Editörler : oto-danisman-expert
09 Temmuz 2018 21:37   

50-60 Bin arasi otomatik arac tavsiyesi?

Sizce 74bin liraya i20 mi alinir

Yoksa 2.el 50-60binlik bir arac mi

09 Temmuz 2018 21:53

panzerci
Genel Müdür

İmkânınız varsa sıfır araç almak daha mantıklı, sonuçta İlk siz bineceksiniz. Çoğunu Kredi çekecekseniz eğer malum faizler çok yüksek, ikinci el daha mantıklı.

09 Temmuz 2018 21:54

kafkas_52
Şef
İ20 yi bilmiyorum ancak yaris 1.5 multidriver s benzinli otomatik baz donanımın bi tık üstü araca 89bin fiyat aldım bayiden memleketten soğudum. Bu nedir kardeşim b segment araç asgari ücretin kaç katı kimse görmüyor mu fiyatları. Almıyorum alanada tavsiye etmiyorum.
09 Temmuz 2018 22:09

cengaver44
Genel Müdür

tamamen ihtiyaçlarınıza bağlı. geniş bir aileyseniz sedan, küçük bir aile veya bekarsanız hb alabil

irsiniz. 2. el otomatik riskli iş. ben olsam tam otomatik veya cvt olmak şartıyla japon'dan şaşmam.

civic, corolla, mazda 3, jazz, auris, yaris, mazda 2, nissan juke alternatif olarak düşünülebilir.)

yalnız hangi aracı alırsanız alın bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırın, km'si

nin orijinal olup olmadığını tüv muayeneden ve bakımlardan kontrol edin, detaylı motor, kaporta v

e şanzuman ekspertizini yaptırın. hasar kaydı olup olmadığını plaka ve şaseden mutlaka kontrol

ettirin. bütçeniz el veriyorsa sıfır araç alın.

12 Temmuz 2018 12:14

umutveryeter
Aday Memur
bende ikinci el otomatik düsünüyordum baktım fiyatlar 50-60 bin gittim sıfır i20 aldım cok memnunum
12 Temmuz 2018 15:31

englishteacher12345
Şube Müdürü

tamamen ihtiyaçlarınıza bağlı. geniş bir aileyseniz sedan, küçük bir aile veya bekarsanız hb alabil

irsiniz. 2. el otomatik riskli iş. ben olsam tam otomatik veya cvt olmak şartıyla japon'dan şaşmam.

civic, corolla, mazda 3, jazz, auris, yaris, mazda 2, nissan juke alternatif olarak düşünülebilir.)

yalnız hangi aracı alırsanız alın bakımlarının düzenli yapılıp yapılmadığını mutlaka araştırın, km'si

nin orijinal olup olmadığını tüv muayeneden ve bakımlardan kontrol edin, detaylı motor, kaporta v

e şanzuman ekspertizini yaptırın. hasar kaydı olup olmadığını plaka ve şaseden mutlaka kontrol

ettirin. bütçeniz el veriyorsa sıfır araç alın.

cengaver44, 1 hafta önce - Alıntıya git

Japon değilse size göre otomatik vites araç alınmamalı idi değil mi :)

12 Temmuz 2018 15:34

uniquest
Aday Memur

Bu fiyata 1.6 multijet motor, cam tavanlı, Sports Style Fiat Bravo alır, keyfime bakarım. Fiat'ın orjinal İtalyan arabasıdır kendileri. 120 beygir 300 tork ile çok kaçar, az yakarsınız

12 Temmuz 2018 22:39

abcved
Aday Memur
bende ikinci el otomatik düsünüyordum baktım fiyatlar 50-60 bin gittim sıfır i20 aldım cok memnunum
umutveryeter, 6 gün önce - Alıntıya git
Kaç paraya aldınız ?
13 Temmuz 2018 10:31

son bozkurt
Aday Memur

Honda civic 2016 moodel otomatik beyaz sedan aldım ekim ayı sonuna doğru. Çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim.

14 Temmuz 2018 11:16

Sirin İpek
Aday Memur

Ben de tercihimi sifir i20den yana kullandim

Toplam 9 mesaj

ANKET
Bedelli askerlikte, 25 yaş ve 15 bin TL bedel, sizce nasıl?