Editörler :
16 Temmuz 2018 15:45

durumlar beter
Aday Memur

her şeyi anlarım ama geri geri yürüyerek çıkmak nedir ya :D ::D

Bu arada referans olmadan mülakatı kazanan var mı ? Referans şart mı : )

16 Temmuz 2018 15:59

afat0286
Memur

her şeyi anlarım ama geri geri yürüyerek çıkmak nedir ya :D ::D

Bu arada referans olmadan mülakatı kazanan var mı ? Referans şart mı : )

durumlar beter, 1 ay önce - Alıntıya git

%90 şartmış öyle diyorlar.

16 Temmuz 2018 16:01

afat0286
Memur
Mülakat bitişi karşımdaki kişi geri geri yürüyerek çıkarsa odadan kusra bakma hem kahkaha atarım hemde elerdim komisyonda olsam :) inşallah istediğiniz yere gelirsiniz hocam
meymır, 1 ay önce - Alıntıya git

bu benim görüşüm değil kardeşim. bacanağımın abisi cumhuriyet savcısı onun yanında komisyon üyesi. ağzından duyduklarımın aynısını ilettim. ve yaptıklarımın bi de...

16 Temmuz 2018 16:23

1kucukhanim
Aday Memur
Arkadaşlar mülakatta sorulan soruları bilenler alınmadıklarını iddia ediyorlar sizce neye göre karar verilir :) ayrıca mülakat iş ile ilgili genel bilgilerde ne gibi şeylere çalışalım daha açık yazamazmısınız
16 Temmuz 2018 17:00

afat0286
Memur
Arkadaşlar mülakatta sorulan soruları bilenler alınmadıklarını iddia ediyorlar sizce neye göre karar verilir :) ayrıca mülakat iş ile ilgili genel bilgilerde ne gibi şeylere çalışalım daha açık yazamazmısınız
1kucukhanim, 1 ay önce - Alıntıya git

konuşmaların, davranışların ve en önemlisi de kendinden emin olman. açık olman ve bu işe gerçekten çok istediğini belli etmen en büyük etkendir.

16 Temmuz 2018 17:34

1kucukhanim
Aday Memur

konuşmaların, davranışların ve en önemlisi de kendinden emin olman. açık olman ve bu işe gerçekten çok istediğini belli etmen en büyük etkendir.

afat0286, 1 ay önce - Alıntıya git
Bunların hepsini yapıp verilen sorulara doğru cevap vermezsek :)
16 Temmuz 2018 17:42

afat0286
Memur
Bunların hepsini yapıp verilen sorulara doğru cevap vermezsek :)
1kucukhanim, 1 ay önce - Alıntıya git

soruları bilip bilmemen bana göre gerçekten etkisizdir. çünkü yine söylüyorum. eğer ki soruların doğru cevaplanması etken olmuş olsaydı, sözlü mülakata gerek kalmazdı. yazılı sınav yapıp en yüksek puan alan kişileri işe alırlardı. doğru cevaplanması belki de az buçuk avantaj sadece sağlar.

Toplam 27 mesaj