Editörler :
«161162163164165166167168169170171172173
16 Temmuz 2019 20:07

kederlidoçadayı
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

1 temmuzda kurumumdan aldığım belgeyi UAK yetkilileri aldı.Ama belgem henüz elime geçmedi.

16 Temmuz 2019 20:08

kederlidoçadayı
Aday Memur

Docentlik belgesi eline gelen var mı?27 haziranda sonucumuz açıklanmıştı.

teşekkür ederim

17 Temmuz 2019 06:48

dranofel
Aday Memur

Hocam ben de 3 Temmuzda yolaldım, ellerine de ulaştı ama dönüş yok. Bilgisi olan yazabilir mi?

17 Temmuz 2019 07:58

systemfails
Aday Memur

Hocam ben de 3 Temmuzda yolaldım, ellerine de ulaştı ama dönüş yok. Bilgisi olan yazabilir mi?

dranofel, 1 ay önce - Alıntıya git
hocam dun yurtici kargodan mesaj geldi. muhtemelen gecici belge.
17 Temmuz 2019 13:32

aliyeakin
Aday Memur

Toplantı PERŞEMBE günü. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

angarali26, 1 ay önce - Alıntıya git

hocam kesin bilgi mi? bende üakı aramıştım geçen hafta. Bana da 20 sinden sonra denilmişti. Benim dosyamda görüşülecek bu ay. O yüzden heyecanla toplantıyı bekliyorum.

17 Temmuz 2019 14:44

hakan.kn
Şef

hocam kesin bilgi mi? bende üakı aramıştım geçen hafta. Bana da 20 sinden sonra denilmişti. Benim dosyamda görüşülecek bu ay. O yüzden heyecanla toplantıyı bekliyorum.

aliyeakin, 1 ay önce - Alıntıya git

Toplantı yapıldıktan hemen sonra etik ihlal ve asgari şart nedeniyle başarısız sayılanlar ve jürinin diğer nedenlerle başarısız bulduğu başvurular sistemden görüntülenebiliyor.

Başarılı olanlar içinse adalet bakanlığından yazı bekleniyor ve ondan sonra haber veriliyor.

17 Temmuz 2019 19:22

angarali26
Memur

aliyeakin, 1 ay önce - Alıntıya git

kesin hocam toplantıya katılacak hocamız söyledi. hakkımızda hayırlısı.

17 Temmuz 2019 20:10

ahbirdocentolsam
Aday Memur

Toplantı PERŞEMBE günü. Herkes için hayırlısı olur inşallah.

angarali26, 1 ay önce - Alıntıya git

sayın hocam bu toplantı komisyon toplantısı mı yoka yönetim kurulu toplantısı mı?

18 Temmuz 2019 14:12

hakan.kn
Şef

Az önce bana Yurtiçi kargodan bir kargo gönderildiğini öğrendim. Yoksa bugün toplantı yapıldı ve asgari veya etikten beni bıraktılar mı? Birden bire telefonda mesajı görünce irkildim, hafif bir ter bastı ve kalp atışlarım acayip bir hal aldı. Ellerim titrer ve tutmaz gibi oldu...

Bir sonraki başvuru dönemini düşünerek güler yüzle gönderi takibi yaptım.

Çok şükür, eşim bir şey almış internetten ve kargoyla adıma göndertmiş. ÜAK'dan gelmiyormuş.

Şimdilik iyi...

18 Temmuz 2019 14:50

aoruc
Aday Memur

ortam çok sessiz ve gergin. beklemeye devam herhalde

18 Temmuz 2019 17:28

dr.xyz
Aday Memur

Bugün toplantı oldumu acaba? Bilgisi olan hocam varsa bizimle paylaşabilir mi?

19 Temmuz 2019 01:20

ulak98
Aday Memur

Geçen ay sonucu açıklanan arkadaşlardan belgesini alan var mı? Neden bu kadar geciktiriyorlar anlamış değilim.

19 Temmuz 2019 10:53

dranofel
Aday Memur

Geçen ay sonucu açıklanan arkadaşlardan belgesini alan var mı? Neden bu kadar geciktiriyorlar anlamış değilim.

ulak98, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam çok gecikti gerçekten benim de belgem henüz ulaşmadı. İzine mi çıktılar neden uzadı anlayamıyorum. 1 haftada gelen belge gelemedi.

19 Temmuz 2019 12:53

ahbirdocentolsam
Aday Memur

Toplantı olmuş mu?

19 Temmuz 2019 14:54

hakan.kn
Şef

Toplantı olmuş mu?

ahbirdocentolsam, 1 ay önce - Alıntıya git

Bizim birim cevap vermiyor. Birisi arayıp sorsa ve söylese çok iyi olur.

19 Temmuz 2019 14:55

kadersiz44
Aday Memur

Bizim birim cevap vermiyor. Birisi arayıp sorsa ve söylese çok iyi olur.

hakan.kn, 1 ay önce - Alıntıya git

Değerli hocalarım, toplantı 23 Temmuzdadır. Kesin bilgi. Sonuç bekleyen tüm hocalarıma hayırlı güzel sonuçlar gelmesi dileği ile.

19 Temmuz 2019 19:01

dr.xyz
Aday Memur

Değerli hocalarım, toplantı 23 Temmuzdadır. Kesin bilgi. Sonuç bekleyen tüm hocalarıma hayırlı güzel sonuçlar gelmesi dileği ile.

kadersiz44, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam kaynağınız nedir acaba? Perşembe günü yapılacak diyen hocamızda kesin bilgi diyordu!

19 Temmuz 2019 20:43

kadersiz44
Aday Memur

Hocam kaynağınız nedir acaba? Perşembe günü yapılacak diyen hocamızda kesin bilgi diyordu!

dr.xyz, 1 ay önce - Alıntıya git

Sayın hocam, alanımla ilgili UAK telinden açan memur söyledi.

20 Temmuz 2019 02:02

sarpi
Aday Memur

Sizlere gerçekten işinize çok yarayacak derin deneyimler sonucu oluşan bilgiler vereceğim.

1-Asgari yada etik ten takıldıysanız ve haklı olduğunuza inanıyorsanız sakın kendinize güvenmek gibi bir gaflete düşmeyin.Kesinlikle bir hukuki görüş alın.Bunuda bir hukuk profösöründen alın.

2-Maddi durumunuz yeterli ise danışmanlık yapan bir hukuk Prof. Una gidin.Sizden duruma göre 3-7 bin TL talep eder ama verdiğiniz her kuruşun hakkını alırsınız.

3-Dava açmaktan korkmayın davalar haklıysaniz sizin lehinize sonuclanacaktır.

4-Sizi korkutanlara inanmayın davaların büyük bölümü lehte sonuçlanır.

5-Kesinlikle hukuk Prof una gidin.Hiç hayal edemediğiniz şeyler söyler şok olursunuz ve işiniz çözülür.

6-Arama motorundan danışman hukuk Prof yazarsanız isimler çıkar arar hepsiyle görüşüp fikir alırsınız

7-Bazı hukuk Prof ları etik davası kabul etmiyor.Ama bazıları ediyor.

8-Asgari dilekçeniz yada etik itirazınızı bir hukuk prof una yazdırın tabi maddi gücünüz (3-7 bin) varsa

9-Dava açarsanız hoca kazanırız derse emin olun kazanırsınız. Zaten sizden docentlik dosyanızı isteyecektir. Dosyanıza bakar ve asgari yada etik kararınızı bakar sonucu söyler.

20 Temmuz 2019 02:24

sarpi
Aday Memur

Bu arada davayı kazandığınız da size haksızlık yapan jüriye tazminat davası açmayı unutmayın.

Toplam 3444 mesaj
«161162163164165166167168169170171172173

ANKET
Hükümetin, Memur Sen'e önerdiği memur maaş zam oranını nasıl buldunuz? (2020 yılı için %3,5+%3 ile enflasyon farkı)