Editörler : gubaz
«787980818283848586878889»
14 Temmuz 2019 13:46

asliu27
Aday Memur

Bizi aylardır bekletmelerinin sebebi nedir peki? 9 nisandan bu yana bekliyorum, hala, sabırla

göktekiyldz, 8 ay önce - Alıntıya git
Ben de aynı durumdayım. aylar oldu kestim artık ümidi işe başlamam lazım. Başlıyorum da zaten beklemekle olmayacak çünkü böyle. Yaptıkları gerçekten çok kötü. Hepimizin hakkında hayırlısı
14 Temmuz 2019 21:11

Ck95
Aday Memur
Ben de aynı durumdayım. aylar oldu kestim artık ümidi işe başlamam lazım. Başlıyorum da zaten beklemekle olmayacak çünkü böyle. Yaptıkları gerçekten çok kötü. Hepimizin hakkında hayırlısı
asliu27, 8 ay önce - Alıntıya git
Siz birebir mülakat sonucunu mu bekliyorsunuz? Bana birebirin olumlu olduğu dönüşü geldi fakat hala eğitim için aramadılar
14 Temmuz 2019 21:42

Calikusu2571
Aday Memur

Mülakatta kaç gün sonra olumlu olduğuna dair mail aldınız acaba ben hala birebir mukalat sonucunu bekliyorum

14 Temmuz 2019 22:26

asliu27
Aday Memur
Siz birebir mülakat sonucunu mu bekliyorsunuz? Bana birebirin olumlu olduğu dönüşü geldi fakat hala eğitim için aramadılar
Ck95, 8 ay önce - Alıntıya git
Bana birebir mülakat sonucu bile gelmedi malesef. Nisanda girmiştim
14 Temmuz 2019 22:27

asliu27
Aday Memur
Ck95, 8 ay önce - Alıntıya git
Olumlu gelse rahatlıcam zaten beklerim sorun değil ama belirsizliği beklemek çok daha zor
14 Temmuz 2019 23:07

Ck95
Aday Memur

Mülakatta kaç gün sonra olumlu olduğuna dair mail aldınız acaba ben hala birebir mukalat sonucunu bekliyorum

Calikusu2571, 8 ay önce - Alıntıya git
Ben 21 mayısta birebir mülakata girdim, ertesi gün olumlu olduğuna dair mail geldi. Sonrasında eğitim için veya şehir için dönmediler hala
14 Temmuz 2019 23:34

Calikusu2571
Aday Memur

Bazılarına mülakat sonrası hemen dönüş yapılıyor olumlu veya olumsuz ama bize ne olumlu nede olumsuz hiçbir şey söylenmiyor neye göre yapıyor bu hiç anlamış değilim gerçekten belirsizlik çok zor

15 Temmuz 2019 00:37

Ck95
Aday Memur

Bazılarına mülakat sonrası hemen dönüş yapılıyor olumlu veya olumsuz ama bize ne olumlu nede olumsuz hiçbir şey söylenmiyor neye göre yapıyor bu hiç anlamış değilim gerçekten belirsizlik çok zor

Calikusu2571, 8 ay önce - Alıntıya git
Haber beklemek gerçekten çok zor, umarım hepimiz için en iyisi olur
15 Temmuz 2019 14:09

turnaavci
Aday Memur

Arkadaşlar herkes için hayırlısını diliyorum bende tekirdağ çerkezköy için bire bir mülakata girdim ama hala tarafıma bir dönüş olmadı. Mülakata gireli 3. haftanın içindeyim. Mülakatım 28 Hazıranda oldu , mülakat sonunda ben sordum dönüş ne zaman olur diye bana Temmuzun ilk haftası dönüş yapmayı düşünüyoruz dediler ama 3. haftaya başladım hala dönüş yok.

16 Temmuz 2019 00:22

gozde95
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Ben de Garanti Bankası müşteri danışmanı pozisyonu için İstanbul'dan mülakatlara ve online sınava girdim. Online sınavım ve ilk yüz yüze mülakatım hemen ertesi gün olumlu sonuçlandı diye bana bildirildi. Bölge müdürlüğünde olan son mülakatım da aynı gün 1 saat içinde olumlu sonuçlandı ve ücret teklifi yapıp hemen 4 gün sonraki eğitim programına beni dahil ettiler. Daha sonra eski bir garanti çalışanından öğrendiğime göre sürecin bu kadar hızlı ya da yavaş ilerlemesi sizi ne derece beğendikleriyle ilgiliymiş. Eğer çok beğendilerse süreci çok kısa tutup hemen işe alıyolar. Orta derecede beğendilerse daha iyi adaylar gelebilir düşüncesiyle adayları havuzda bekletiyorlar. Yazılı sınavınıza çok çabuk dönmeleri bile aslında ne kadar hızlı ve ne kadar doğru çözdüğünüzle ilgili. Bu nedenle sizi çok beğendilerse zaten kaçırmamak için hızlı dönüyorlar. Aksi takdirde çok umut bağlamamak lazım

16 Temmuz 2019 01:25

Ck95
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar. Ben de Garanti Bankası müşteri danışmanı pozisyonu için İstanbul'dan mülakatlara ve online sınava girdim. Online sınavım ve ilk yüz yüze mülakatım hemen ertesi gün olumlu sonuçlandı diye bana bildirildi. Bölge müdürlüğünde olan son mülakatım da aynı gün 1 saat içinde olumlu sonuçlandı ve ücret teklifi yapıp hemen 4 gün sonraki eğitim programına beni dahil ettiler. Daha sonra eski bir garanti çalışanından öğrendiğime göre sürecin bu kadar hızlı ya da yavaş ilerlemesi sizi ne derece beğendikleriyle ilgiliymiş. Eğer çok beğendilerse süreci çok kısa tutup hemen işe alıyolar. Orta derecede beğendilerse daha iyi adaylar gelebilir düşüncesiyle adayları havuzda bekletiyorlar. Yazılı sınavınıza çok çabuk dönmeleri bile aslında ne kadar hızlı ve ne kadar doğru çözdüğünüzle ilgili. Bu nedenle sizi çok beğendilerse zaten kaçırmamak için hızlı dönüyorlar. Aksi takdirde çok umut bağlamamak lazım

gozde95, 8 ay önce - Alıntıya git
Merhaba siz ne zaman ve hangi şehir için birebir mülakata girmiştiniz?
16 Temmuz 2019 09:27

ezomelody
Aday Memur

Gözde hanım istanbul kaçıncı bölge ve ne zaman girdiniz mülakata? Eğitim tarihi ne zman?

16 Temmuz 2019 15:19

stajyer013
Aday Memur

Gözde hanım bireysel mi kobi mi bölüm?

18 Temmuz 2019 15:43

iuscivile2222

merhaba ben dün bursa bölgede birebir mülakata girdim. maaşları bilen var mı ve de sosyal hakları?

19 Temmuz 2019 18:42

nazlıysn

merhaba bende 24 temmuzda birebir mülakata davet edildim. mülakat da ne soruluyor süreç nasıl

22 Temmuz 2019 09:46

ezomelody
Aday Memur

merhaba bende 24 temmuzda birebir mülakata davet edildim. mülakat da ne soruluyor süreç nasıl

nazlıysn, 7 ay önce - Alıntıya git

Nazlı hanım hangi bölge ve nereden davet edildiniz?

25 Temmuz 2019 14:51

Calikusu2571
Aday Memur

Olumlu yada olumsuz herhangi bir dönüş alan var mi

28 Temmuz 2019 09:30

hopepine
Aday Memur

garanti bankası ankara müşteri danışmanı pozisyonu için başvuran ve süreci devam eden var mı?

29 Temmuz 2019 00:38

nazlıysn

Nazlı hanım hangi bölge ve nereden davet edildiniz?

ezomelody, 7 ay önce - Alıntıya git

4. bölge çarşamba girdim mülakata hala dönüş yok

30 Temmuz 2019 01:24

memurr11

garanti bankası ankara müşteri danışmanı pozisyonu için başvuran ve süreci devam eden var mı?

hopepine, 7 ay önce - Alıntıya git
ben online mulakati gectim birebir mulakat icin tarih bekliyorum sizde mi birebir mulakati bekliyorsunuz
Toplam 1908 mesaj
«787980818283848586878889»

ANKET
2002'den bu yana, en çok beğendiğiniz Milli Eğitim Bakanı kimdir?