Editörler :
10 Temmuz 2018 00:56   

KGM 2. 640 ALIMI YAYINLAMIŞ
10 Temmuz 2018 01:01

delpiero _7
Aday Memur
Elektrik Tekniker i de alacaklar mı?
10 Temmuz 2018 01:02

çok bilmemiş
Aday Memur
Elektrik Tekniker i de alacaklar mı?
delpiero _7, 1 yıl önce - Alıntıya git

Toplam 662 adet sözleşmeli personel alacaklar. Ama klavuzu daha yayınlamamışlar.

10 Temmuz 2018 01:09

delpiero _7
Aday Memur

Toplam 662 adet sözleşmeli personel alacaklar. Ama klavuzu daha yayınlamamışlar.

çok bilmemiş, 1 yıl önce - Alıntıya git
Umarim hepimizi memnun edecek bir dagılım olur :)
10 Temmuz 2018 02:57

Mühendis.Serkan
Aday Memur

84,5 puanla şans denemeli miyim? Yorumlarınızı bekliyorum

10 Temmuz 2018 03:32

inşaat80
Aday Memur
Arkadaşlar hepimizin hakkında Allah hayırlısını nasip etsin bizlere ve şimdiden atananlara da hayırlı uğurlu olsun branş sayıları belli olmadığından kimse tahmin yapamaz bence ama benim önceden atanan arkadaşlardan bir ricam ÖNCEDEN ATANAN ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZDEN YERLEŞEMEMİŞ HERKESİN ADINA RİCA EDİYORUM ÖNCEDEN YERLEŞTİYSENİZ LÜTFEN TERCİH YAPMAYIN SİZ KEYFİNİZ İÇİN YER DEĞİŞTİRİRKEN SİZİN ÇALIŞTIĞINIZ YERDE ÇALIŞMAK İÇİN CAN ATAN YÜZLERCE İNSAN VAR SİZİN BİR KADRO YAKMANIZ DEMEK 1 KİŞİNİN DEVLET MEMURU OLAMAMASI DEMEK BU AZ BİR ŞEY DEĞİL Sadece şunu söylüyorum sizlere EMPATİ KURUN SİZE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ BAŞKASINA YAPMAYIN KADRO YAKMAYALIM ARKADAŞLAR !!
10 Temmuz 2018 07:05

emre.616161
Aday Memur
Arkadaşlar hepimizin hakkında Allah hayırlısını nasip etsin bizlere ve şimdiden atananlara da hayırlı uğurlu olsun branş sayıları belli olmadığından kimse tahmin yapamaz bence ama benim önceden atanan arkadaşlardan bir ricam ÖNCEDEN ATANAN ARKADAŞLAR LÜTFEN SİZDEN YERLEŞEMEMİŞ HERKESİN ADINA RİCA EDİYORUM ÖNCEDEN YERLEŞTİYSENİZ LÜTFEN TERCİH YAPMAYIN SİZ KEYFİNİZ İÇİN YER DEĞİŞTİRİRKEN SİZİN ÇALIŞTIĞINIZ YERDE ÇALIŞMAK İÇİN CAN ATAN YÜZLERCE İNSAN VAR SİZİN BİR KADRO YAKMANIZ DEMEK 1 KİŞİNİN DEVLET MEMURU OLAMAMASI DEMEK BU AZ BİR ŞEY DEĞİL Sadece şunu söylüyorum sizlere EMPATİ KURUN SİZE YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİZ ŞEYLERİ BAŞKASINA YAPMAYIN KADRO YAKMAYALIM ARKADAŞLAR !!
inşaat80, 1 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşlar lütfen bu arkadaşın dedklerini okuyun ve önemseyin

10 Temmuz 2018 09:43

Ataniyormuyuz
Aday Memur

https://chat.whatsapp.com/F4xS2b5TgrE8gsXQyM6mdX makinacı grubumuz arkadaşlar katılın lütfen.

10 Temmuz 2018 09:53

Ataniyormuyuz
Aday Memur

https://chat.whatsapp.com/F4xS2b5TgrE8gsXQyM6mdX

10 Temmuz 2018 16:57

Ataniyormuyuz
Aday Memur

KARAYOLLARI 662

TERCİH YAPACAK ARKADAŞLARIN DİKKATİNE..

SÖZLEŞMELİ OLARAK BİR KURUMDA MÜHENDİS OLARAK ÇALIŞIYORSANIZ

TEKRARDAN KARAYOLLARI SÖZLEŞMELİ ALIMINA ATANMA ŞANSINIZ YOKTUR.

TERCİH VERSENİZ BİLE DEVLET PERSONEL BUNA İZİN VERMEMEKTE..

BU SEBEPLEDİR Kİ LÜTFEN DUYARLI OLUP ÇALIŞAMAYACAĞINIZI BİLE BİLE TERCİH VERİP KADRO YAKMAYIN..

ÖNCESİNDE KARAYOLLARINA ATANMIŞ SÖZLEŞMELİ MEMURLARDA SIRF ŞEHİR

DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK ADINA TEKRAR TERCİH YAPMASI SİSTEM TARAFINDAN

ENGELLENMİŞTİR..

GERİNİZDE BU İŞE İHTİYACI OLAN BİRÇOK İNSAN VAR..

DUYARLI OLALIM..

13 Temmuz 2018 15:37

emre.616161
Aday Memur

2018/1 de atananlar lütfen karayollarına yaptıkları başvuruları çeksn yakmayın kadroları

14 Temmuz 2018 18:49

emre1916
Aday Memur

arkadaslar kgm ilananın meb onaylı sertıfıka ıstıyor bende aöf trankstrıpt gecer li mi?

Toplam 11 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?