Editörler :
«28293031323334353637383940
12 Ocak 2019 11:46

Delve
Aday Memur

bizim girdiğimiz tarihten itibaren tabi direktörden olumlu sonuç alındıysa.

ewyu, 4 ay önce - Alıntıya git

Ben sordugumda tum isimler ayni anda gonderildi gibi bir cevap almistim.

12 Ocak 2019 19:09

alp2911
Aday Memur

Ben sordugumda tum isimler ayni anda gonderildi gibi bir cevap almistim.

Delve, 4 ay önce - Alıntıya git

tüm isimler aynı anda ise daha gönderileni 8-9 gün oldu demektir ama öyle olduğunu sanmıyorum güvenlik soruşturması olayı 2-3 haftadır dönüyor ortalık

12 Ocak 2019 19:12

alp2911
Aday Memur

Bu arada olurda tüm süreç tamamlanır işe başlarsak bi toplanalım ya aylardır birlik olduk burada

:D

13 Ocak 2019 01:45

cenggb
Aday Memur

Bu arada olurda tüm süreç tamamlanır işe başlarsak bi toplanalım ya aylardır birlik olduk burada

:D

alp2911, 4 ay önce - Alıntıya git

Kesinlikle katılıyorum :D Hatta bir wp grubu oluşturalım diye düşünüyorum haber aldıkça daha hızlı iletişim kurarız.Daha önce bir grup vardı galiba ama aktif bir link yoktu sanırım.Grup hala varsa link atar mısınız yada baştan kuralım :)

15 Ocak 2019 15:37

elektrikcicocuk
Aday Memur

herhangi bir haber alan yok mu arkadaşlar?

16 Ocak 2019 12:49

cenggb
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,bugün sürecin tamamlandığını ve olumlu olduğunu öğrendim.İnşallah hepinizin sonucu olumlu olur hep beraber işe başlarız :) Aranan herkese şimdiden hayırlı olsun :)

16 Ocak 2019 13:12

alp2911
Aday Memur

Merhaba arkadaşalr dün olumlu olduğu söylendi bugün teklifi aldım ve kabul ettim. Herkese hayırlısı neyse olsun umarım hepimiz teklif alırız.

16 Ocak 2019 13:13

elektrikcicocuk
Aday Memur

güvenlik soruşturması sürecinin mi olumlu olduğunu ögrendiniz tebrikler bu arada

16 Ocak 2019 13:26

Thenewguy
Kapalı

güvenlik soruşturması sürecinin mi olumlu olduğunu ögrendiniz tebrikler bu arada

elektrikcicocuk, 4 ay önce - Alıntıya git

merhaba arkadaşlar. son aşamada kabul aldıktan sonra ben de güvenlik soruşturması sürecimin olumlu olduğuna ve teklif içeriğine dair bir telefon aldım ve teklifi kabul ettim. herkese başarılar dilerim.

16 Ocak 2019 14:15

Barraleye
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba bende sürecin olumlu olduğuna dair bir telefon aldım az önce . 4 Şubat iş başı tarihi olarak belirtildi . Olumlu olan arkadaşları tebrik ederim . Umarim güzel bir başlangıç olur bizim için. Yalniz güzel sabrettik . 😊

16 Ocak 2019 14:44

elektrikcicocuk
Aday Memur

Olumlu haber alan arkadaşlardan direktör görüşmesini ocak ayı içinde gerçekleştiren var mıydı acaba? bu arada olumlu haber alanları tebrik ediyorum

16 Ocak 2019 14:52

leidenschaftlich
Aday Memur

Ben de az önce olumlu dönüş aldım ve iş başı tarihini 4 şubat olarak belirttiler.

16 Ocak 2019 16:58

Wacken

Merhaba, IT için ne kadar teklif alındı brüt?

16 Ocak 2019 17:01

ewyu
Aday Memur

Bende teklifi aldım şükürler olsun. Sabrettik, sonunda oldu. Hayırlı olsun herkese.

17 Ocak 2019 18:41

hayatzor06
Memur
Arkadaşlar herkese hayırlı olsun. Teklif alanlar maaş olarak mühendislik kadrolarında ne kadar teklif aldınız acaba?
17 Ocak 2019 18:55

hayatzor06
Memur
Arkadaşlar herkese hayırlı olsun. Teklif alanlar maaş olarak mühendislik kadrolarında ne kadar teklif aldınız acaba?
hayatzor06, 4 ay önce - Alıntıya git
Buradan cevap vermek istemeyebilirsiniz anlarım özeldende yazabilirsiniz :) teşekkürler herkese iyi çalışmalar
17 Ocak 2019 19:36

elektrikcicocuk
Aday Memur

direktor gorusmesi yapip teklif almayan var mi peki

18 Ocak 2019 22:02

Barraleye
Aday Memur

Arkadaslar merhaba ise giriş için heyet raporu isteniyor nasıl olacağı hk bilgisi olan var mi

18 Ocak 2019 23:27

cenggb
Aday Memur

Arkadaslar merhaba ise giriş için heyet raporu isteniyor nasıl olacağı hk bilgisi olan var mi

Barraleye, 4 ay önce - Alıntıya git

merhabalar ben bildiklerimi aktarayım size.devlet hastanesinden yada özel hastaneden alınabiliyor ama en az 7 doktorlu rapor isteniyor bazı özel hastaneler 5 doktorlu veriyor dikkat etmekte fayda var.örneğin devlet hastanesine gidiyorsunuz, sabah en erken saatte sağlık kuruluna gidip vezneye ödeme yapıyorsunuz (200 TL devlet hastaneleri için ) daha sonra sıra sıra o günün heyet doktorlara muayene oluyorsunuz.Yani sabah erken saatten gitmek ve ücreti yatırmak zorunlu bana bu şekilde söylendi.Aynı gün yada ertesi gün rapor çıkıyor.Özel hastaneler için ücret baya yükseliyor belirtmek isterim :)

19 Ocak 2019 00:02

Barraleye
Aday Memur

merhabalar ben bildiklerimi aktarayım size.devlet hastanesinden yada özel hastaneden alınabiliyor ama en az 7 doktorlu rapor isteniyor bazı özel hastaneler 5 doktorlu veriyor dikkat etmekte fayda var.örneğin devlet hastanesine gidiyorsunuz, sabah en erken saatte sağlık kuruluna gidip vezneye ödeme yapıyorsunuz (200 TL devlet hastaneleri için ) daha sonra sıra sıra o günün heyet doktorlara muayene oluyorsunuz.Yani sabah erken saatten gitmek ve ücreti yatırmak zorunlu bana bu şekilde söylendi.Aynı gün yada ertesi gün rapor çıkıyor.Özel hastaneler için ücret baya yükseliyor belirtmek isterim :)

cenggb, 4 ay önce - Alıntıya git

Anladım çok teşekkür ederim. En az 7 doktor imzası olmasi gerek demişsiniz ancak ben bugun TT den en az 5 ve bir başhekim olmasi gerektiğine dair bilgi aldim. O yüzden emin olamadım . 7 doktor imzası bilgisini sizde TT den mi edinmistiniz acaba

Toplam 799 mesaj
«28293031323334353637383940

ANKET
Yeni askerlik sistemini nasıl buldunuz?