Editörler :
09 Temmuz 2018 18:56   

Kapalı
Garanti bankası müşteri danışmanı pozisyonu hk

Konuyla iligili mülakata giren oldu mu

09 Temmuz 2018 19:20

sryz
Aday Memur

Olumlu olduguna dair mair almıştım tarafıma ulaşan yok :) unutmuştum konusunu açmasanız

09 Temmuz 2018 21:35

Bstan
Memur

çağrılmadım bile henüz. bu çağrılanlar ilgili bölümlerden falan mı mezun? neden çağrılmıyorum hiç bir bankanın ilanına anlamıyorum :S

09 Temmuz 2018 23:18

missatacan
Kapalı

Olumlu olduguna dair mair almıştım tarafıma ulaşan yok :) unutmuştum konusunu açmasanız

sryz, 1 yıl önce - Alıntıya git

ilk mülakat için mi olumlu aldınız acaba ?

09 Temmuz 2018 23:19

missatacan
Kapalı

çağrılmadım bile henüz. bu çağrılanlar ilgili bölümlerden falan mı mezun? neden çağrılmıyorum hiç bir bankanın ilanına anlamıyorum :S

Bstan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Öyle düşünmeyin genelde bankaların ik sayfasından cvnizi iletip yollarsanız geri dönüş alırsınız

09 Temmuz 2018 23:57

Bstan
Memur

Öyle düşünmeyin genelde bankaların ik sayfasından cvnizi iletip yollarsanız geri dönüş alırsınız

missatacan, 1 yıl önce - Alıntıya git

hem kendi sitelerinden hemde 3. parti kariyer websitelerinden başvuruyorum ilanlara. ama bi online sınav bile yapmıyorlar. O yüzden çağrılanların ilgili bölüm yada sayısal bi bölümden mezun olup olmadıklarını belirttim. Ben dilciyim çünkü 2 yabancı dil var. Ama sayısal bölüm okumadığım için çağrılmadığımı düşünüyorum.

10 Temmuz 2018 00:14

missatacan
Kapalı

hem kendi sitelerinden hemde 3. parti kariyer websitelerinden başvuruyorum ilanlara. ama bi online sınav bile yapmıyorlar. O yüzden çağrılanların ilgili bölüm yada sayısal bi bölümden mezun olup olmadıklarını belirttim. Ben dilciyim çünkü 2 yabancı dil var. Ama sayısal bölüm okumadığım için çağrılmadığımı düşünüyorum.

Bstan, 1 yıl önce - Alıntıya git

Ben finans mezunuyum bölümden ziyade fakülteyle ilgisi var sanırım.Umarım hakkınızda hayırlısı olur bende ingilizce okumama rağmen %100 ingilizce yok :D Banka yeine dil avantajınız varsa marketing düşünmenizi tavsiye ederim.Umarım garantiden de olumlu sonuç gelir

10 Temmuz 2018 01:51

Bstan
Memur

Ben finans mezunuyum bölümden ziyade fakülteyle ilgisi var sanırım.Umarım hakkınızda hayırlısı olur bende ingilizce okumama rağmen %100 ingilizce yok :D Banka yeine dil avantajınız varsa marketing düşünmenizi tavsiye ederim.Umarım garantiden de olumlu sonuç gelir

şu an banka düşünüyorum. Eğer fakülteye göre alacaklarsa belirtmeleri lazım. Krtierlere koydukları şeyler XX yaş altı, ingilizce bilsin, lisans mezunu olsun tarzında çok genel şeyler. Eğer belirli fakülte mezunlarını çağırıyorlarsa ve bu kesin kurallarıysa ama belirtmiyorlarsa başvuru sırasındaki ilanda, bence hoş bir durum değil.

10 Temmuz 2018 12:34

sryz
Aday Memur

ilk mülakat için mi olumlu aldınız acaba ?

sınav sonucuna istinaden almıştım

10 Temmuz 2018 13:13

missatacan
Kapalı

sınav sonucuna istinaden almıştım

sryz, 1 yıl önce - Alıntıya git

telefonla dönüş olmuyor genelde mail üzerinden ön mülakat daveti aldım bende onunda sonucu olumlu gelmiş son görüşme için bir mülakata çağırdılar.İlgili mailinizi kontrol edebilirsiniz

10 Temmuz 2018 14:04

aysenur1406
Aday Memur

21 haziranda bana mail geldi online sınav sonucu olumlu olmuştur diye ama mülakat daveti falan hiçbir şey gelmedi.

10 Temmuz 2018 15:27

sryz
Aday Memur

telefonla dönüş olmuyor genelde mail üzerinden ön mülakat daveti aldım bende onunda sonucu olumlu gelmiş son görüşme için bir mülakata çağırdılar.İlgili mailinizi kontrol edebilirsiniz

ilginç benim gibi sıkıntı yaşayan başka insanlar da var galiba. hayırlısı olsun

10 Temmuz 2018 17:07

missatacan
Kapalı

21 haziranda bana mail geldi online sınav sonucu olumlu olmuştur diye ama mülakat daveti falan hiçbir şey gelmedi.

aysenur1406, 1 yıl önce - Alıntıya git

benimde 21 hazirandı sınav sonucunu başarılı diye.Mğlakata girdim şimdi haftaya son mülakata giricem

10 Temmuz 2018 18:28

aysenur1406
Aday Memur

benimde 21 hazirandı sınav sonucunu başarılı diye.Mğlakata girdim şimdi haftaya son mülakata giricem

Size mülakat daveti mail yoluyla mı geldi? Bana neden gelmedi acaba bilemedim.

10 Temmuz 2018 22:39

missatacan
Kapalı

Size mülakat daveti mail yoluyla mı geldi? Bana neden gelmedi acaba bilemedim.

evet mail yoluyla iletişim kuruyorlar

12 Temmuz 2018 14:55

msskamucu

8 temmuzda online sınava girdim 30 soruluk ticari müşteri temsiliciliği ne zaman açıklanır sizce

14 Temmuz 2018 00:51

maral37
Aday Memur

Arkadaşlar hangi illerden girdiniz online sınava ben ankaradan 6 temmuz girdim herhangi dönüş yok

14 Temmuz 2018 00:54

maral37
Aday Memur

Arkadaşlar hangi illerden girdiniz online sınava ben ankaradan 6 temmuz girdim herhangi dönüş yok

15 Temmuz 2018 00:02

aysenur1406
Aday Memur

maral37, 1 yıl önce - Alıntıya git

21 haziranda online sınava girdim Ankara'dan. Sonuç olumlu olmasına rağmen mülakatlar için geri dönüş yapılmadı bana.

15 Temmuz 2018 17:05

msskamucu

21 haziranda online sınava girdim Ankara'dan. Sonuç olumlu olmasına rağmen mülakatlar için geri dönüş yapılmadı bana.

sınavınız nasıl geçmişti genel yetenek ölçümlemesi mi bende sonuç bekliyorum

15 Temmuz 2018 20:32

aysenur1406
Aday Memur

Fena değildi sınavım. Genel yetenek ve dikkat testi vardı.

Toplam 1712 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Lojmanların, öncelik hakkı oturan memurlarda olması kaydıyla, satılacak olmasını;