Editörler :
06 Temmuz 2018 10:57   

4+2 Becayiş

4+2 ile atananlar becayiş yapabilir mi şartları da nelerdir yardımcı olursanız sevinirim

06 Temmuz 2018 11:02

erdiparkan
Aday Memur
Yapılamaz arkadaşım. Sağlık personeli eşi kadrolu değil ise tayin yok kadrolu ise de çok zorsen devamlı konu açıyorsun özelden yaz bilgi vereyim
06 Temmuz 2018 11:21

Acarparmdk
Kapalı
4+2liye becayis hakkı yok, eski 4bli ve kadrolularn bu hakkı var, bizler hersyden muzdaripiz
06 Temmuz 2018 12:16

alp3401
Aday Memur
Yapılamaz arkadaşım. Sağlık personeli eşi kadrolu değil ise tayin yok kadrolu ise de çok zorsen devamlı konu açıyorsun özelden yaz bilgi vereyim
erdiparkan, 5 ay önce - Alıntıya git

pekı 4 yıl sonunda var mı becayiş yada egitim tayini

09 Temmuz 2018 09:39

erdiparkan
Aday Memur

pekı 4 yıl sonunda var mı becayiş yada egitim tayini

alp3401, 5 ay önce - Alıntıya git
4 yıl sonunda kanunlar size 2 yıl daha aynı yerde çalışmak şartıyla kadro veriyor.yani 6 yılın sonunda kadrolu oluyor ve her türlü haktan yararlanıyorsunuz
09 Temmuz 2018 10:26

alp3401
Aday Memur
4 yıl sonunda kanunlar size 2 yıl daha aynı yerde çalışmak şartıyla kadro veriyor.yani 6 yılın sonunda kadrolu oluyor ve her türlü haktan yararlanıyorsunuz
erdiparkan, 4 ay önce - Alıntıya git

kardes 4 yil sonra bazi haklarin oluo dedin simdi kendinle çeli̇şi̇osun sende

09 Temmuz 2018 19:57

bugsbunny91
Aday Memur

4+2 projesi becayiş - tayin gibi durumlarda çok karışıklık olduğu için, düzene sokmak maksadıyla 4+2 gibi bir sistemin geldiği açıklanmakta.

10 Temmuz 2018 03:46

erdiparkan
Aday Memur

kardes 4 yil sonra bazi haklarin oluo dedin simdi kendinle çeli̇şi̇osun sende

alp3401, 4 ay önce - Alıntıya git
Nerede dedim bir alıntı yapar mısın ?
10 Temmuz 2018 08:57

alp3401
Aday Memur
Nerede dedim bir alıntı yapar mısın ?

diger attıgım paylasıma bak ne demek istedigimi anlarsın

10 Temmuz 2018 09:09

erdiparkan
Aday Memur

diger attıgım paylasıma bak ne demek istedigimi anlarsın

Baktım herhangi bir yerde yazmamışım
10 Temmuz 2018 09:11

erdiparkan
Aday Memur
Baktım herhangi bir yerde yazmamışım
4 yılın sonunda bazı hakların elbette olacaktır ama bu haklar daha çok özlüğü yönelik bunun bir örneği olmadığı için biraz afaki konuşmuş oluyoruz
10 Temmuz 2018 09:23

alp3401
Aday Memur
4 yılın sonunda bazı hakların elbette olacaktır ama bu haklar daha çok özlüğü yönelik bunun bir örneği olmadığı için biraz afaki konuşmuş oluyoruz

İŞTE BENDE O 4 YIL SONRAKİ HAKLARI SORUODUM SENDE YOK DEDIN SİMDİ BAZI HAKLARIN VAR DIOSUN

10 Temmuz 2018 09:57

rmss444
Şef

İŞTE BENDE O 4 YIL SONRAKİ HAKLARI SORUODUM SENDE YOK DEDIN SİMDİ BAZI HAKLARIN VAR DIOSUN

arkadaşım özlük hakları sadece tayin ve becayişten ibaret mi sanıyorsun sen? bazı haklarda iyileştirme olacak yazmış arkadas ama tayin hakkın becayiş yine yok kadroya geçene kadar
10 Temmuz 2018 10:09

alp3401
Aday Memur
arkadaşım özlük hakları sadece tayin ve becayişten ibaret mi sanıyorsun sen? bazı haklarda iyileştirme olacak yazmış arkadas ama tayin hakkın becayiş yine yok kadroya geçene kadar
rmss444, 4 ay önce - Alıntıya git

KARDES TAMAM İŞTE BENDE KADROYA GECTIKTEN SONRAKI HAKLARI SORUYORUM ZTN ANLAMIO MUSUN

10 Temmuz 2018 10:22

erdiparkan
Aday Memur

KARDES TAMAM İŞTE BENDE KADROYA GECTIKTEN SONRAKI HAKLARI SORUYORUM ZTN ANLAMIO MUSUN

Ben senden çok büyüğümdür kardeş falan yakışmıyor senin pek bilgin yok anladığım kadarıyla kadroya geçtikten sonra her türlü hakka sahipsin neyini soruyon zaten bu haklara sahip olabilmek için kadro istiyor herkes neyin kafası bu
10 Temmuz 2018 10:24

alp3401
Aday Memur
Ben senden çok büyüğümdür kardeş falan yakışmıyor senin pek bilgin yok anladığım kadarıyla kadroya geçtikten sonra her türlü hakka sahipsin neyini soruyon zaten bu haklara sahip olabilmek için kadro istiyor herkes neyin kafası bu

TMM KARDES UZATMAYA GEREK YOK HERKES İŞİNE BAKSIN YAZMAK ZORUNDA DA DEGILSIN

10 Temmuz 2018 11:15

erdiparkan
Aday Memur

TMM KARDES UZATMAYA GEREK YOK HERKES İŞİNE BAKSIN YAZMAK ZORUNDA DA DEGILSIN

Soru sordun bilgi verdik açıp okuduğunuz yok cevap veriyoruz beğenmiyor beyefendi hala kardeş diyor adam
10 Temmuz 2018 11:18

alp3401
Aday Memur
Soru sordun bilgi verdik açıp okuduğunuz yok cevap veriyoruz beğenmiyor beyefendi hala kardeş diyor adam

KARDES! BİLGİ VERDİN EYVLLHH AMA HADDINI BIL OYLE ARTISTILK YAPMA MILLETTE TMM MI ISINE BAK

10 Temmuz 2018 11:28

erdiparkan
Aday Memur

KARDES! BİLGİ VERDİN EYVLLHH AMA HADDINI BIL OYLE ARTISTILK YAPMA MILLETTE TMM MI ISINE BAK

Bir bilişim teknolojileri öğretmeni olarak 5. ve 6.sınıf öğrencilerine forum yazışma kuralları ve ahlak konusuna daha çok değineceğim. Eğitim şart !
10 Temmuz 2018 13:00

asliorthemşiree
Aday Memur
o ne demektir 4 yılın hiçbir manası yok mu yani ben şu sistemi hala anlamadım ..
10 Temmuz 2018 13:05

erdiparkan
Aday Memur
o ne demektir 4 yılın hiçbir manası yok mu yani ben şu sistemi hala anlamadım ..
asliorthemşiree, 4 ay önce - Alıntıya git
4 yılın sonunda tayin hakkınız oluyor kadroyu elde edemiyorsun tayin olduğun yerde yine sıfırdan başlıyorsunuz ancak 4 yılın sonunda aynı yerde 2 yıl daha devam ederseniz kadrolu personel oluyor ve her türlü haktan yararlanabiliyorsunuz
Toplam 32 mesaj

Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri