Editörler :
«373839404142434445464748»
19 Ocak 2019 01:24

cenggb
Aday Memur

Anladım çok teşekkür ederim. En az 7 doktor imzası olmasi gerek demişsiniz ancak ben bugun TT den en az 5 ve bir başhekim olmasi gerektiğine dair bilgi aldim. O yüzden emin olamadım . 7 doktor imzası bilgisini sizde TT den mi edinmistiniz acaba

Barraleye, 9 ay önce - Alıntıya git

İşe giriş evrakları şeklinde iletilen belgede "Yetkili sağlık kuruluşlarından ?Türkiye?nin her yerinde her türlü iklim koşullarında görev yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmadığı? na ilişkin alınacak Sağlık Kurulu Raporu (Heyet Raporu, en az 7. Dr) " şeklinde yazıyor.O nedenle 7 diye biliyorum ben

20 Ocak 2019 15:42

Wacken

Beyler bayanlar 5600 brüt kazanıyorum çok merak ettim üzüldüğümde değer mi diye? Ne kadar teklif? :)

20 Ocak 2019 15:43

cenggb
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba.Ankara ya yeni taşınacağım,işe yakın servisle max 20-25 dk kadar uzaklıkta olan ve yalnız yaşamaya uygun hangi semtleri tavsiye edersiniz? Tavsiyesi olan varsa çok sevinirim

21 Ocak 2019 00:15

maliyasarr
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba.Ankara ya yeni taşınacağım,işe yakın servisle max 20-25 dk kadar uzaklıkta olan ve yalnız yaşamaya uygun hangi semtleri tavsiye edersiniz? Tavsiyesi olan varsa çok sevinirim

cenggb, 9 ay önce - Alıntıya git

Hocam merhaba, genel müdürlüğün hemen karşısı Aydınlıkevler olarak geçiyor, Ankara'nın eski semtlerinden evler de haliyle genel olarak biraz eski ancak boyutları yalnız yaşayacaklara uygun, yine yakın ve uygun semtlerden biri Güneşevler yaklaşık 10-15 dakikalık mesafe, saydığım bu ikisi muhit ve kira anlamında Ankara ortalamasındadır, bütçem daha yüksek dersen Subayevleri semtine de bakabilirsin. Genel müdürlüğün aynı hizasındaki mahalle Örnek Mahallesi orayı pek tavsiye etmem ancak yine de ev ilanlarına bir göz gezdir derim. Kolay gelsin.

21 Ocak 2019 11:50

Thenewguy
Kapalı

İşe giriş evrakları şeklinde iletilen belgede "Yetkili sağlık kuruluşlarından ?Türkiye?nin her yerinde her türlü iklim koşullarında görev yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmadığı? na ilişkin alınacak Sağlık Kurulu Raporu (Heyet Raporu, en az 7. Dr) " şeklinde yazıyor.O nedenle 7 diye biliyorum ben

5 doktor artı başhekim imzasının yeteceğine dair teyit aldım arkadaşlar sıkıntı yok.

21 Ocak 2019 12:58

imgonnafly
Aday Memur

Arkadaslar merhaba ise giriş için heyet raporu isteniyor nasıl olacağı hk bilgisi olan var mi

Ankara'da işe başlayacaksanız, Ankara Cerrahi Tıp Merkezi'nde Türk Telekom için olduğunu belirterek, işe giriş heyet raporu adıyla istenen raporu alabilirsiniz. Fiyatı 100 tl ve aynı gün içinde raporu veriyorlar. İstanbul'da çalışacaksanız, insan kaynaklarını arayıp hastane önerileri olup olmadığını sorabilirsiniz.

Devlet hastanelerinde fiyat 200 tl oluyor ve imza atacak doktorların kliniklerini teker teker gezmeniz gerekebiliyor.

21 Ocak 2019 17:34

uzmyrdm
Aday Memur

İstanbul anadolu yakasında oturanlar ümraniye atlas hastanesinden alabilirsiniz sağlık raporunu.. ik dan öğrendim türk telekomun ümraniye atlas hastanesiyle anlaşması varmış ordan alabilirsin dediler bana

21 Ocak 2019 20:49

elektrikcicocuk
Aday Memur

İstanbul anadolu yakasında oturanlar ümraniye atlas hastanesinden alabilirsiniz sağlık raporunu.. ik dan öğrendim türk telekomun ümraniye atlas hastanesiyle anlaşması varmış ordan alabilirsin dediler bana

uzmyrdm, 9 ay önce - Alıntıya git

fiyat hakkinda bilgin var mi acaba atlas hastanesi icin?

22 Ocak 2019 00:57

uzmyrdm
Aday Memur

fiyat hakkinda bilgin var mi acaba atlas hastanesi icin?

elektrikcicocuk, 9 ay önce - Alıntıya git

fiyat için 75 tl dediler..

22 Ocak 2019 09:22

Barraleye
Aday Memur

Arkadaslar merhaba muhendisler icin odaya üyelik belgesi isteniyor ancak benim suan aktif bir üyeliğim yok ve oda 2 hafta sonra ancak sicil oluşturulabilecegini söyledi bu hafta da evrak teslimi var konu hakkinda bilgisi olan var mıdır ?

22 Ocak 2019 10:08

imgonnafly
Aday Memur

Arkadaslar merhaba muhendisler icin odaya üyelik belgesi isteniyor ancak benim suan aktif bir üyeliğim yok ve oda 2 hafta sonra ancak sicil oluşturulabilecegini söyledi bu hafta da evrak teslimi var konu hakkinda bilgisi olan var mıdır ?

Ben dün kayıt yaptırdım. Kayıt olduktan sonra antetli makbuz veriyorlar, mühendisler odası o makbuzun bazı şirketler tarafından üyelik belgesi olarak kabul edildiğini söyledi ama insan kaynaklarından kesin bilgi almak gerekiyor.

Mühendisler odası makbuzun geçerli sayılmaması durumunda, 2 gün içerisinde 30 tl karşılığında üyelik belgesi oluşturulabileceğini söyledi bana.

22 Ocak 2019 10:20

imgonnafly
Aday Memur

Az önce insan kaynaklarıyla görüştüm, antetli makbuz yeterli oluyormuş arkadaşlar.

24 Ocak 2019 20:33

ewyu
Aday Memur

Arkadaşlar wp grubu aktifse link alabilir miyim özel mesaj ile?

25 Ocak 2019 14:04

irresistible69
Aday Memur

Burada beraber yola çıktığımız adamlar, işe alındıktan sonra mesajlarımıza cevap vermez oldular. Bu kadarını beklemezdim.

26 Ocak 2019 12:28

Barraleye
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba dün evrak teslimi icin Telekoma gittiğimde işe başlangıç tarihinin 6 Şubat olarak değiştiği bilgisi verildi Bilginize

28 Ocak 2019 17:11

Trinklee

arkadaşlar whatsapp linkini atabilir misiniz özelden eğer hala varsa ?

28 Ocak 2019 17:36

ewyu
Aday Memur

Trinklee, 9 ay önce - Alıntıya git

bende bekliyorum eğer varsa arkadaşlar.

29 Ocak 2019 17:56

Jessicaday
Aday Memur

Trinklee, 9 ay önce - Alıntıya git
Arkadaşlar grup linkini bana da iletmenizi rica edebilir miyim?
31 Ocak 2019 01:30

hayatzor06
Memur
Arkadaşlar ortalama maaş ne kdar turk telekomda mühendisler için ?
30 Mayıs 2019 18:34

matrixnity
Aday Memur

2019 ekibi burda mı ? :)

Toplam 1103 mesaj
«373839404142434445464748»

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;