Editörler : crops35

tuba20ç
Aday Memur
17 Temmuz 2018 10:59

peki hocam evrakları teslim ederken söylerler mi görevlendirileceğimiz yeri yoksa göreve başlayınca mı belli olur? Düz memur maaşları hakkında bilginiz var mı ?

hsnd, 6 yıl önce

Hocam üniversitelerin bütün birimleri merkez olarak geçtiğinden dolayı merkezde kalan birimler dışında da görevlendirilebilirsiniz. Taşra teşkilatı yok bakanlıklar gibi. Ben ilk atandığımda bazı düz memur arkadaşları elmadağda görevlendirmişlerd merkezin dışında. Düz memur olarak atandıysanız ihtiyaç durumuna göre görevlendirilebilirsiniz. Ancak laborant, teknisyen, tekniker gibi unvanları genellikle merkezdeki fakültelerde görevlendiriyorlar.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
17 Temmuz 2018 11:03

Muhtemelen söylemezler hocam çünkü henüz belli değildir diye tahmin ediyorum. Ben atandığımda da söylememişlerdi. Atamanız yapıldığında göreve başlama tebligatınız gelecek nerede görevlendirildiğiniz orada yazacak. Benim öyle olmuştu tebligatla öğrenmiştim eczacılık fakültesinde çalışacağımı.

tuba20ç, 6 yıl önce

peki hocam evrakları teslim ederken söylerler mi görevlendirileceğimiz yeri yoksa göreve başlayınca mı belli olur? Düz memur maaşları hakkında bilginiz var mı ?

hsnd
Başbakan Müsteşarı
17 Temmuz 2018 11:06

Düz memur maaşı da memurlar.net maaş robotundan hesaplarsak bekar bir memur için 2900 civarı gösteriyor.

tuba20ç
Aday Memur
17 Temmuz 2018 11:10

Üniversite memurluğunu önerir misiniz şuan ben kendi memleketimde kaymakamlıkta sözleşmeli olarak çalışıyorum çok kararsızım.

hsnd, 6 yıl önce

Düz memur maaşı da memurlar.net maaş robotundan hesaplarsak bekar bir memur için 2900 civarı gösteriyor.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
17 Temmuz 2018 11:30

Öneririm ya da önermem diyerek sizin için çok önemli olan bir konuda sizi yönlendirmiş olmak istemem açıkçası. Eczacılık fakültesinden başka bir birimde çalışmadım. Buranın ortamı çok güzel çalışmak baya zevkli buraya göre konuşursam öneririm. Ancak hangi birime atamanızın yapılacağını bilmediğimden -ki bu her yer olabilir- kesin bir şey söylemek istemiyorum. Ben iyi ki burayı tercih etmişim diyorum ancak sizin için geçerli olmayabilir bu durum. Hangi birime atanacağınızı bilseydk o zaman daha net konuşabilirdim. Uzak bir yerden gelecekseniz ankaraya buna değecek mi falan diye siz daha iyi düşünüp karar verebilirsiniz.

tuba20ç, 6 yıl önce

Üniversite memurluğunu önerir misiniz şuan ben kendi memleketimde kaymakamlıkta sözleşmeli olarak çalışıyorum çok kararsızım.

ozan288
Memur
17 Temmuz 2018 11:34

Bir kere kadrolu bir memurluk, sözleşmeliye nazaran her zaman iyidir. Ama bu hayatınızda alacağınız çok mühim bir karar. O yüzden kendi iç sesinizi dinlemelisiniz.

tuba20ç, 6 yıl önce

tuba20ç
Aday Memur
17 Temmuz 2018 11:50

Nakil işlemleri beni çok düşündürüyor. 5 6 yıl çalıştıktan sonra sıkıntı yaşamadan dönebileceğimi bilsem hiç düşünmeyeceğim . Bilmiyorum gelsem belkide dönmek istemeyeceğim. Gelmezsem hayatım boyunca ne kaçırdım diye düşüneceğim .

hsnd, 6 yıl önce

Öneririm ya da önermem diyerek sizin için çok önemli olan bir konuda sizi yönlendirmiş olmak istemem açıkçası. Eczacılık fakültesinden başka bir birimde çalışmadım. Buranın ortamı çok güzel çalışmak baya zevkli buraya göre konuşursam öneririm. Ancak hangi birime atamanızın yapılacağını bilmediğimden -ki bu her yer olabilir- kesin bir şey söylemek istemiyorum. Ben iyi ki burayı tercih etmişim diyorum ancak sizin için geçerli olmayabilir bu durum. Hangi birime atanacağınızı bilseydk o zaman daha net konuşabilirdim. Uzak bir yerden gelecekseniz ankaraya buna değecek mi falan diye siz daha iyi düşünüp karar verebilirsiniz.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
17 Temmuz 2018 12:45

Aynen çok zor bir karar süreci. Ben de sizin gibi daha göreve başlamadan dönebilir miyim acaba, dönmem ne kadar sürer diye düşünüyordum. 3 yıl geçti şuan ve artık dönmesem de olur diye düşünmeye başladım çünkü İzmir'den gelen biri olarak şehri çok sevmesem de çalışma ortamını seviyor olmam fikrimi değiştirdi.

tuba20ç, 6 yıl önce

Nakil işlemleri beni çok düşündürüyor. 5 6 yıl çalıştıktan sonra sıkıntı yaşamadan dönebileceğimi bilsem hiç düşünmeyeceğim . Bilmiyorum gelsem belkide dönmek istemeyeceğim. Gelmezsem hayatım boyunca ne kaçırdım diye düşüneceğim .

tuba20ç
Aday Memur
17 Temmuz 2018 13:40

Bide şöyle bişey duydum her kafadan ayrı bi ses çıkıyor çünkü. rektör muvafakat vermek istemezse yada verip gideceğin yerden alamazsan memurluğunu yakabilir filan diye doğrumudur hocam

hsnd, 6 yıl önce

Aynen çok zor bir karar süreci. Ben de sizin gibi daha göreve başlamadan dönebilir miyim acaba, dönmem ne kadar sürer diye düşünüyordum. 3 yıl geçti şuan ve artık dönmesem de olur diye düşünmeye başladım çünkü İzmir'den gelen biri olarak şehri çok sevmesem de çalışma ortamını seviyor olmam fikrimi değiştirdi.

hsnd
Başbakan Müsteşarı
17 Temmuz 2018 13:44

Yok hocam kesinlikle yanlış bilgi. Muvafakat verilmezse asla memurluk yakılamaz merak etmeyin. Bir arkadaşım gitmek istedi eğitim durumu nedeniyle göndermediler. Karşı taraftan kadro ayarlamıştı bizim üniversiteden muvafakat alması gerekiyordu rektör vermedi ancak şuan normal bir şekilde çalışıyor fakültede. Muvafakat verilmeyebilir tamamen rektörlüğe kalmış bir durum ancak bu hakkın kullanılmak istenmesi durumunda memuriyet yakılamaz bu konuda bir şüpheniz olmasın.

tuba20ç, 6 yıl önce

Bide şöyle bişey duydum her kafadan ayrı bi ses çıkıyor çünkü. rektör muvafakat vermek istemezse yada verip gideceğin yerden alamazsan memurluğunu yakabilir filan diye doğrumudur hocam

17 Temmuz 2018 14:28

hsnd hocam, siz üni personeli olarak aof ve ösym nin düzenlediği sınavlarda görev aldınız mı? bu tür görevlendirmeler nasıl oluyor?

hsnd
Başbakan Müsteşarı
17 Temmuz 2018 15:10

ÖSYM ve AÖF genellikle akademik personel dışına görev vermiyor. Ancak çok yoğun talep olursa nadiren görev verebiliyor o yüzden hiç görev almadım. Ankara Üniversitesinin kendi sınav merkezi ASYM diye. Orada akademik idari ayrımı yok görev alınabiliyor ÖSYM ve AÖF ye göre daha kolay bir şekilde. Sisteme kayıt yaptırıp online eğitimi bitirdiğiniz zaman sırayla görev veriyor sistem başvuranlara.

torpildusmaniSevket, 6 yıl önce

hsnd hocam, siz üni personeli olarak aof ve ösym nin düzenlediği sınavlarda görev aldınız mı? bu tür görevlendirmeler nasıl oluyor?

tuba20ç
Aday Memur
17 Temmuz 2018 15:47

hocam çok teşekkür ederim yardımlarınızın için iyi çalışmalar

ozan288
Memur
20 Temmuz 2018 12:16

arkadaşlar bugün son gün, evrak teslimi önemli eksik falan halledilir ama hiç teslimat, hiç memurluk

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi