Editörler : Mehmet Balci
07 Temmuz 2018 13:26   

İcra memuru tahmini kaca iner

Sgk icra memurluguna 86 ile atanma sansim var mi sizce

07 Temmuz 2018 14:57

figo102009
Şube Müdürü

Bence var.

Hayırlı olsun.

07 Temmuz 2018 15:59

Lilamorforlaw
Aday Memur

Tereddutler yasiyorum hakkariyi dahi yazdim insallah gelir

07 Temmuz 2018 16:00

gündenkalan
Memur

Lilamorforlaw, 4 ay önce - Alıntıya git
%90 olur
07 Temmuz 2018 16:16

Lilamorforlaw
Aday Memur

Cevaplariniz icin tesekkur ederim heyecanla bekliyorum insallah olur

07 Temmuz 2018 16:19

melek-33
Şef
Peki sizce düz Sgk memuru İstanbul'da 85 dişer mi ? Stresten yemek yiyemiyorum açıklanana kadar
07 Temmuz 2018 16:27

karminkaya
Aday Memur
Peki sizce düz Sgk memuru İstanbul'da 85 dişer mi ? Stresten yemek yiyemiyorum açıklanana kadar
melek-33, 4 ay önce - Alıntıya git

hocam icra ları da yazdınız mı istanbul daki ya da diğer icra lar?

07 Temmuz 2018 16:30

melek-33
Şef

hocam icra ları da yazdınız mı istanbul daki ya da diğer icra lar?

karminkaya, 4 ay önce - Alıntıya git
Yok hocam sadece istanbul yazdım icra yazmadım yaştan dolayı 2 ayla yazamadım maalesef ya normal Sgk memur kadrosunu yazdım valla gelir mi acaba. Bağcılar'a kadar yazdım korku ile 15 tercih
07 Temmuz 2018 17:11

gündenkalan
Memur
Bence siz de yerleşirsiniz hiçbir sıkıntı olacağını sanmıyorum, birşey sorucam 85 puan için kaç net yapmıştınız?
07 Temmuz 2018 22:00

eyeoftiger
Daire Başkanı

sgk memur ist 85 e düşer. hayırlı olsun. işkur'da tercih yapsaydınız garanti olsun.

08 Temmuz 2018 15:14

melek-33
Şef

sgk memur ist 85 e düşer. hayırlı olsun. işkur'da tercih yapsaydınız garanti olsun.

eyeoftiger, 4 ay önce - Alıntıya git
Yaptım hocam korkudan mecbur kimsenin hakkını yemek istemem ama 85 ile ortada kalırım diye yaptım her yerden elebdim çünkü son umutlar. Sgk gelire öncelik ona vereceğim. 30 alım İstanbul'a toplam Sgk için gelir inşallah. Sizinde olur inş
08 Temmuz 2018 15:15

melek-33
Şef
Bence siz de yerleşirsiniz hiçbir sıkıntı olacağını sanmıyorum, birşey sorucam 85 puan için kaç net yapmıştınız?
gündenkalan, 4 ay önce - Alıntıya git
Hocam 87-88 net filan sanırım ilk 4 mat sorusunu da cevap anahtarına işaretlemeyi unuttum maalesef öyle bir şey geldi başıma sağlık olsun
08 Temmuz 2018 18:10

violetter
Şef

sana bi soru?

diyelim hakkari icra çıktı merkezide. ama işkurdan gümrükten(onu bilemiyorum farazi dedim belki olmamıştır) nüfustan ya da son umut kykdan istediğin ile ya da ilçeye mülakat için kaldın. hakkari'ye :) gider misin yoksa orayı "yakıp" diğer yerlerinin mülakatını mı tercih edersin?

08 Temmuz 2018 18:23

figo102009
Şube Müdürü

sana bi soru?

diyelim hakkari icra çıktı merkezide. ama işkurdan gümrükten(onu bilemiyorum farazi dedim belki olmamıştır) nüfustan ya da son umut kykdan istediğin ile ya da ilçeye mülakat için kaldın. hakkari'ye :) gider misin yoksa orayı "yakıp" diğer yerlerinin mülakatını mı tercih edersin?

violetter, 4 ay önce - Alıntıya git

Bence yakmamalı hocam

Hakkâri de belli bi sure dayanır sonra istediği yere tayin ister.

08 Temmuz 2018 18:34

violetter
Şef

Bence yakmamalı hocam

Hakkâri de belli bi sure dayanır sonra istediği yere tayin ister.

figo102009, 4 ay önce - Alıntıya git

kesinlikle öyle düşünüyorum ben de gitmeliler. biraz istemedği bir ili yazmış gibi bir hava sezdim o açıdan sordum çnkü sgk daha iyi bana kalırsa hem maaş hem kadro. ayrıca öteki mülakatlar da belirsiz. yani şunu demek istedim insanlar her yeri haliyle dolduruyolar o puanlarıyla hem mülakat mülakat gezip hem de merkezi yazıyolar. sonra merkezide kötü yer gelince orayı yakıp diğerlerine gidiyolar orası olmayınca da hem kendi yüksek puanlarına yazık açıkta kalıyolar hem de kötü sgk diyip gitmedikleri yere bir başkasının hakkını alıyolar falan filan...

08 Temmuz 2018 18:35

Lilamorforlaw
Aday Memur

Iibfde 86dan yuksek puanlar kaldi mi acaba?

08 Temmuz 2018 18:36

Lilamorforlaw
Aday Memur

Ben hukuk mezunuyum zaten kurum avukatligina puanim yetmeyecegi icin yazdim hakimlik bekliyrm sadece

08 Temmuz 2018 18:38

Lilamorforlaw
Aday Memur

Hakimlikten de daha once elendigim icin suan tek umidim sgk icra

08 Temmuz 2018 18:59

melek-33
Şef

Hakimlikten de daha once elendigim icin suan tek umidim sgk icra

Hocam hukukçular iibf ile mi birlikte ortak yaptı tercihi dikkat etmedim de ona....
08 Temmuz 2018 19:22

figo102009
Şube Müdürü

kesinlikle öyle düşünüyorum ben de gitmeliler. biraz istemedği bir ili yazmış gibi bir hava sezdim o açıdan sordum çnkü sgk daha iyi bana kalırsa hem maaş hem kadro. ayrıca öteki mülakatlar da belirsiz. yani şunu demek istedim insanlar her yeri haliyle dolduruyolar o puanlarıyla hem mülakat mülakat gezip hem de merkezi yazıyolar. sonra merkezide kötü yer gelince orayı yakıp diğerlerine gidiyolar orası olmayınca da hem kendi yüksek puanlarına yazık açıkta kalıyolar hem de kötü sgk diyip gitmedikleri yere bir başkasının hakkını alıyolar falan filan...

violetter, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen. SGK diğer sözleşmeli yerlere göre şehir biraz insanlara zor gibi gelse de gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hocam yeri gelmişken size sorayim. Malum kyk, işkur ve nüfus hepsi büro personeli alımı yaptı. Siz ne dersiniz, bunlar arasından hangisine gitmek mantıklı olur ? Ve neden..?

08 Temmuz 2018 19:28

violetter
Şef

Aynen. SGK diğer sözleşmeli yerlere göre şehir biraz insanlara zor gibi gelse de gidilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Hocam yeri gelmişken size sorayim. Malum kyk, işkur ve nüfus hepsi büro personeli alımı yaptı. Siz ne dersiniz, bunlar arasından hangisine gitmek mantıklı olur ? Ve neden..?

figo102009, 4 ay önce - Alıntıya git

ben mesleki prestij olarak işkur ve sonrasında nüfus derim. kyk çıksa ona da itirazsız giderdim ama sannırım puanınız iyi ki tercih etme şansınız olacak. işkurun içinden imd şansı var bu çok önemli bi meslek başından beri yazıyorum imd çok kritik bir meslektir gümrüğün muayenesi gibidir. keşke işkur olsa

Toplam 29 mesaj

Deka - Paykasa - Ucuz Paykasa Güvenli Ödeme Sistemleri