Editörler : smtvs
08 Temmuz 2018 12:40   

Sahil güvenlik komutanlığın açıklanmasına son 2 gün

evet 10 temmuzda açıklanacak kabul edilenler.Mülakatınız nasıldı ümitli olanlar buraya yazsın :)

09 Temmuz 2018 07:20

sinopponis
Aday Memur

Açıklamada 10 temmuzdan sonra yazıyor. Acaba tam 10 temmuzda açıklanır mı?

09 Temmuz 2018 10:54

Maxxm.sdj
Memur

Açıklamada 10 temmuzdan sonra yazıyor. Acaba tam 10 temmuzda açıklanır mı?

sinopponis, 3 ay önce - Alıntıya git
bilmem ki yani en geç bu hafta içinde açıklarlar
09 Temmuz 2018 21:17

bybasra
Aday Memur

muhtemelen 11 i akşamına açıklanır

09 Temmuz 2018 23:03

donghee
Memur
bu Mülakat ne zaman olmuştu arkadaşlar çünkü yeniden ilan açtı sahil güvenlik komutanlığı belli branşlarda cokmu uzun sürüyor bu kurumun alımları hatta ilana başvuru günü bugün son gün genel olaraktan mülakatlar ve kurum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirler mi? mülakatlar zormu kolaymi hayırlı akşamlar dileklerimle herkes için en hayırlısı olsun inşallah cumlemizin amin
10 Temmuz 2018 06:27

sinopponis
Aday Memur
bu Mülakat ne zaman olmuştu arkadaşlar çünkü yeniden ilan açtı sahil güvenlik komutanlığı belli branşlarda cokmu uzun sürüyor bu kurumun alımları hatta ilana başvuru günü bugün son gün genel olaraktan mülakatlar ve kurum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa bilgilendirme yapabilirler mi? mülakatlar zormu kolaymi hayırlı akşamlar dileklerimle herkes için en hayırlısı olsun inşallah cumlemizin amin
donghee, 3 ay önce - Alıntıya git

İlanı nisanın başlarında açmışlardı. Mülakata girecekler mayısın ortalarında belli olmuştu. Mülakatlar da temmuzun 13ü gibi bitmişti. Mülakat sonuçlarının açıklanma tarihini de 10 temmuzdan sonra olarak belirtmişler. Artık ne zamana açıklanırsa.

Kurum hakkında bir bilgim yok. Yani başvuru süreciniz olumlu sonuçlanır da işe başlarsanız sizi ne bekliyor olacak ben de bilmiyorum.

Mülakatlar zor mu diye sormuşsunuz. Benim girdiğim mülakat uygulamalı değildi. Bu yüzden mülakatlar zor mu kolay mı tam olarak sağlıklı bir cevap veremem. Ama sürekli işi kolaylaştırmaya çalışan bir mülakat süreci gözlemlemiştim.

10 Temmuz 2018 13:09

donghee
Memur

İlanı nisanın başlarında açmışlardı. Mülakata girecekler mayısın ortalarında belli olmuştu. Mülakatlar da temmuzun 13ü gibi bitmişti. Mülakat sonuçlarının açıklanma tarihini de 10 temmuzdan sonra olarak belirtmişler. Artık ne zamana açıklanırsa.

Kurum hakkında bir bilgim yok. Yani başvuru süreciniz olumlu sonuçlanır da işe başlarsanız sizi ne bekliyor olacak ben de bilmiyorum.

Mülakatlar zor mu diye sormuşsunuz. Benim girdiğim mülakat uygulamalı değildi. Bu yüzden mülakatlar zor mu kolay mı tam olarak sağlıklı bir cevap veremem. Ama sürekli işi kolaylaştırmaya çalışan bir mülakat süreci gözlemlemiştim.

teşekkür ederim bilgilendirme yaptığın için sagolasin hocam bende Samsun'un mulakatina gireceğim nasip olursa siz hangi il hangi bölüm acaba???
10 Temmuz 2018 13:57

sinopponis
Aday Memur
teşekkür ederim bilgilendirme yaptığın için sagolasin hocam bende Samsun'un mulakatina gireceğim nasip olursa siz hangi il hangi bölüm acaba???
donghee, 3 ay önce - Alıntıya git

Öncelikle düzeltme yapayım. Mülakatlar 13 temmuzda bitti demişim o 13 haziran olacaktı.

Ben Ankara hizmetli için girmiştim mülakata. Size de şimdiden başarılar dilerim.

10 Temmuz 2018 15:45

donghee
Memur

Öncelikle düzeltme yapayım. Mülakatlar 13 temmuzda bitti demişim o 13 haziran olacaktı.

Ben Ankara hizmetli için girmiştim mülakata. Size de şimdiden başarılar dilerim.

teşekkür ederim hocam hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
11 Temmuz 2018 17:20

nevyorkanadolu
Aday Memur

hala açıklanmadı

12 Temmuz 2018 22:43

elifkabadayii
Kapalı

Mülakat sonuçları neden açıklanmıyor? Bilgisi olan var mı?

12 Temmuz 2018 23:03

Hemsiree84
Aday Memur

Mülakat sonuçları neden açıklanmıyor? Bilgisi olan var mı?

elifkabadayii, 2 ay önce - Alıntıya git
konusanlar olmus bazilarina ayin sonu denmis bazisina onay bekleniyo demis son durum bu bizde bilmiyoruz
14 Temmuz 2018 22:38

sinopponis
Aday Memur

Beklemeye devam...

17 Temmuz 2018 16:19

nihal coşkunn
Aday Memur

hyarılısı neyse o olsun diyorum ne zman açıklanacak bilgisi olan varmı?

18 Temmuz 2018 12:46

sinopponis
Aday Memur

hyarılısı neyse o olsun diyorum ne zman açıklanacak bilgisi olan varmı?

nihal coşkunn, 2 ay önce - Alıntıya git

Tam olarak ne zaman açıklanacağını ben de bilmiyorum. Bugün yarın diye bekliyorum.

Toplam 14 mesaj