Editörler : oto-danisman-expert
09 Temmuz 2018 21:37

50-60 Bin arasi otomatik arac tavsiyesi?

Sizce 74bin liraya i20 mi alinir

Yoksa 2.el 50-60binlik bir arac mi

panzerci
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2018 21:53

İmkânınız varsa sıfır araç almak daha mantıklı, sonuçta İlk siz bineceksiniz. Çoğunu Kredi çekecekseniz eğer malum faizler çok yüksek, ikinci el daha mantıklı.

kafkas_52
Şef
09 Temmuz 2018 21:54

İ20 yi bilmiyorum ancak yaris 1.5 multidriver s benzinli otomatik baz donanımın bi tık üstü araca 89bin fiyat aldım bayiden memleketten soğudum. Bu nedir kardeşim b segment araç asgari ücretin kaç katı kimse görmüyor mu fiyatları. Almıyorum alanada tavsiye etmiyorum.

cengaver44
Kapalı
09 Temmuz 2018 22:09

tamamen ihtiyaçlarınıza bağlı. geniş bir aileyseniz sedan, küçük bir aile veya bekarsanız hb alabil

irsiniz. 2. el otomatik riskli iş. ben olsam tam otomatik veya cvt olmak şartıyla japon'dan şaşmam.

civic, corolla, mazda 3, jazz, auris, yaris, mazda 2, nissan juke alternatif olarak düşünülebilir.)

yalnız hangi aracı alırsanız alın bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırın, km'si

nin orijinal olup olmadığını tüv muayeneden ve bakımlardan kontrol edin, detaylı motor, kaporta v

e şanzuman ekspertizini yaptırın. hasar kaydı olup olmadığını plaka ve şaseden mutlaka kontrol

ettirin. bütçeniz el veriyorsa sıfır araç alın.

umutveryeter
Aday Memur
12 Temmuz 2018 12:14

bende ikinci el otomatik düsünüyordum baktım fiyatlar 50-60 bin gittim sıfır i20 aldım cok memnunum

englishteacher12345
Şube Müdürü
12 Temmuz 2018 15:31

Japon değilse size göre otomatik vites araç alınmamalı idi değil mi :)

cengaver44, 6 yıl önce

tamamen ihtiyaçlarınıza bağlı. geniş bir aileyseniz sedan, küçük bir aile veya bekarsanız hb alabil

irsiniz. 2. el otomatik riskli iş. ben olsam tam otomatik veya cvt olmak şartıyla japon'dan şaşmam.

civic, corolla, mazda 3, jazz, auris, yaris, mazda 2, nissan juke alternatif olarak düşünülebilir.)

yalnız hangi aracı alırsanız alın bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırın, km'si

nin orijinal olup olmadığını tüv muayeneden ve bakımlardan kontrol edin, detaylı motor, kaporta v

e şanzuman ekspertizini yaptırın. hasar kaydı olup olmadığını plaka ve şaseden mutlaka kontrol

ettirin. bütçeniz el veriyorsa sıfır araç alın.

uniquest
Aday Memur
12 Temmuz 2018 15:34

Bu fiyata 1.6 multijet motor, cam tavanlı, Sports Style Fiat Bravo alır, keyfime bakarım. Fiat'ın orjinal İtalyan arabasıdır kendileri. 120 beygir 300 tork ile çok kaçar, az yakarsınız

abcved
Aday Memur
12 Temmuz 2018 22:39

Kaç paraya aldınız ?
umutveryeter, 6 yıl önce
bende ikinci el otomatik düsünüyordum baktım fiyatlar 50-60 bin gittim sıfır i20 aldım cok memnunum

son bozkurt
Aday Memur
13 Temmuz 2018 10:31

Honda civic 2016 moodel otomatik beyaz sedan aldım ekim ayı sonuna doğru. Çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim.

Sirin İpek
Aday Memur
14 Temmuz 2018 11:16

Ben de tercihimi sifir i20den yana kullandim

imrancuhadar
Memur
19 Temmuz 2018 16:02

Kaça aldınız. Vergisi ve sigortası ne kadar.

Sirin İpek
Aday Memur
19 Temmuz 2018 16:03

647lira vergisi sigorta kisiye gore degisir bana 600cikti sigorta

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi