Editörler : Pangaea
«101112131415161718192021»

2018kpsss
Şube Müdürü
07 Eylül 2018 20:08

Branş sıralamasından ses yok daha

bakgulec
Şef
07 Eylül 2018 20:09

listeye puanınızı eklermisiniz

2018kpsss, 6 yıl önce
Branş sıralamasından ses yok daha

MADENCİ1986
Şube Müdürü
07 Eylül 2018 20:18

bakana ulaşılsa yeterli

bakgulec, 6 yıl önce

kardeşim twett atalım atamyalaım demiorum ama faydası olacagını sanmıyorum ...

hep beraber toplanıp su luzumsuz odaya gidelim maden muh odasına

ota boka eylemlere katılmayı biliolar bi kerede bizimkine katılsın.

cumhurbaskanına gidelim ulasılamayacak bi insan degil

gider 2-3 gün yatarız kapıda 4. gün haberi olur çagırır

ama kimsenin gelecegini sanmıyorum .

herkes kaderine razı olmus durumda

bende yavas yavaş olmaya basladım sanırım .

Cezzar88
Aday Memur
07 Eylül 2018 20:23

Dediklerine sonuna kadar katılıyorum ben Diyarbakırda yaşıyorum toplanma olursa seve seve gelirim Ankaraya
bakgulec, 6 yıl önce

kardeşim twett atalım atamyalaım demiorum ama faydası olacagını sanmıyorum ...

hep beraber toplanıp su luzumsuz odaya gidelim maden muh odasına

ota boka eylemlere katılmayı biliolar bi kerede bizimkine katılsın.

cumhurbaskanına gidelim ulasılamayacak bi insan degil

gider 2-3 gün yatarız kapıda 4. gün haberi olur çagırır

ama kimsenin gelecegini sanmıyorum .

herkes kaderine razı olmus durumda

bende yavas yavaş olmaya basladım sanırım .

bakgulec
Şef
09 Eylül 2018 01:46

bugun dısarıda oturuken elime bi gazete geldi. chp li bi mv li, zonguldakta 6500 lkişilik açık var neden adam almıyorsunuz. ülke bu kadar enerjiye muhtaçken siz zonguldaktan neden üretim yapmıyorsunuz ? 6500 kişi gerekirken neden 1500 işci alıyorsunuz gibi sorular sormus. bu adama ulasıp sesimizi duyurabiliriz. bu işte nasıl bi iş oldu biliyormusunuz gazeteyi açıyorsun memur alımı yok içerigine giriyorsun sadece ögretmen. sanki sadece ögretmen ler kadro bekliyo. bizim zonguldak haberlerine googleye yazın 1500 işci yazar . bizdede muhendis alımından bahseden yok işci de işci . o ilanı açıorum işci alımı bu ilan işci alımı. hele mahkumlara hiç bişey demiorum. öldürmeseydin kardeşim adam yapmasaydın hırsızlık. tmm sizide topluma kazandırsınlar ama biz adam vurmadık okuduk biz atanamayalım siz memur olun. gerçekten engelli olanlara bişey demiorm ama benim bir tanıdım var senden benden saglam sadece kulagından iştmesi az yani oda öyle böyle degil ben bile su anda o kadar anca duyuyorumdur ona bile kadro verdi devlet... en sonunda ya mapusa düşecez yada bi yerimize bişey olacak öyle memur olucaz sanırım ...

nmtdturk
Aday Memur
09 Eylül 2018 01:55

Bu memlekette hakkınla hukkunla bir yere gelmek zor gihele twk başınaysan hiç şansın yok. Ya birlik oacakaıya da torpülin olacak ya da gömülmeye razı olacaksın

2018kpsss
Şube Müdürü
09 Eylül 2018 10:45

Site çok karamsar olmuş 2014te çok fazla alım oldu 2016da az olması normaldi 2014te ttk çok kadro açtı zaten bakalım 2018i görcez

FE-SN-CU
Memur
10 Eylül 2018 13:05

Ne karamsarlığı kardeş ya KARALAR BAĞLADIK BİZ.karamsarlığı geçeli çok oldu.TTK dediğin kurum alımlarını mülakatla yapacak.Migem dediğin tecrübe şartı koyacak. Tki desen özelleşmek üzere.sen karamsar değilsin takdir ettim.Sendeki kafadan istiyorum.

2018kpsss, 6 yıl önce
Site çok karamsar olmuş 2014te çok fazla alım oldu 2016da az olması normaldi 2014te ttk çok kadro açtı zaten bakalım 2018i görcez

FE-SN-CU
Memur
10 Eylül 2018 13:10

ha unutmadan eti maden de şirkete ihaleye veriyor.İhale usuluyle işlerini şirkete gördürüyor.Alım 0 yani.

FE-SN-CU
Memur
10 Eylül 2018 13:17

ben bu hashtag işlerinden anlamıyorum Maden mühendislerine 500 kadro diye açıverin biriniz.Parti bakan ne varsa atalım onlarada bakın odaya da gidelim watss app gurubumuz olsun.Hiçbir şey yapmamaktan iyidir.Lütfen gören arkadaşlar da mezun olsun işi olsun olmasın burdan destek olsunlar.

hitaFtreM
Şef
10 Eylül 2018 15:03

Katılıyorum. Madem üniversitelere hala Maden Mühendisi diye alım yapıyorlar, bi zahmet iş ile ilgili de bir şeyler yapsınlar.

Hala mezun veren çoğu bölümün hiç iş imkanı yok...

2018kpsss
Şube Müdürü
10 Eylül 2018 20:41

Ben daha önce çalıştım iyi puan aldım atandım ondan öncede uzun yıllar özelde çalıştım bendeki kafa bu, tutan var mı alabilirsin
FE-SN-CU, 6 yıl önce

Ne karamsarlığı kardeş ya KARALAR BAĞLADIK BİZ.karamsarlığı geçeli çok oldu.TTK dediğin kurum alımlarını mülakatla yapacak.Migem dediğin tecrübe şartı koyacak. Tki desen özelleşmek üzere.sen karamsar değilsin takdir ettim.Sendeki kafadan istiyorum.

2018kpsss
Şube Müdürü
10 Eylül 2018 21:32

Hayırlısı diyelim inşallah daha fazla kadro verirler

nmtdturk
Aday Memur
11 Eylül 2018 01:14

https://www.change.org/p/cumhurba%C5%9Fkani-maden-m%C3%BChendisleri-kadro-sayisi-500?recruiter=93958

Cezzar88
Aday Memur
11 Eylül 2018 01:41

imzaladım hadi hayırlısı

nmtdturk
Aday Memur
11 Eylül 2018 02:12

Amaç farkındalık yaratmak imzalamakla kalmayın kendi profilimizde paylaşalım daha çok kişi ulaşalım

FE-SN-CU
Memur
11 Eylül 2018 09:32

3 sene bahar madencilik şirketinde daimi nezaretçi ve iş güvenliği uzmanı olarak mermer ocağı ve fabrikasında yöneticilik yaptım.4 senedir Ankara Büyükşehir Belediyesinde sözleşmeli memur olarak çalışıyorum.Bu sene kpss puanım yok madenciliği ve maden mühendisliğini hak ettiği yere ulaştırmak için burda çocukların yanındayım.

2018kpsss, 6 yıl önce
Ben daha önce çalıştım iyi puan aldım atandım ondan öncede uzun yıllar özelde çalıştım bendeki kafa bu, tutan var mı alabilirsin

refleks22
Daire Başkanı
11 Eylül 2018 20:38

belediyelerde nasıl bir kadro açıyorlar bizim için?

FE-SN-CU, 6 yıl önce

3 sene bahar madencilik şirketinde daimi nezaretçi ve iş güvenliği uzmanı olarak mermer ocağı ve fabrikasında yöneticilik yaptım.4 senedir Ankara Büyükşehir Belediyesinde sözleşmeli memur olarak çalışıyorum.Bu sene kpss puanım yok madenciliği ve maden mühendisliğini hak ettiği yere ulaştırmak için burda çocukların yanındayım.

Keanpasa
Şef
12 Eylül 2018 20:35

Cimer e kadrolar için yazmiştim cevap gelmiş cevap tam olarak şöyle:

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)? ne 25.07.2018 tarihinde yapmış olduğunuz 1801303698 sayılı başvurunuz 12.09.2018 tarihinde DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI tarafından cevaplanmıştır:

Başvurunuz incelenmiştir.Kadro ve pozisyonların dağılımı Bütçe Kanunu kapsamında ilgili kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Başkanlığımızın belirli öğrenim düzeyinden veya belirli bölümlerden daha fazla alım yapılmasını sağlama hususunda herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır.Bu nitelikteki başvuruların alım yapmasını istediğiniz kuruma iletilmesi gerekmektedir. Bilgilerinizi rica ederim.

Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER?in internet adresinden takip edebilirsiniz.

Yani bizimle alakası yok kurumlara yazın diyorlar arkadaşlar.

refleks22
Daire Başkanı
12 Eylül 2018 20:49

herkese aynı otomatik mesajı gönderiyorlar

Keanpasa, 6 yıl önce

Cimer e kadrolar için yazmiştim cevap gelmiş cevap tam olarak şöyle:

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)? ne 25.07.2018 tarihinde yapmış olduğunuz 1801303698 sayılı başvurunuz 12.09.2018 tarihinde DEVLET PERSONEL BAŞKANLIĞI tarafından cevaplanmıştır:

Başvurunuz incelenmiştir.Kadro ve pozisyonların dağılımı Bütçe Kanunu kapsamında ilgili kurum ve kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmektedir. Başkanlığımızın belirli öğrenim düzeyinden veya belirli bölümlerden daha fazla alım yapılmasını sağlama hususunda herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır.Bu nitelikteki başvuruların alım yapmasını istediğiniz kuruma iletilmesi gerekmektedir. Bilgilerinizi rica ederim.

Başvurunuz ile ilgili tüm işlemleri CİMER?in internet adresinden takip edebilirsiniz.

Yani bizimle alakası yok kurumlara yazın diyorlar arkadaşlar.

Toplam 626 mesaj
«101112131415161718192021»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi