Editörler : swat3410
06 Temmuz 2018 16:51

Malatya hakkinda ne derseniz

şark olarak geçerken de şu anda da gözde terci̇hleri̇n başindaydi malatya. fakat son yillarda küçük bi̇r metropol olma yolunda i̇lerledi̇ği̇ ve o eski̇ huzurlu yapisinin kismen de olsa bozulduğu söyleni̇yor. ulaşim , pahalilik , şehi̇r gürültüsü v.s. .... mesleki̇ ve çalişma koşullari zaten hemen hemen her yerde ayni. bu güzel i̇li̇mi̇z hakkinda bi̇lgi̇ sahi̇bi̇ arkadaşlar fi̇ki̇rleri̇ni̇ bi̇zi̇mle paylaşirsa mutlu oluruz.... selamlar saygilar...

Komiser aday adayı
Aday Memur
06 Temmuz 2018 16:59

Yüzde 99 torpille gidilen bir yer

111222333444555
Aday Memur
16 Ağustos 2018 11:38

DOĞU BÖLGESİYKEN EVET TORPILLIYDI GELENLERIN COGU. ŞİMDİ BATI OLUNCA COK TERCIH EDILMEMEYE BAŞLADI. SAKİN KARIŞIK Bİ YER DEĞİL. 5 YILDIR GOREV YAPIYORUM BURDA. AMA TÜM KURUMLARDAKI MEMURUN Bİ DAYISI VARDIR İŞİNİ GÖRDÜREBİLECEĞİ. NE İŞİNİZ VARSA GELİN BURAYA YAPTIRIP GİDERSİNİZ :) ODURUMDA YANİ. MERKEZDE HER İMKAN VAR İLÇELER ÇOK ÇOK ÇOK SIKINTILI DARENDE VE DOĞANŞEHİR HARİÇ. SIKINTI DERKEN HUZUR ANLAMINDA DEĞİL. HASTANEDE DOKTOR YOK BAKICI YOK KREŞ YOK. HATA KAZA AYAKKABBINIZ YIRTILSA AYAKKABICI YOK:)İŞİNİZ VARSA MUHAKKAK ŞEHRE İNMENİZ GEREKİR.

inter44
Aday Memur
02 Kasım 2018 17:44

evet artık torpillik bir durumu kalmamış.

uAYur ccc
Memur
02 Kasım 2018 18:28

oyuzden mi 2018 atama döneminde 950 kişi ılk tercihine yazmıştı? gakkolar varken Malatya bize çok uzak :)
111222333444555, 6 yıl önce

DOĞU BÖLGESİYKEN EVET TORPILLIYDI GELENLERIN COGU. ŞİMDİ BATI OLUNCA COK TERCIH EDILMEMEYE BAŞLADI. SAKİN KARIŞIK Bİ YER DEĞİL. 5 YILDIR GOREV YAPIYORUM BURDA. AMA TÜM KURUMLARDAKI MEMURUN Bİ DAYISI VARDIR İŞİNİ GÖRDÜREBİLECEĞİ. NE İŞİNİZ VARSA GELİN BURAYA YAPTIRIP GİDERSİNİZ :) ODURUMDA YANİ. MERKEZDE HER İMKAN VAR İLÇELER ÇOK ÇOK ÇOK SIKINTILI DARENDE VE DOĞANŞEHİR HARİÇ. SIKINTI DERKEN HUZUR ANLAMINDA DEĞİL. HASTANEDE DOKTOR YOK BAKICI YOK KREŞ YOK. HATA KAZA AYAKKABBINIZ YIRTILSA AYAKKABICI YOK:)İŞİNİZ VARSA MUHAKKAK ŞEHRE İNMENİZ GEREKİR.

inter44
Aday Memur
02 Kasım 2018 23:04

gakkoşlar degil kardeş artık öz malatyalılar daha fazla. neyseki elazığ spor süper liğde değil. :

Kolluk kuvveti
Yasaklı
03 Kasım 2018 12:14

şark iken gelenlerin çoğu torpilliydi diyor.şimdi değilmiş gibi.900 kişi yazıyor birinci tercihe ancak yüzde 33 ü gidebiliyor.geçmiş yıllara bak aynı.birde malatyada terör varmış gibi terör tazminatı alıyorlar.
111222333444555, 6 yıl önce

Komiser aday adayı
Aday Memur
03 Kasım 2018 16:10

Şu an da torpil yeri Malatya lilar bile gidemiyor 1. Tercihin anca yüzde 20 civarı gidiyor

Kolluk kuvveti
Yasaklı
03 Kasım 2018 20:32

Malatyanın şarktan çıkması iyi oldu.Aynı zamanda rize,tokat,yozgat ve maraşta şarktan çıktı.Sivas,elazığ,adıyaman,gümüşhane,bayburt ve artvinin de şarktan çıkması lazım.İyice daraltılması gerekir.

inter44
Aday Memur
18 Kasım 2018 22:02

geldik artık .bizzat bakacağız.

Nick ways
Şube Müdürü
18 Kasım 2018 22:57

hadi iyisin gene Ben 10 yıldır uğraşıyorum gidemiyorum

inter44
Aday Memur
27 Kasım 2018 21:02

pes etme . ben de baya uğratım ancak oldu. ama eski tadı yok malatyanın o nu da diyim.

Nick ways, 5 yıl önce
hadi iyisin gene Ben 10 yıldır uğraşıyorum gidemiyorum

Nick ways
Şube Müdürü
28 Kasım 2018 02:12

doğrudur her yer inşaat oldu yeşillik çok azdi daha da azaldı bir de üniversite yeterliydi yeni bir üniversite gelecek o da bayağı oranın kiralarını uçuracak söylemedi demeyin

Nick ways
Şube Müdürü
28 Kasım 2018 02:13

umarım bu sefer gelebiliriz ya bu nedir ya ne istediğini ile gidebiliyorsun ne kalmak istediğin ilde kalabiliyorsun ya polis da artık memleketinde çalışabilme önü açılmalı Bu nedir ya
Toplam 13 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi