Editörler : F16 Gökçen
11 Temmuz 2018 13:51

Eylülde karadeniz turu

Merhaba arkadaşlar eylülün ikinci haftası eşimle karadeniz turuna çıkmayı düşünüyoruz.Ama malum eylül.. Yağışlar nasıl olur bilen varsa bilgilendirebilir mi?Veya başka tatil önerileri olan varmı ?

usernotfound
Aday Memur
11 Temmuz 2018 14:17

Kardeşim ben Artvinliyim kesinlikle eylül ayında karadeniz tur yapılacak bir yer değil bizim oraların hava durumu hiç belli olmaz çünkü bir bakmışsın güneş açmış 2-3 gün güneşli geçer bir bakmışsın arkasından 3-4 gün yağmur yağıyor eğer imkanın varsa ağustos ayının ilk haftalarında gitsen daha uygun olur , izin olarakta sadece eylül ayında izin alabiliyorsan ve maddi imkanında varsa eğer yurtdışına çıkabilirsin mısır turu yapabilirsin

11 Temmuz 2018 16:03

Karadeniz havası şans işi ama Sonbahar Karadenızde en cok yağışın olduğu mevsim.

16 Temmuz 2018 11:58

Karadeniz doğal güzelliklere sahip ve iyi insanlar da var ama çok cahil,dikkafalı,yobaz, yandaş insanlar da mevcut.Ben şahsen o insanları görmeden gezmeyi tercih ederim,moralimi bozar çünkü onların cehalet ve bağnazlık akan yüzlerini görmek.

16 Temmuz 2018 15:32

ben geçen sene ağustosta gittim. yaylalarda uzungölde falan resmen üşüdük. sürekli yağmur yağdı. yazı fazla geçirme derim.

17 Temmuz 2018 09:30

Bağnazlık ve gerı kafalılıkla tatıl yapmayı dogayı gezmeyı nasıl bırlestırdınız ?

Karadenizin her şehri farklı kültürdür.

Samsun dan tutun da Artvine kadar birbirinden farklı güzellikleri vardır.

Şahsen bu bölgede yasıyorum doğayla iç içeyiz. Son yıllarda turlar ve dogru tanıtımlarla

çokca turist çekmekte olan bölgeyiz.

İnsanları mısafırperverdır. İlla ki kötü insanları da vardır. Ama sizin dediğiniz kadar da değil.

ekonomik.çöküş, 6 yıl önce

Karadeniz doğal güzelliklere sahip ve iyi insanlar da var ama çok cahil,dikkafalı,yobaz, yandaş insanlar da mevcut.Ben şahsen o insanları görmeden gezmeyi tercih ederim,moralimi bozar çünkü onların cehalet ve bağnazlık akan yüzlerini görmek.

17 Temmuz 2018 10:01

Ben gezdiğini yerlerde insanların yüzlerine,tavırlarına da baktığımdan gezdiğim yerlerdeki insanların kalitesi benim için önemli.Karadenizliler tarımsal olarak en büyük zararı bu iktidar döneminde yaşamış olmalarına rağmen hala bu iktidara en çok desteği veren bölge Karadeniz bölgesi.Sadece bu bile onların dikkafalı ve cehalet dolu zihin dünyalarını yansıtıyor.Binlerce Karadenizli çiftçi bankalara kredi borçlusu ve bu borçlarını ödeyemeyecek gözüküyorlar.Tamamen iflas edip işsiz ve beş parasız kalmadan akillanmayacaklar demek ki.Bu cahil insanların oyları yüzünden olan bizim gibi insanlara da oluyor.

İşte gezdiğim zaman bunlar da gelir aklıma ve hem oranın insanlarının cehaletinden tiksinirim hem ülkem adına içim cız eder ve gezdiğimden zevk almam.

17 Temmuz 2018 12:47

Gezmek görmek seyehat edip tatil yapmakla siyaseti birleştirdiniz değişik bir yorum.

Sizin için öyle görülebilir.Ancak ben o yörede yaşayan birisi olarak size katılmıyorum.

Ben gezdiğini yerlerde insanların yüzlerine,tavırlarına da baktığımdan gezdiğim yerlerdeki insanların kalitesi benim için önemli.Karadenizliler tarımsal olarak en büyük zararı bu iktidar döneminde yaşamış olmalarına rağmen hala bu iktidara en çok desteği veren bölge Karadeniz bölgesi.Sadece bu bile onların dikkafalı ve cehalet dolu zihin dünyalarını yansıtıyor.Binlerce Karadenizli çiftçi bankalara kredi borçlusu ve bu borçlarını ödeyemeyecek gözüküyorlar.Tamamen iflas edip işsiz ve beş parasız kalmadan akillanmayacaklar demek ki.Bu cahil insanların oyları yüzünden olan bizim gibi insanlara da oluyor.

İşte gezdiğim zaman bunlar da gelir aklıma ve hem oranın insanlarının cehaletinden tiksinirim hem ülkem adına içim cız eder ve gezdiğimden zevk almam.

Olacak birgün
Aday Memur
24 Temmuz 2018 13:14

Sizde aynı zamanda zihinsel çöküş de başlamış. Bu ne çirkin bir üslup böyle. Siz kimin yandaşısınız bu durumda?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi