Editörler : uzmantarik
15 Temmuz 2018 12:28   

Altın hesabı

Mobil bankacılık yoluyla altın alıp satmak ile bunu normal şekilde yapmak arasında ki kar zarar durumu nedir?

15 Temmuz 2018 13:24

doks
Memur

Bankadan alım satımın makas aralığı kuyumcudakine göre çok daha düşüktür.

16 Temmuz 2018 09:41

Hkrn
Aday Memur

Bankadan alım satımın makas aralığı kuyumcudakine göre çok daha düşüktür.

doks, 1 yıl önce - Alıntıya git
O halde elden alıp satmak daha mantıklı
18 Temmuz 2018 14:17

zfr5454
Aday Memur
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
22 Temmuz 2018 01:48

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı

merhabalar. iş fikirlerini yıllardır inceliyorum bir çok site ve forum sayfalarından. gerçek anlamda bir yatırım düşünüyorsanız ben bununla geçen yıl tanıştım ve ülkemizde tek firma. aradığınız öncelikli tüm şartlar mevcut yani: güvenli - kazançlı

kimseden bilgi vs için para vs istemiyorum bu bir yatırımdır bilgi almak isteyen mail yazsın veya birşekilde iletişime geçsin anlatırım. şu an ülkemizde de birçok kişi bu yatırım modelinde kazanç sağlıyor.

tanıdığım bankacılar dahi var ve banka vadeli mevduat , bireysel emeklilik vs yanında halt etmiş diyorlar. bunları söyleyen bankacılar dikkatinizi çekerim. kimseden bir çıkar beklemediğimi tekrar belirtmek isterim.

mailim: zaferkorkmaz54@gmail.com

zfr5454, 12 ay önce - Alıntıya git
Bu ülke öyle tosuncuklar gördü ki...
06 Şubat 2019 18:06

naviyah
Aday Memur

Altın hesabı, kuyumculardan altın alıp satmaya göre daha avantajlıdır. Hem makas az olur hem de yorulmadan oturduğunuz yerden kolayca altın alıp satabilirsiniz. Altın hesabı açmak için bankanıza başvurmalısınız. Artık günümüzde fiziki altınlarınızı da bankaya götürüp hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Bankalar expertizler aracılığıyla altınlarınızın değerini ölçüyor ve hesabınıza yatırıyor. Yine dediğim gibi ordan kolayca alım satım yapabiliyorsunuz.

Altın hesabı açtıktan sonra vadeli ya da vadesiz seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Bazı bankalar vadeli sunmuyor. Onun için faiz geliri de alamıyorsunuz. Hangi bankaların vadeli hesap sunduğunu ve ne kadar faiz verdiklerini https://www.yurtdisiforex.co/altin-hesabi-nedir-nasil-acilir/ buradan görebilirsiniz.

Tavsiyem kuyumcudan alıp saklamak yerine banka altın hesabında tutun. Çünkü hem güvenilir hem de komisyonu az.

06 Şubat 2019 20:11

PolisTr
Aday Memur
Türkiye finans bankası tfx uygulamasi gram altında ortalama makas 0.50-0.70
10 Şubat 2019 08:26

crespo2002
Şef

kuyumcu denen üç kağıtçılara para kazandıracağınıza bankadan alın.makas daha az ve güvenli

14 Nisan 2019 17:14

asbadayı
Yasaklı
Güncel
Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?