Editörler :
15 Temmuz 2018 23:10

paloks
Aday Memur

yahu anlamıyorum bizim bu beleşçilik sevdamızı.Hastaneye gideriz en önden girmek isteriz,hangi kurumda işimiz olursa olsun hemen bir çakallık bulmaya çalışırız,nereye gitsek cebimizde paramız olmasına rağmen bedava yemek derdine düşeriz,ramazanda aşevine yamanınırız,cezaysa ceza herkese yazılıyor bir sana değil ki nasıl bir mantık anlayışı bu?

cenksozen, 3 gün önce - Alıntıya git
Bence sizin polislikle alakanız yok veya kendinizi polis olarak görüyorsunuz.Siz hiç hafta sonu olmasına rağmen hastaneye götürdüğünüz çocuğunuza kucağınıza alıp işe gitmemişsinizdir veya hastaneye gittiğinizde defalarca nerde kaldın diye aranmamışsınızdır. Sürekli dışarda çalışarak her gün lokantada yemek parası vermemişsinizdir diğer yiyecek içecekleri katmıyorum bile ayrıca kimse masaya vurupta bana yemeği bedava vereceksiniz demez veya siz evde ailenizle iftar açarken o ramazan çadırında iftar açabilen polislerin durumuna düşmemişsinizdir polis kendi için bunları yapmaz bundan emin olun burda bu tarz yazılar yazarak sadece kendinizi düşürürsünüz ama polis olmayanlarda böyle bir algı oluşturmanıza izin veremem trafikçi arkadaşlara gelince herkese ceza yazılabilir ama el insaf diyerek devamını getirmek istiyorum geçenlerde havalimanında ceza yazılmış 100 tl insanlar havalimanına tatile veya eğlenmeye veya dinlenmeye gitmiyor uçağın indikten sonra dolanarak insanlara ceza yazmanın mantığı nedir ikinci bir olayım ise evimin bulunduğu sokağa radar uygulaması koyulmuş bildiğin mahalle arası sokak işte hız limiti 50 abilerimde sivil aracı galerinin önüne koymuş aynı günün hem sabahında hem akşamında radara girmişim hani kul hakkından bahsediyorsunuz ya bu yaptığınız ne peki ve işin garibi ortada ceza tebliği bile yok aylar sonra tesadüfen öğreniyoruz itiraz hakkın yok oh mis değilmi kimsenin başıda ağrımaz. Neyse işin özü yazın ama herkese yazın,yazın ama adil olun birileri için değil hak hukuk neyi gerektiriyorsa ona göre yazın.Polisi polis bile anlamıyor baksana adam neler yazmış o yüzden o konuda size pek bir şey diyemem zaten biz ne yapıyorsak kendimize yapıyoruz her şeyin sorumlusu biziz üstlerimizin hiç bir kabahati yok çekememezlik vurdumduymazlık adam gelmiş burda uygulamanın tamamını yazmış ceza nasıl iptal olur yazılmayan ceza sonra müfettiş denetimine girince nasıl yazılır sanki polnet foruma yazıyor yazdın da ne geçti eline kime neyi ispatlıyorsun be adam sonra polis olmayan birileri arar e abi böyleymiş diye sonra işte böyle düzülürsün
Toplam 101 mesaj

ANKET
Bedelli askerlikte, 25 yaş ve 15 bin TL bedel, sizce nasıl?