Editörler : ayşegül bgm
06 Temmuz 2018 10:57

4+2 Becayiş

4+2 ile atananlar becayiş yapabilir mi şartları da nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

erdiparkan
Aday Memur
06 Temmuz 2018 11:02

Yapılamaz arkadaşım. Sağlık personeli eşi kadrolu değil ise tayin yok kadrolu ise de çok zorsen devamlı konu açıyorsun özelden yaz bilgi vereyim

Acarparmdk
Kapalı
06 Temmuz 2018 11:21

4+2liye becayis hakkı yok, eski 4bli ve kadrolularn bu hakkı var, bizler hersyden muzdaripiz

alp3401
Aday Memur
06 Temmuz 2018 12:16

pekı 4 yıl sonunda var mı becayiş yada egitim tayini

erdiparkan, 6 yıl önce
Yapılamaz arkadaşım. Sağlık personeli eşi kadrolu değil ise tayin yok kadrolu ise de çok zorsen devamlı konu açıyorsun özelden yaz bilgi vereyim

erdiparkan
Aday Memur
09 Temmuz 2018 09:39

4 yıl sonunda kanunlar size 2 yıl daha aynı yerde çalışmak şartıyla kadro veriyor.yani 6 yılın sonunda kadrolu oluyor ve her türlü haktan yararlanıyorsunuz
alp3401, 6 yıl önce

pekı 4 yıl sonunda var mı becayiş yada egitim tayini

alp3401
Aday Memur
09 Temmuz 2018 10:26

kardes 4 yil sonra bazi haklarin oluo dedin simdi kendinle çeli̇şi̇osun sende

erdiparkan, 6 yıl önce
4 yıl sonunda kanunlar size 2 yıl daha aynı yerde çalışmak şartıyla kadro veriyor.yani 6 yılın sonunda kadrolu oluyor ve her türlü haktan yararlanıyorsunuz

bugsbunny91
Aday Memur
09 Temmuz 2018 19:57

4+2 projesi becayiş - tayin gibi durumlarda çok karışıklık olduğu için, düzene sokmak maksadıyla 4+2 gibi bir sistemin geldiği açıklanmakta.

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 03:46

Nerede dedim bir alıntı yapar mısın ?
alp3401, 6 yıl önce

kardes 4 yil sonra bazi haklarin oluo dedin simdi kendinle çeli̇şi̇osun sende

alp3401
Aday Memur
10 Temmuz 2018 08:57

diger attıgım paylasıma bak ne demek istedigimi anlarsın

erdiparkan, 6 yıl önce
Nerede dedim bir alıntı yapar mısın ?

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 09:09

Baktım herhangi bir yerde yazmamışım
alp3401, 6 yıl önce

diger attıgım paylasıma bak ne demek istedigimi anlarsın

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 09:11

4 yılın sonunda bazı hakların elbette olacaktır ama bu haklar daha çok özlüğü yönelik bunun bir örneği olmadığı için biraz afaki konuşmuş oluyoruz
erdiparkan, 6 yıl önce
Baktım herhangi bir yerde yazmamışım

alp3401
Aday Memur
10 Temmuz 2018 09:23

İŞTE BENDE O 4 YIL SONRAKİ HAKLARI SORUODUM SENDE YOK DEDIN SİMDİ BAZI HAKLARIN VAR DIOSUN

erdiparkan, 6 yıl önce
4 yılın sonunda bazı hakların elbette olacaktır ama bu haklar daha çok özlüğü yönelik bunun bir örneği olmadığı için biraz afaki konuşmuş oluyoruz

rmss444
Şef
10 Temmuz 2018 09:57

arkadaşım özlük hakları sadece tayin ve becayişten ibaret mi sanıyorsun sen? bazı haklarda iyileştirme olacak yazmış arkadas ama tayin hakkın becayiş yine yok kadroya geçene kadar
alp3401, 6 yıl önce

İŞTE BENDE O 4 YIL SONRAKİ HAKLARI SORUODUM SENDE YOK DEDIN SİMDİ BAZI HAKLARIN VAR DIOSUN

alp3401
Aday Memur
10 Temmuz 2018 10:09

KARDES TAMAM İŞTE BENDE KADROYA GECTIKTEN SONRAKI HAKLARI SORUYORUM ZTN ANLAMIO MUSUN

rmss444, 6 yıl önce
arkadaşım özlük hakları sadece tayin ve becayişten ibaret mi sanıyorsun sen? bazı haklarda iyileştirme olacak yazmış arkadas ama tayin hakkın becayiş yine yok kadroya geçene kadar

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 10:22

Ben senden çok büyüğümdür kardeş falan yakışmıyor senin pek bilgin yok anladığım kadarıyla kadroya geçtikten sonra her türlü hakka sahipsin neyini soruyon zaten bu haklara sahip olabilmek için kadro istiyor herkes neyin kafası bu
alp3401, 6 yıl önce

KARDES TAMAM İŞTE BENDE KADROYA GECTIKTEN SONRAKI HAKLARI SORUYORUM ZTN ANLAMIO MUSUN

alp3401
Aday Memur
10 Temmuz 2018 10:24

TMM KARDES UZATMAYA GEREK YOK HERKES İŞİNE BAKSIN YAZMAK ZORUNDA DA DEGILSIN

erdiparkan, 6 yıl önce
Ben senden çok büyüğümdür kardeş falan yakışmıyor senin pek bilgin yok anladığım kadarıyla kadroya geçtikten sonra her türlü hakka sahipsin neyini soruyon zaten bu haklara sahip olabilmek için kadro istiyor herkes neyin kafası bu

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 11:15

Soru sordun bilgi verdik açıp okuduğunuz yok cevap veriyoruz beğenmiyor beyefendi hala kardeş diyor adam
alp3401, 6 yıl önce

TMM KARDES UZATMAYA GEREK YOK HERKES İŞİNE BAKSIN YAZMAK ZORUNDA DA DEGILSIN

alp3401
Aday Memur
10 Temmuz 2018 11:18

KARDES! BİLGİ VERDİN EYVLLHH AMA HADDINI BIL OYLE ARTISTILK YAPMA MILLETTE TMM MI ISINE BAK

erdiparkan, 6 yıl önce
Soru sordun bilgi verdik açıp okuduğunuz yok cevap veriyoruz beğenmiyor beyefendi hala kardeş diyor adam

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 11:28

Bir bilişim teknolojileri öğretmeni olarak 5. ve 6.sınıf öğrencilerine forum yazışma kuralları ve ahlak konusuna daha çok değineceğim. Eğitim şart !
alp3401, 6 yıl önce

KARDES! BİLGİ VERDİN EYVLLHH AMA HADDINI BIL OYLE ARTISTILK YAPMA MILLETTE TMM MI ISINE BAK

10 Temmuz 2018 13:00

o ne demektir 4 yılın hiçbir manası yok mu yani ben şu sistemi hala anlamadım ..
erdiparkan, 6 yıl önce

erdiparkan
Aday Memur
10 Temmuz 2018 13:05

4 yılın sonunda tayin hakkınız oluyor kadroyu elde edemiyorsun tayin olduğun yerde yine sıfırdan başlıyorsunuz ancak 4 yılın sonunda aynı yerde 2 yıl daha devam ederseniz kadrolu personel oluyor ve her türlü haktan yararlanabiliyorsunuz
asliorthemşiree, 6 yıl önce
o ne demektir 4 yılın hiçbir manası yok mu yani ben şu sistemi hala anlamadım ..
Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi