Editörler : F16 Gökçen
17 Temmuz 2018 15:15

Thy cyber take-off programı

Cyber Talents Are Boarding

?Siber güvenlik benim işim? diyenler THY Cyber TaKe-Off ile aşağıda yer alan alanlarla ilgili eğitim almak ve THY?de kariyer fırsatı yakalamak istiyorsan bu program tam sana göre!

Türk Hava Yolları Cyber TaKe-Off Nedir?

Siber güvenlik ve bilgi güvenliği alanındaki artan ihtiyacı karşılayabilmek ve bu alana ilgi duyan yeteneklere gelişim fırsatları sunabilmek amacıyla Türk Hava Yolları tarafından hazırlanan, defansif ve ofansif güvenlik bilincini üst seviyelere taşımayı hedefleyen zengin içerikli ve ücretsiz eğitim ve gelişim programdır.

Arkadaşlar bugun online sınav davet geldi, süreç ile ilgili buradan haberleşelim.

Süreç= 18-20 Temmuz Online GY-Ing

tugceeoz
Aday Memur
17 Temmuz 2018 19:13

Merhaba,

Ön değerlendirmeyi geçtiğime dair bilgi maili geldi bana da,

Kaç kişi başvurdu öğrenebiliyo muyuz acaba

noneed95
Aday Memur
18 Temmuz 2018 08:31

arkadaslar, online sinavda gy, ingilizce ve teknik kisim var.

teknik kisimda neler sorduklarina dair bilgi verebilecek olan var mi?

aycanayy
Aday Memur
19 Temmuz 2018 16:52

Teknik sınav siber alanla ilgili kod sorularıydı, bilen için kolay sorular olabilirdi. Diğer kısımlar için süre yine yetersizdi

jeymil
Kapalı
19 Temmuz 2018 19:31

Dostlar, genel yetenek ve ingilizce sınavı nasıldı?

atherozy
Aday Memur
20 Temmuz 2018 00:14

Genel yetenek orta derecede zor, ingilizce kolay, teknik ise konular hakkında hiçbir şey bilmediğim için zordu.

jeymil
Kapalı
20 Temmuz 2018 13:08

Genel Yetenek - Orta

İngilizce - Upper Intermediate

Siber Güvenlik - Orta (Junior)

jeymil, 6 yıl önce

Dostlar, genel yetenek ve ingilizce sınavı nasıldı?

atherozy
Aday Memur
22 Temmuz 2018 17:40

Olumlu ya da olumsuz geri dönüş olursa yazabilir misiniz?

enyadev
Aday Memur
22 Temmuz 2018 19:37

Henüz geri dönüş almadım ama sınav zor değildi sanki. Matematik mezunuyum yarım yamalak bilgiletimle alan testi iyi geçti diyebilirim.

osen5433
Aday Memur
23 Temmuz 2018 10:12

süre az olmasına rağmen genel itibariyle çok zor bir sınav değildi, geri dönüşler ne zaman başlar bilgisi olan var mı ilgililere ulaşamadım.

25 Temmuz 2018 11:05

Mail alan arkadaşımız var mı ?

figlidelsole
Aday Memur
25 Temmuz 2018 11:37

evet bana olumlu cevap geldi. envanter gelicekmiş.

Türk Hava Yolları Cyber Take-Off programı kapsamında 18-19-20 Temmuz 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen Genel Yetenek, İngilizce ve Teknik sınavlarınız olumlu sonuçlanmıştır ve size özel olarak envanter tanımlamasıyapılacaktır.E-posta adresinize 26.07.2018 tarihinde (yarın) iletilecek olan envanteri 27.07.2018 Cuma günü saat 23.59'a kadar tamamlamanız gerekmektedir. Envanteri belirtilen süre içerisinde tamamlamayan adaylar süreçten elenecektir.

okanAtes, 6 yıl önce

Mail alan arkadaşımız var mı ?

osen5433
Aday Memur
25 Temmuz 2018 11:56

ben de an itibari ile maili aldım

b-ylmz
Aday Memur
25 Temmuz 2018 12:05

Genel yetenek ve ingilizce kısımları güzeldi. Ama teknik bilgim çok fazla olmadığı için teknik kısım çok iyi değildi, zorlanmıştım.

Bugün olumlu mail geldi, kişilik envanteri testi gelicekmiş.

25 Temmuz 2018 14:25

arkadaşlar teknik kısmı sallamama rağmen geçmişim nasıl oluyor bu

osen5433
Aday Memur
25 Temmuz 2018 16:07

başvuru azsa belki herkesi çağırmış olabilirler tahminen

noneed95
Aday Memur
25 Temmuz 2018 16:10

büyük ihtimal herkes çağırılmış çünkü teknik kısımda doğrum bile olmayabilir o derece bilgim yok. ayrıca siber güvenlik ile bilgi sahibi olanlar kaynak kitap vs önerebilir mi?

b-ylmz
Aday Memur
25 Temmuz 2018 19:07

Sizce kişilik envanterinden eleme yaparlar mı?

enyadev
Aday Memur
25 Temmuz 2018 20:54

Nasıl olduysa gy-ing-alan testlerimin hepsi iyi geçmiş olmasına rağmen olumsuz mail aldım. Kendimi bilmesem şüphe edicem kendimden o derece şaşkınım. Neyse vardır bir hayır başarılı olan arkadaşların yolu açık olsun.

aycanayy
Aday Memur
25 Temmuz 2018 21:08

Bende şaşkınım banada olumsuz geldi, sağlık olsun, olumlu arkadaşlara başarılar dilerim

mtnmunuklu
Aday Memur
26 Temmuz 2018 14:44

Kişilik envarteri 170 sorudan oluşuyor , Örneğin: Lider diye soruyor siz,pek tanımlamıyor,bir parça tanımlıyor ve hiç tanımlamıyor gibi seçeneklerden birini seçiyorsunuz.Büyük şirketlerin bu teste önem verdikleri söyleniyor .Bazen tutarsız cevaplar elenme nedeni oluyormuş. Umarım elenmeyiz :)

b-ylmz, 6 yıl önce

Sizce kişilik envanterinden eleme yaparlar mı?

Toplam 114 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi