Editörler : Pangaea
«91011121314151617181920»

2018kpsss
Şube Müdürü
07 Eylül 2018 02:01

:)

nmtdturk
Aday Memur
07 Eylül 2018 02:22

Seviyeyi aşşağı düşürmenin alemi yok. 90 alanada hayırlı olsun 85 alanada yönlendirme yapmayın tercihini et tutarsa. Kimseyi yönledirme yapmayın daha önce bunları gördük.Benim şahsi tahminim alımların artacağı bunuda belli mantık çeröevesinde söylüyorum çünkü 2014-2016 arası çok alım oldu 2017-2018 almadılar bundan sonrası için alacaklardır. DSİ 400 FAZLA MÜH KADROSU MECLİSTEN GEÇTİ http://www.isinolsa.com/memur-alimlari/dsi-ye-farkli-unvanlarda-995-kadro-ihdas-edilecek-h18995.html kantılarla konuşun sadece umarım hakkımızda hayırlısı olur. Kimsinin çubuğunu kısaltmayın Saygılarımla..

nmtdturk
Aday Memur
07 Eylül 2018 02:27

Taşra teşkilatına ihdas edilen kadro sayısı;48 Şube Müdürü,48 Tekniker,48 Teknisyen,592 Mühendis,Merkez teşkilatına ihdas edilen kadro sayısı;

30 Memur,28 VHKİ ve Bilgisayar İşletmeni ,30 Mühendis,64 Teknisyen,28 Şube Müdürü ve Şef,20 Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı,6 Avukat.

Bunlardan bizde düşer...

FE-SN-CU
Memur
07 Eylül 2018 08:19

1-5 arası düşer kgm den. Migem 50 tane 5 yıl yer altı tecrübesi olan adam aldı.Herbirimiz bu konuyla alakalı Migeme yazı yazsak.Tecrübeli aldınız tamam eyvallah tecrübeli size lazım ama bakın tecrübesizler de umut içinde bu sene de bi 50 tane tecrübesiz alın zaten iş yoğunluğunuz var işler yetişmiyor 100 tane maden mühendisi dilekçe yollasa belki birileri uyanabilir.

nmtdturk, 6 yıl önce

Taşra teşkilatına ihdas edilen kadro sayısı;48 Şube Müdürü,48 Tekniker,48 Teknisyen,592 Mühendis,Merkez teşkilatına ihdas edilen kadro sayısı;

30 Memur,28 VHKİ ve Bilgisayar İşletmeni ,30 Mühendis,64 Teknisyen,28 Şube Müdürü ve Şef,20 Müfettiş ve Müfettiş Yardımcısı,6 Avukat.

Bunlardan bizde düşer...

hitaFtreM
Şef
07 Eylül 2018 08:23

MİGEM ne zaman yaptı bu alımı? Ben çok takip edemedim de...

FE-SN-CU, 6 yıl önce

1-5 arası düşer kgm den. Migem 50 tane 5 yıl yer altı tecrübesi olan adam aldı.Herbirimiz bu konuyla alakalı Migeme yazı yazsak.Tecrübeli aldınız tamam eyvallah tecrübeli size lazım ama bakın tecrübesizler de umut içinde bu sene de bi 50 tane tecrübesiz alın zaten iş yoğunluğunuz var işler yetişmiyor 100 tane maden mühendisi dilekçe yollasa belki birileri uyanabilir.

FE-SN-CU
Memur
07 Eylül 2018 08:35

kgm demişim dsi den de bir o kadar düşse 6-8 arası işte düşer.Kurumlara yazmamız lazım arkadaşlar çoğu kurum var son merkezi atamalarda dpb ye talepte bile bulunmadı.Hepsini tek tek aramıştım o zaman.

FE-SN-CU, 6 yıl önce

FE-SN-CU
Memur
07 Eylül 2018 09:54

2016 da yapmıştı.Kpss istemeden sadece 5 yıl yer altı tecrübesi istemişti.

hitaFtreM, 6 yıl önce

4545 aslan
Aday Memur
07 Eylül 2018 09:59

Daha yeni daimi nezaretci sertifikasi aldım kursta migem de bu işler ilgili yetkili şubatta 100 alacaklarını ancak yeraltı için 5 yil yer üstü için 3 yil şartı aricaklarini söyledi o kadar kişi içinde bende dedim ki yeni mezun adama şans vermek mısınız en azından 40 tecrübeli 10 tecrübesiz alın dedim yok kesinlikle tecrübe şartı arıcaz dedi sayı ya 100 yer altı 100 yer üstü yada 50 ye 50 ama bu kesin bilgi şubatta ilana çıkamaz dedi ama kesin tecrübe şartı var dedi

FE-SN-CU, 6 yıl önce

FE-SN-CU
Memur
07 Eylül 2018 09:59

ve ben buyuksehir belediyesindeyim surekli migem le işimiz olur. Ben bu alımı duydum kpss ye o yüzden hazırlanmıştım. :))) Hala gülerim böyle.

FE-SN-CU, 6 yıl önce

2016 da yapmıştı.Kpss istemeden sadece 5 yıl yer altı tecrübesi istemişti.

Cezzar88
Aday Memur
07 Eylül 2018 13:10

2016 puanlarımız yanmasın diye sağa sola yazı yazıp durdum bimer cimer akim ne varsa artık ben bunlari yaparken ya sizin puanınız düşüktü yada sınava girmemiştiniz ki bana destek olmadınız (herkesi kastetmiyorum) şimdi benim puanım düşük bu defeda yardım istiyorsunuz bütün meslektaşlarımızdan. Merak etmeyin ben gerekli mercilere yazmaya ulaşmaya devam edeceğim umarım herkes bu konuda bilinçlenir hak ettiğimiz kadroları alırız.

Keanpasa
Şef
07 Eylül 2018 14:47

Alımlar için daimi nezaretçilik şartı aranıyor mu?

4545 aslan, 6 yıl önce

Daha yeni daimi nezaretci sertifikasi aldım kursta migem de bu işler ilgili yetkili şubatta 100 alacaklarını ancak yeraltı için 5 yil yer üstü için 3 yil şartı aricaklarini söyledi o kadar kişi içinde bende dedim ki yeni mezun adama şans vermek mısınız en azından 40 tecrübeli 10 tecrübesiz alın dedim yok kesinlikle tecrübe şartı arıcaz dedi sayı ya 100 yer altı 100 yer üstü yada 50 ye 50 ama bu kesin bilgi şubatta ilana çıkamaz dedi ama kesin tecrübe şartı var dedi

Keanpasa
Şef
07 Eylül 2018 14:52

hitaFtreM, 6 yıl önce

FE-SN-CU
Memur
07 Eylül 2018 15:55

işte yapacaklar kardeş inşallah ile maşallah la bu iş olmuyor toplanıp bir şeyler yapmamız lazım.

Keanpasa, 6 yıl önce

ilanın detayını buradan bulabilirsiniz hocam. İnşAllah yine aynı şekilde alım yapmazlar.

https://www.ilan.gov.tr/detay-kamu-personel-alimi-ve-egitim-ilanlari-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-muhtelif-posisyonlara-personel-alim-ilani-232771.html

Keanpasa
Şef
07 Eylül 2018 18:15

yapalım kardeş cimere yazalım tweet atalım. ama çoğu kişi umursamıyoır işte sıkıntı orada

FE-SN-CU, 6 yıl önce

işte yapacaklar kardeş inşallah ile maşallah la bu iş olmuyor toplanıp bir şeyler yapmamız lazım.

Cezzar88
Aday Memur
07 Eylül 2018 18:18

2 senedir bende bunu söylüyorum neyseki biraz kıpırdanma oldu şükür
Keanpasa, 6 yıl önce

yapalım kardeş cimere yazalım tweet atalım. ama çoğu kişi umursamıyoır işte sıkıntı orada

bakgulec
Şef
07 Eylül 2018 18:31

beyler kusurabakmayın ama öyle cimere bimere bilmem nereye yaazmakla olmaz bu işler .

toplanıp hep beraber migemede gideriz çsgb ye de. gerekirse cumhurbaskanlıgınada. bu kadar oturdugumuz yetmedimi ? gelecek varsa yazsın gidelim en az 20 kişi olmamız lazım . ama zerre inancım yok çünki sıralama ya bile yazan adam sayısı 30 u bulmadı. yazmayla falan hiç bir şey olmaz . yüz yüze görüşmek gerek .

Cezzar88, 6 yıl önce
2 senedir bende bunu söylüyorum neyseki biraz kıpırdanma oldu şükür

4545 aslan
Aday Memur
07 Eylül 2018 19:20

Bakın migem ocakta kapatılıp mapeg kuruluyor ve bunlara 200 kadro acilacak subatta 100 tane yer üstüne alim olacak kpss siz tecrübe şartı ile ben eğitim de söyledim ama migemdeki yetkili hayır diyo eğer birlik olursak twet vs ankara ve cevresindekilerde direk migeme gidersek topluca ve odanın baskisiylada bu tecrübe şartını kaldırma biliriz ve alımlar kpss ile olur migem deki yetkili bak sizle samimi konuşacam dedi 10000 kişisiniz ama sesiniz çıkmıyor dedi dernek kurun ve görüşmeler de masanın başında olun dedi adam yani biraz kipirdayin diyor migeme topluca gidilip konuşulması ve bakana kpss siz alim olmasın tecrübe şartı kalksın diye en azından 50 siz tecrübesiz oldu diye twet atılması gerekir bence yaptık yaptık bu aralar yoksa geç kalınır

bakgulec
Şef
07 Eylül 2018 19:33

kardeşim twett atalım atamyalaım demiorum ama faydası olacagını sanmıyorum ...

hep beraber toplanıp su luzumsuz odaya gidelim maden muh odasına

ota boka eylemlere katılmayı biliolar bi kerede bizimkine katılsın.

cumhurbaskanına gidelim ulasılamayacak bi insan degil

gider 2-3 gün yatarız kapıda 4. gün haberi olur çagırır

ama kimsenin gelecegini sanmıyorum .

herkes kaderine razı olmus durumda

bende yavas yavaş olmaya basladım sanırım .

4545 aslan, 6 yıl önce

Bakın migem ocakta kapatılıp mapeg kuruluyor ve bunlara 200 kadro acilacak subatta 100 tane yer üstüne alim olacak kpss siz tecrübe şartı ile ben eğitim de söyledim ama migemdeki yetkili hayır diyo eğer birlik olursak twet vs ankara ve cevresindekilerde direk migeme gidersek topluca ve odanın baskisiylada bu tecrübe şartını kaldırma biliriz ve alımlar kpss ile olur migem deki yetkili bak sizle samimi konuşacam dedi 10000 kişisiniz ama sesiniz çıkmıyor dedi dernek kurun ve görüşmeler de masanın başında olun dedi adam yani biraz kipirdayin diyor migeme topluca gidilip konuşulması ve bakana kpss siz alim olmasın tecrübe şartı kalksın diye en azından 50 siz tecrübesiz oldu diye twet atılması gerekir bence yaptık yaptık bu aralar yoksa geç kalınır

nmtdturk
Aday Memur
07 Eylül 2018 19:41

👍 ota boka katılmayı biliyor gerçekten

bakgulec, 6 yıl önce

kardeşim twett atalım atamyalaım demiorum ama faydası olacagını sanmıyorum ...

hep beraber toplanıp su luzumsuz odaya gidelim maden muh odasına

ota boka eylemlere katılmayı biliolar bi kerede bizimkine katılsın.

cumhurbaskanına gidelim ulasılamayacak bi insan degil

gider 2-3 gün yatarız kapıda 4. gün haberi olur çagırır

ama kimsenin gelecegini sanmıyorum .

herkes kaderine razı olmus durumda

bende yavas yavaş olmaya basladım sanırım .

4545 aslan
Aday Memur
07 Eylül 2018 19:52

Ulan mta ya bal gibi mühendis lazım ttk tki deki mühendisleri hiç sormadan buraya sürdüler yetmedi açık kapanmadı ihaleyle 170 lerde bi sayı da ihaleyle bak altını çiziyorum kpss siz mühendis aldılar mahkeme olmaz iptal edin dedi gene ses yok 20 30 bin öğretmen alıyorlar sağlıklı dinci vs onlar öz evlatta biz bu ülkenin üvey evladimiyiz bunu bizzat sormak gerekiyor ulan hergun saglikci alimi ogretmen alimi duya duya psikolojimiz bozuldu birgunde cikip su kadar muhendis alacaz demiyorlar istediğimiz sayı makul bi sayı 200 300 alsalar gene yeter hem yerli kaynaklara dönmez diyorlar hemde alim yok

Toplam 626 mesaj
«91011121314151617181920»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi