Editörler : E.Kayı Han
16 Temmuz 2018 11:34

Bursa adliyesi, bekleyerek nereye varmayı amaçlamaktadır ?

Arkadaş böyle bir şey olmaz, bazı iller sınavı yapar yapmaz sonucu açıkladı. Birçok il sınav sonucunu açıklamış durumda. Ancak Bursa adliyesinden hala ses seda yok. Beklemekten ciğerimiz soldu, açıklayın şu sonuçları.

Bs2005
Şef
16 Temmuz 2018 11:44

balıkesir burhaniye de açıklanmadı sen bide sözlü mülakatta kazananları gör 5 6 ay sonra alıma başlayacaklar o zaman daha can sıkıcı durum olacak benim anlamadığım bir kurum eleman veya memur ihtiyacını belirtiyor alımı 1 seneyi buluyor bence çok uzun bir süre ev geçindiren var haber gelecek diye işe başlayamayan var maddi manevi bekleme çökertiyor gerçi bu alımda güvenlik soruşturmalarını boy kiloda istediler belki sözlü mülakattan bir iki ay sonra alımlar başlar inşşallah önceki alımlarda sözlü mülakatta istemişler belgeleri nasip kısmet hakkımızda hayırlısı olur inşallah...

Asparagas11
Aday Memur
16 Temmuz 2018 11:48

İnşallah kimsenin hakkı yenmez

RoyaIflush
Aday Memur
16 Temmuz 2018 14:20

Mesai bitecek hala açıklamadılar klavye uygulama sınav sonuçlarını, ne diyeyim yazıklar olsun.

bercemdeniz
Aday Memur
16 Temmuz 2018 14:39

Aynen öyle, ben de bugün dayanamadım aradım adalet komisyonunu. 18'ine kadar zamanımız var, o zamana kadar açıklanacak takip edin duyurular sayfasından dedi. Allah razı olsun bilmediğimiz bişey söyledi sanki. Son güne kadar bekletmeseler iyidir yani...

Asparagas11
Aday Memur
16 Temmuz 2018 14:47

Olur mu hiç öyle şey illa son güne kadar bekleticekler kimsenin işi gücü yok bekler zaten ya

bercemdeniz, 6 yıl önce

Aynen öyle, ben de bugün dayanamadım aradım adalet komisyonunu. 18'ine kadar zamanımız var, o zamana kadar açıklanacak takip edin duyurular sayfasından dedi. Allah razı olsun bilmediğimiz bişey söyledi sanki. Son güne kadar bekletmeseler iyidir yani...

Bs2005
Şef
16 Temmuz 2018 15:00

hangi komisyon
bercemdeniz, 6 yıl önce

bercemdeniz
Aday Memur
16 Temmuz 2018 15:01

Bursa Adalet Komisyonu

Bs2005, 6 yıl önce
hangi komisyon

Bs2005
Şef
16 Temmuz 2018 15:02

balikesir olarak bizde bekliyoruz hocam sozlu mulakat sonuçlarını beklerkende meraktan öldürürler bekle bekle
bercemdeniz, 6 yıl önce

Bursa Adalet Komisyonu

RoyaIflush
Aday Memur
16 Temmuz 2018 15:11

Böyle sallama iş yapan bir adliye görmedim, her alım zamanı aynı terane. Bir kere de işini doğru dürüst yapsınlar, ama nerdeee ?

Asparagas11
Aday Memur
16 Temmuz 2018 15:12

Balıkkesir uygulama sınavı sonuçları açıklanmıştı zaten

Bs2005, 6 yıl önce
balikesir olarak bizde bekliyoruz hocam sozlu mulakat sonuçlarını beklerkende meraktan öldürürler bekle bekle

Bs2005
Şef
16 Temmuz 2018 15:13

beni boy kilo sonuçları bağlıyor hocam :)
Asparagas11, 6 yıl önce

Balıkkesir uygulama sınavı sonuçları açıklanmıştı zaten

unknownikm
Şef
16 Temmuz 2018 16:01

Buda bir şey mi biz önceki alımlardan 3 ay mülakat sonucu 4 aydır da göreve başlamak için bekliyoruz. Eylül ayında sınava başvuralı 1 sene olacak!

vhkiadayi
Kapalı
16 Temmuz 2018 16:28

Diyarbakır ve Mardin adliyeleri de 18 ini bekleyeceklermiş

Bs2005
Şef
16 Temmuz 2018 16:44

18 diye açıklamamı yaptılar
vhkiadayi, 6 yıl önce

Asparagas11
Aday Memur
16 Temmuz 2018 16:46

Heh torpiller uçuşuyo demek ki. Birde şimdi kapalı liste olur girersin tc ni sadece kendi sonucunu görürsün diğerleri kaç yazmış kaçla sözlüyü kapatmış belli değil ne güzel iş 18 ine kadar kim ağır basarsa artık

vhkiadayi, 6 yıl önce

Aysenursgt
Aday Memur
16 Temmuz 2018 20:17

Aynen söylediğin gibi tc sorgulamalı olacak ceza infaz kurumu öyle olmuş
Asparagas11, 6 yıl önce

Heh torpiller uçuşuyo demek ki. Birde şimdi kapalı liste olur girersin tc ni sadece kendi sonucunu görürsün diğerleri kaç yazmış kaçla sözlüyü kapatmış belli değil ne güzel iş 18 ine kadar kim ağır basarsa artık

Asparagas11
Aday Memur
16 Temmuz 2018 21:24

Yani başka neden kapalı liste olsunki. Siz kaç yazmıştınız

Aysenursgt, 6 yıl önce
Aynen söylediğin gibi tc sorgulamalı olacak ceza infaz kurumu öyle olmuş

RoyaIflush
Aday Memur
16 Temmuz 2018 21:33

Hocam, adliyelerin çoğu açık liste olarak sonuçları duyurdular. Buna rağmen bazı adliyeler kapalı liste gibi bir uygulama yapabilir mi ? Torpil vardı yoktu bunu tartışmıyorum.

Asparagas11, 6 yıl önce

Aysenursgt
Aday Memur
16 Temmuz 2018 21:49

inegöl 91 siz ?
Asparagas11, 6 yıl önce

Yani başka neden kapalı liste olsunki. Siz kaç yazmıştınız

Asparagas11
Aday Memur
16 Temmuz 2018 22:00

Bende, 10

Aysenursgt, 6 yıl önce
inegöl 91 siz ?