Editörler : gubaz
«19202122232425262728293031
16 Ekim 2019 15:15

ice.man
Başbakan Müsteşarı

kordona uğramaya vakit olur mu , bence olur .. olmalı :)

13 Kasım 2019 17:57

ice.man
Başbakan Müsteşarı

Sevgili hobiseverler ve yemekseverler.. cuma gunu itibariyle bukundugum ilde ilisigi kesiyor ve hafta sonu gidecegim ilden ev bakmaya gidiyorum..

Zorlu bir surec bizi bekliyor.. hayirlisi olur ins.

14 Kasım 2019 09:33

**sude**
Editor

Yeni şehir yeni ev yeni iş arkadaşları.

Kolay gelsin :)

14 Kasım 2019 09:48

ice.man
Başbakan Müsteşarı

teşekkür ederim editörüm.. Umarım gelen gideni aratmaz :) iş ortamı, iş arkadaşları vs vs..

14 Kasım 2019 16:24

maskov87
Müsteşar

Sevgili hobiseverler ve yemekseverler.. cuma gunu itibariyle bukundugum ilde ilisigi kesiyor ve hafta sonu gidecegim ilden ev bakmaya gidiyorum..

Zorlu bir surec bizi bekliyor.. hayirlisi olur ins.

ice.man, 1 hafta önce - Alıntıya git

allah utandırmasın hocam :)

her şey güzel olur, mis gibi yere gidiyorsun, gelelim ziyaretine.

16 Kasım 2019 03:41

ice.man
Başbakan Müsteşarı

Sevgili köşem ve cok degerli kose sakinlerim..

Biraz icimi dokmek isterim.. bu saat oldu bende uyku tutmuyor .. sevmiyorum sanirim hayatimda oturmus seyleri degistirmeyi.. ama bundan sonra da boyle bir seyi istesem de yapamayacagimi biliyorum .. o yuzden hem.kendim hem de ailem adına tayine karar verdik.ve rabbim.nasip etti.. umarim hakkimizda hayirlisi olur..tabi esimin de tayininin hemen olmayacak olması sebebiyle.sikintili bir surec beni bekliyor..

Bu arada simdilik.ev tutma fikrinden ailem gelene kadar vazgecmis durumdayim.. polisevi ogretmenevi gibi misafirhanelerde bir sure konaklamayi dusunuyorum.. ayrıca .maskov hocam senin de dedigin gibi merkez agir basti sonradan..

Evet yepyeni bir ortam..yeni bir is daha önce hic çalışmadığım , yepyeni insanlar..umarim Allah pisman etmez bizi tayin dusuncemizden.. kafam cok karisik.. dedigim gibi.sanirim fazla.kurup cozuyorum..

Bugun saolsun mesai arkadaslarim.ve mudurum veda ikrami yaptilar.. hem sevindim.hem kötü oldum.. hepsini severim hepsi de benden buyuk abi gibilerdir.. aglamamak icin zor tuttum kendimi.. neyse köşem, fazla karaladim.ben gidip.yatayim en ıyisi..

Kalin saglicakla..

16 Kasım 2019 04:26

ya umutlarda biterse
Editor

Hakkınızda hayırlısı olsun, siz de sağlıcakla kalın...

17 Kasım 2019 00:48

ice.man
Başbakan Müsteşarı

allah utandırmasın hocam :)

her şey güzel olur, mis gibi yere gidiyorsun, gelelim ziyaretine.

maskov87, 1 hafta önce - Alıntıya git

Saolasın hocam teşekkür ederim.. alışkın oldugumuz yerden kopmak zor oldu.. Beklerim her zaman yeni yerime ;)

19 Kasım 2019 16:34

maskov87
Müsteşar

Sevgili köşem ve cok degerli kose sakinlerim..

Biraz icimi dokmek isterim.. bu saat oldu bende uyku tutmuyor .. sevmiyorum sanirim hayatimda oturmus seyleri degistirmeyi.. ama bundan sonra da boyle bir seyi istesem de yapamayacagimi biliyorum .. o yuzden hem.kendim hem de ailem adına tayine karar verdik.ve rabbim.nasip etti.. umarim hakkimizda hayirlisi olur..tabi esimin de tayininin hemen olmayacak olması sebebiyle.sikintili bir surec beni bekliyor..

Bu arada simdilik.ev tutma fikrinden ailem gelene kadar vazgecmis durumdayim.. polisevi ogretmenevi gibi misafirhanelerde bir sure konaklamayi dusunuyorum.. ayrıca .maskov hocam senin de dedigin gibi merkez agir basti sonradan..

Evet yepyeni bir ortam..yeni bir is daha önce hic çalışmadığım , yepyeni insanlar..umarim Allah pisman etmez bizi tayin dusuncemizden.. kafam cok karisik.. dedigim gibi.sanirim fazla.kurup cozuyorum..

Bugun saolsun mesai arkadaslarim.ve mudurum veda ikrami yaptilar.. hem sevindim.hem kötü oldum.. hepsini severim hepsi de benden buyuk abi gibilerdir.. aglamamak icin zor tuttum kendimi.. neyse köşem, fazla karaladim.ben gidip.yatayim en ıyisi..

Kalin saglicakla..

ice.man, 6 gün önce - Alıntıya git

zaman geçirilen, özelikle de güzel zaman geçirilen yer ve arkadaşlar illaki özlenecek hocam, ama çok daha güzel oldu, soğuk memleketten mis gibi sıcak memlekete gittin :)

ev için de bence doğru işi yapmışsın, biraz idare edip güzel bir düşeş yakalarsın kesin.

hayırlısı artık :)

Toplam 609 mesaj
«19202122232425262728293031

ANKET
Okullardaki ara tatil uygulaması hakkında ne düşünüyorsunuz?