Editörler : F16 Gökçen
11 Temmuz 2018 17:32

Sadece içimdekileri dökmek istiyorum

Evet arkadaşlar bugün buraya sadece içimdekileri dökmek istiyorum yıllarca özel sektörde çalışmış bir abiniz, bir kardeşiniz olarak bende memurluğa atanmış bulunuyorum ama nedense bunun için hiç sevinemiyorum bundan 2 yıl önce sevdiğim kız beni terketmişti bunun tek sebebide özel sektörde çalışmamdan kaynaklı o zaman bana sen özel sektörde çalışıyorsun geleceğimi düşünmem lazım diye söylemişti (not: daha fazla detay vermek istemiyorum sadece temel durumu yazdım ) ondan sonra benden ayrılmıştı işin ilginç tarafı ben özel sektörde onun şuan aldığı memur maaşından daha fazla maaş alıyordum ama birgün olsun bile o işsizken tartışma çıkarmadım sen işsizsin diye yüzüne vurmadım tek hayalim mutlu mesut bir yuva kurmaktı ama gel gör ki kendisi memur olduktan 1 ay sonra beni terketti hayırlısı böyleymiş dedim hep 2 yıl boyunca hiç kız arkadaşım olmadı aynı şeyleri yaşamaktan korktum ama bende memurluğa atandım garip duygular içerisindeyim ya belki benle aynı şeyleri yaşamış arkadaşlar vardır dediğim gibi sadece içimi dökmek istedim

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi