Editörler : F16 Gökçen
«353637383940414243444546»

Barraleye
Aday Memur
03 Ocak 2019 14:53

Anladım hocam teşekkürler . Bekleyeceğiz artık bakalım.

Thenewguy, 5 yıl önce

malesef hocam. yakın zamanda tt ye giren farklı arkadaşlardan edindiğim bilgilere göre güvenlik soruşturması 2,5 ay civarı sürmüş.ocak sonundan önce haber geleceğini sanmıyorum. keşke gelse tabiki.

elektrikcicocuk
Aday Memur
04 Ocak 2019 09:32

ben geçen hafta mülakata girdiğimde 1-2 hafta içinde ik tarafından geri dönüşleri yapılacağı söylendi

Thenewguy
Kapalı
04 Ocak 2019 10:24

geçen haftaya kadar devam ediyor muydu hocam mülakatlar. bana telefonda 15 inde bitecek demislerdi. o zaman başlama tarihimiz daha da ileri gider diye düşünüyorum. güvenlik soruşturması 2 hafta dan fazla sürüyor malesef ki.

elektrikcicocuk, 5 yıl önce

ben geçen hafta mülakata girdiğimde 1-2 hafta içinde ik tarafından geri dönüşleri yapılacağı söylendi

elektrikcicocuk
Aday Memur
07 Ocak 2019 09:01

bu hafta haber gelsin artık yeni start dönemi başlayacak

alp2911
Aday Memur
07 Ocak 2019 10:08

Turkcell'de yeni dönem başvuruları başlamış tur bindirecek turkcell neredeyse :D bu gidişle 1 yıl süren işe alım süreci rekor olacak sanırım.

ewyu
Aday Memur
07 Ocak 2019 11:42

bu hafta arayacaklarını düşünelim. yeni yıl enerjimizle başlayalım şu programa artık :)

cenggb
Aday Memur
07 Ocak 2019 22:09

ben bugün aradım arkadaşlar.adımı söyledim kontrol ettiler.direktörümün olumlu dönüş yaptığını soruşturmayı geçersem teklif yapacaklarını belirttiler.guvenlik soruşturması için tarih veremiyoruz bizle ilgili değil devlet olunca uzun sürüyor dedi.soruşturmanın ne zaman başladığını sordum görüşmenizin olduğu hafta dedi.yani aralığın ilk haftası.en az iki ay bile sürse şubatta haber gelir gibi duruyor.umuyorum ki daha erken olur bu eziyetten kurtuluruz artık :( hala teklif bilmiyoruz.net olarak öğrenen var mı acaba.bekliyoruz ama neyi beklediğimiz belli değil

Thenewguy
Kapalı
08 Ocak 2019 10:48

hocam merhaba, aynı şekilde cevap almıştım 2 hafta önce aradığımda. malesef devlet yaptığı için bilinmiyor ne zaman sonuçlanacağı.

cenggb, 5 yıl önce

ben bugün aradım arkadaşlar.adımı söyledim kontrol ettiler.direktörümün olumlu dönüş yaptığını soruşturmayı geçersem teklif yapacaklarını belirttiler.guvenlik soruşturması için tarih veremiyoruz bizle ilgili değil devlet olunca uzun sürüyor dedi.soruşturmanın ne zaman başladığını sordum görüşmenizin olduğu hafta dedi.yani aralığın ilk haftası.en az iki ay bile sürse şubatta haber gelir gibi duruyor.umuyorum ki daha erken olur bu eziyetten kurtuluruz artık :( hala teklif bilmiyoruz.net olarak öğrenen var mı acaba.bekliyoruz ama neyi beklediğimiz belli değil

elektrikcicocuk
Aday Memur
08 Ocak 2019 12:44

geçen haftaya kadar devam etti direktör görüşmeleri muhtemelen tüm adayları birlikte başlatacaklar o yüzden son mülakata girenlerin güvenlik soruşturmaları bekleniyordur şuanda.

alp2911
Aday Memur
08 Ocak 2019 13:50

Geçen haftadan kasıt ocağın başı ise baya bekleyeceğiz daha benim bildiğim aralık ortasında bitti görüşmeler.

Barraleye
Aday Memur
08 Ocak 2019 16:20

Arkadaşlar merhaba az önce Direktör görüşmesi sonucunu öğrenmek icin TT ile görüstum. Görüşmenin olumlu sonuçlandıgini ve soruşturma sürecinin de hemen baslatildigini söylediler . Soruşturmanın son aday beklenilmeden başlandığı ve listeler halinde gönderildiği bilgisi verildi . Bu yüzden kısım kısım olumlu sonuclananlara yakın zmanda teklif yapılacağını umuyorum . Umarım şu son kulvarı da atlatırız. Ve bu bekleyişimiz güzel şekilde sonuçlanır .

elektrikcicocuk
Aday Memur
09 Ocak 2019 12:59

bu güvenlik soruşturması ne kadar sürer ya?

asoqq
Aday Memur
09 Ocak 2019 13:37

Direktör görüsmesinden sonra olumlu olmadigina dair mail aldim bu gün. Başarili olan arkadaslara iş hayatlarinda başarilar dilerim.

Thenewguy
Kapalı
09 Ocak 2019 14:12

hocam çok geçmiş olsun. direktör görüşmesine ne zaman girmiştiniz acaba. bir de istanbul mu ankara için mi görüşmüştünüz?

asoqq, 5 yıl önce
Direktör görüsmesinden sonra olumlu olmadigina dair mail aldim bu gün. Başarili olan arkadaslara iş hayatlarinda başarilar dilerim.

asoqq
Aday Memur
09 Ocak 2019 14:30

3 Aralık İstanbul 'da Dijital işler direktörlügü 10 Ocak Ankara Satin Alma ve Tedarikçi yönetimi için görüstüm.Beni iki yere çağirdilar. Istanbul'da cok iyi degildi görüsmem ama Ankara'daki iyi geçmişti bana göre. Nasip degilmiş bu aşamada elenmek üzücü.
Thenewguy, 5 yıl önce

hocam çok geçmiş olsun. direktör görüşmesine ne zaman girmiştiniz acaba. bir de istanbul mu ankara için mi görüşmüştünüz?

alp2911
Aday Memur
10 Ocak 2019 16:36

Bu aşamada elenmek üzücü olmuş hocam geçmiş olsun. Beni dün aradılar bi heyecan yaptım teklif mi diye ama bilgilendirmek için aramışlar. Güvenlik soruşturması bu sene ilk kez yapılan bir süreçmiş o yüzden ne kadar süreceğini hiç tahmin edemiyorlar. 2 haftaya bitmesini umuyoruz dediler ama dediğim gibi tamamen bir dilek bu. Şubatıda geçirmezler umarım. Türk Telekom'da gittikçe kötüye gidiyor bir yandan teklifide merak ediyorum o kadar bekledikten sonra tatmin etmeyen bir teklifde gelebilir.

cenggb
Aday Memur
10 Ocak 2019 18:24

TT nin alt şirketlerinden birinde 4-5 ay önce mühendis olarak işe başlayan arkadaşlardan duyduğum kadarıyla yol+yemek+net maaş toplam 4200 falan oluyormuş.Tabi çok daha yeni başlayanların maaşı asgari ücret artışı ile daha yüksek oluyormuş.Bizim dahil olduğumuz program dolayısıyla farklı olma ihtimali var ama çok değişmez diye umuyorum.Yani bu süreçte teklif hakkında hiç bilgi olmadığına göre piyasa standardının altı değildir.Çünkü o zaman insanları bu kadar bekletmek,bu kadar uzun süreçlerden geçirmek büyük haksızlık gerçekten

alp2911, 5 yıl önce

Bu aşamada elenmek üzücü olmuş hocam geçmiş olsun. Beni dün aradılar bi heyecan yaptım teklif mi diye ama bilgilendirmek için aramışlar. Güvenlik soruşturması bu sene ilk kez yapılan bir süreçmiş o yüzden ne kadar süreceğini hiç tahmin edemiyorlar. 2 haftaya bitmesini umuyoruz dediler ama dediğim gibi tamamen bir dilek bu. Şubatıda geçirmezler umarım. Türk Telekom'da gittikçe kötüye gidiyor bir yandan teklifide merak ediyorum o kadar bekledikten sonra tatmin etmeyen bir teklifde gelebilir.

ewyu
Aday Memur
10 Ocak 2019 20:54

Benimde bilgim şu yönde.Sürecin direktör görüşmesinden sonra 1-2 ay sürebileceği söylendi. Yani güvenlik soruşturması Btk'dan bekleniyormuş. Düşününce biraz tuhaf geliyor devlette 6000 kişilik alımlarda yaklaşık 2-3 ay kadar sürüyor. Burada alınacak kişi sayısı maksimum 50'dir tabi sistem nasıl işliyor bilmiyoruz. İnşallah güzel tekliflerle bu süreci atlatıp yolumuza bakarız.

alp2911
Aday Memur
11 Ocak 2019 22:57

son adata göre mi 1-2 ay yoksa bizim girdiğimz tarihe göre mi ben görüşmeye gireni 1.5 ay oldu ama geçen haftada görüşmeye giren var aramızda

ewyu, 5 yıl önce

Benimde bilgim şu yönde.Sürecin direktör görüşmesinden sonra 1-2 ay sürebileceği söylendi. Yani güvenlik soruşturması Btk'dan bekleniyormuş. Düşününce biraz tuhaf geliyor devlette 6000 kişilik alımlarda yaklaşık 2-3 ay kadar sürüyor. Burada alınacak kişi sayısı maksimum 50'dir tabi sistem nasıl işliyor bilmiyoruz. İnşallah güzel tekliflerle bu süreci atlatıp yolumuza bakarız.

ewyu
Aday Memur
12 Ocak 2019 11:33

bizim girdiğimiz tarihten itibaren tabi direktörden olumlu sonuç alındıysa.

alp2911, 5 yıl önce

son adata göre mi 1-2 ay yoksa bizim girdiğimz tarihe göre mi ben görüşmeye gireni 1.5 ay oldu ama geçen haftada görüşmeye giren var aramızda

Toplam 1615 mesaj
«353637383940414243444546»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi