Editörler : F16 Gökçen
«727374757677787980818283»

Cigdemtstn
Aday Memur
29 Mayıs 2019 09:53

Birebir görüşmeyi 21 Mart'ta yaptım olumlu dönüş dün sağlandı girdiğiniz genel müdürlük bölgesine göre 20 şer kişilik sınıf oluşturulup ihtiyaca göre dönüş sağlanıyormuş. Olumsuz olsa bile mutlaka dönüş sağlıyorlarmış bende baya bekledim ve olumsuz olduğunu düşünmeye başlamıştım ama 2 ayın sonunda aradılar :)
asliu27, 5 yıl önce
Birebir görüşmeden ne kadar süre sonra olumlu dönüş aldınız?

göktekiyldz
Aday Memur
29 Mayıs 2019 10:09

Dün dönüş için 21mart da uzun bi süre. Madem öyle bekleyelim,yeterki olumlu dönsünler. Her aradığımda yoğunluktandönenmemişlerdir deniyor, anlamadım gitti. Bu kadar bekledim bari olumlu deyiverin

Cigdemtstn
Aday Memur
29 Mayıs 2019 18:17

Olumsuz olsa bile dönüş sağlanıyormuş o yönden içiniz rahat olsun hatta olumsuz olanlara daha erken dönüş sağlanmış inşallah bir an önce dönerler olumlu olur hayırlısı ıle:)
göktekiyldz, 5 yıl önce

Dün dönüş için 21mart da uzun bi süre. Madem öyle bekleyelim,yeterki olumlu dönsünler. Her aradığımda yoğunluktandönenmemişlerdir deniyor, anlamadım gitti. Bu kadar bekledim bari olumlu deyiverin

asliu27
Aday Memur
29 Mayıs 2019 18:37

Ben de 4 nisanda girdim hala bekliyorum malesef. Insallah ben de olumlu donus alirim cok tesekkurler. Hayirli olsun size de
Cigdemtstn, 5 yıl önce
Birebir görüşmeyi 21 Mart'ta yaptım olumlu dönüş dün sağlandı girdiğiniz genel müdürlük bölgesine göre 20 şer kişilik sınıf oluşturulup ihtiyaca göre dönüş sağlanıyormuş. Olumsuz olsa bile mutlaka dönüş sağlıyorlarmış bende baya bekledim ve olumsuz olduğunu düşünmeye başlamıştım ama 2 ayın sonunda aradılar :)

göktekiyldz
Aday Memur
29 Mayıs 2019 18:46

Çiğdem hocam teşekkür ederim, inşallah olumlu olur,zira gerçekten bu işe ihtiyacım var. Biliyorum herkesin de ihtiyacı var şöyle bir zamanda. Küçük bi şehirde yaşamanın dezavantajı işte, iş bulmak gerçekten çok zor, neredeyse yok gibi. Allah hepimiz için hayırlı etsin inşallah

Cigdemtstn
Aday Memur
30 Mayıs 2019 02:06

İnşallah hayırlarla sonuçlanır umarım :) gerçekten işsizlik çok zor bi durum Allah yardımcımız olsunn inşallah

göktekiyldz
Aday Memur
30 Mayıs 2019 13:46

Arkadaşlar, uzun süre bekleyip de olumlu olumsuz aranmayanlar havuzda bekletiliyormuş, ihtiyaç dahilinde dönüşler yapılıp teklif veriliyormuş. Umutsuzluğa düşmeyelim, zamanı gelince Allah nasip edecektir.

nymph26
Aday Memur
31 Mayıs 2019 15:26

arkadaşlar ist anadolu için 28inde online sınava girdim bugün olumlu maili geldi başka alan oldu mu

funnywomen
Aday Memur
31 Mayıs 2019 16:29

Arkadaşlar İstanbul Avrupa için 2. Mülakata giren var mı? Genel olarak sohbet akışıyla ilgili bilgiler verir misiniz. bu 2. Mülakat için biraz sıkıntılı diyorlar.

Ceylin89
Aday Memur
31 Mayıs 2019 21:41

arkadaslar surecle ilgili tedirginlige dusmeyin benimki erken benimki gec oldu olumsuzmu diye dusunmeyin.herkesin sureci farkli bikere bunu unutmayin.Egitim sinifinda 2 hafta fmda tum sureci bitende var 6 ay bekleyende var tamamen alima göre. giderken ucak biletleriniz aliniyor kinaklamaniz icin tur sirketi zaten sizinle iletisime geciyor. 10 haziranda gelecekler icin zaten ordayim merak ettginiz bisey olursa yardimci olurum.

Sevil B
Aday Memur
03 Haziran 2019 14:12

Geçtiğimiz hafta Ankara'da birebir mülakata girip olumlu olumsuz dönüş alan oldu mu ?

asliu27
Aday Memur
07 Haziran 2019 17:26

Birebir gorusme asamasindan sonra Cok uzun sure bekleyip olumsuz donus alan var mi? Anladigim kadariyla bekletilip yanitlanmayanlara genelde olumlu donus saglaniyor. Olumsuz olana bastan soyluyorlar? Mantikli olan bu zaten o kadar sure insanlari bekletip olumsuz donmek kotu

Sevil B
Aday Memur
11 Haziran 2019 14:59

Benim birebir mülakatım için bugün dönüş yapıldı olumlu değilmiş. Ben gerçekten anlamadım ne istiyorlar referans mı gerekiyordu. Segem belgem var, bes lisansım var, 3 yıl satış tecrübem var( bunun 2 yılı banka içerisinde bireysel emeklilik üzerine ). Genel yetenek ve kişilik envanteri, yetkinlik bazlı online mülakat aşamalarını geçmişim birebir mülakatta demekki referans gerekiyormuş buna yoruyorum valla pes diyorum artık keşke yazılı sınavında elenseydimde 2ay boşuna beklentiye girmeseydim.

Spkmagduru
Aday Memur
11 Haziran 2019 17:02

sizinki çok büyük bir hayal kırıklığı olmuş

bu kadar tecrübeye yazık etmişler

bazen kendinizin daha iyi olduğunuzu bilmeniz gerekir

siz değil onlar üzülsün, umarım çok daha iyi kapılar açılır size

Sevil B, 5 yıl önce
Benim birebir mülakatım için bugün dönüş yapıldı olumlu değilmiş. Ben gerçekten anlamadım ne istiyorlar referans mı gerekiyordu. Segem belgem var, bes lisansım var, 3 yıl satış tecrübem var( bunun 2 yılı banka içerisinde bireysel emeklilik üzerine ). Genel yetenek ve kişilik envanteri, yetkinlik bazlı online mülakat aşamalarını geçmişim birebir mülakatta demekki referans gerekiyormuş buna yoruyorum valla pes diyorum artık keşke yazılı sınavında elenseydimde 2ay boşuna beklentiye girmeseydim.

Sevil B
Aday Memur
11 Haziran 2019 18:17

Teşekkür ederim inşallah hepimiz için güzel, hayırlı yerler olur. Süreç gerçekten yorucu ve geç sonuçlanıyor. Ama garanti gibi bir yerde bile referans gerekiyorsa ne söylesem bilemiyorum. Sizin ve diğer arkadaşların güzel haberler almasını dilerim.
Spkmagduru, 5 yıl önce

sizinki çok büyük bir hayal kırıklığı olmuş

bu kadar tecrübeye yazık etmişler

bazen kendinizin daha iyi olduğunuzu bilmeniz gerekir

siz değil onlar üzülsün, umarım çok daha iyi kapılar açılır size

ysfemr93
Aday Memur
11 Haziran 2019 20:06

Referansın gerekmediği hiçbir yer kalmadı demek inanın ki çok üzücü ama malesef öyle

Sevil B, 5 yıl önce

Bahtiyaraslann
Aday Memur
12 Haziran 2019 13:51

Arkadaşlar yarın Müşteri danışmanlığı pozisyonu için istanbulda birebir mülakata davet edildim süreç nasıl işliyor neler soruyolar soru ve genel olarak ve bir çok sey duydum segem spk sertifikasi felan olması gerekiyormus bende bunlar yok gidip gitmeme kararsızlığı icindeyim

turuncu-portakal
Aday Memur
12 Haziran 2019 13:53

Hangi şehi riçin başvuru yapmıştınız , o belgeleri istiyorlar ama almayanları da direkt elemiyorlar.

Bahtiyaraslann, 5 yıl önce
Arkadaşlar yarın Müşteri danışmanlığı pozisyonu için istanbulda birebir mülakata davet edildim süreç nasıl işliyor neler soruyolar soru ve genel olarak ve bir çok sey duydum segem spk sertifikasi felan olması gerekiyormus bende bunlar yok gidip gitmeme kararsızlığı icindeyim

Bahtiyaraslann
Aday Memur
12 Haziran 2019 14:20

Istanbulda, almayanlari direk elemiyorlar ne demek sonradan mı eliyorlar yani alamazsam ne olacak
turuncu-portakal, 5 yıl önce

Hangi şehi riçin başvuru yapmıştınız , o belgeleri istiyorlar ama almayanları da direkt elemiyorlar.

turuncu-portakal
Aday Memur
12 Haziran 2019 14:22

İstanbul şubeleri için mi mülakata gideceksiniz, sanırım başladıktan sonra 3 ay içerisinde Segem i almanız isteniyor. Başlayan bir arkadaş öyle yazmıştı.

Bahtiyaraslann, 5 yıl önce
Istanbulda, almayanlari direk elemiyorlar ne demek sonradan mı eliyorlar yani alamazsam ne olacak
Toplam 2658 mesaj
«727374757677787980818283»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi