Editörler : E.Kayı Han
«9101112131415161718192021

AGSU
Aday Memur
06 Ekim 2018 12:51

Hala haklarını alan olmadı mı?

onkuzu
Memur
06 Ekim 2018 18:47

Ben aldım yasal faiz yok. Onun içinde başvuracağım. Başvurudan 2 ay sonra aldım Benimle aynı pozisyondaki biri kaç lira maaş aldıysa aynısını aldım geçmiş döneme göre ama geçmişte olsa bu paraya alacağım şeyler şimdi iki katı

Aknk26
Aday Memur
06 Ekim 2018 22:01

Halen odeme yapilmadi

07 Ekim 2018 21:14

yasal faiz ve fazla çalışmayı kesip verdiler . şimdi bunlar için bir emsal karar bekleyeceğim .ayrıca bu konularda dava açmak için yasal süre ne kadar acaba ?

Karlıhan
Aday Memur
07 Ekim 2018 21:54

Yeni bir gelisme var mı acaba lastwolf93 ?

lastwolf93, 6 yıl önce
Egm den iade olanlar hala bakan onayı bekleniyor bilginiz olsun 40 güne yaklaştı benim

Ragnarfloki
Kapalı
07 Ekim 2018 23:04

Devrem eski kadrondaki alacakların için şimdiki çalıştığın kadrona mı başvurdun ? Yani o bütün alacaklarını kim verdi? Bir de alamadığın banka promosyonları ödendi mi. ? Geçmiş olsun
MELİH RAMİ, 6 yıl önce
yasal faiz ve fazla çalışmayı kesip verdiler . şimdi bunlar için bir emsal karar bekleyeceğim .ayrıca bu konularda dava açmak için yasal süre ne kadar acaba ?
08 Ekim 2018 08:10

ohal komisyonu ile atandığın il ödüyor parayı bilginiz olsun . ayrıca banka promosyonu almadım .alan varsa yardımcı olursa sevinirim
Ragnarfloki, 6 yıl önce
Devrem eski kadrondaki alacakların için şimdiki çalıştığın kadrona mı başvurdun ? Yani o bütün alacaklarını kim verdi? Bir de alamadığın banka promosyonları ödendi mi. ? Geçmiş olsun

mirzayonca
Aday Memur
08 Ekim 2018 22:46

Banka promosyonu çok zor bişey değil sadece bağlı bulunduğunuz mutemetlik servisinin bankaya yazı yazması yetiyor gelgelelim bize geriye dönükleri vermedi. 3 yıllık sözleşme yapıldı sözleşme yapıldıktan 8 ay sonra iade olundu. Banka toplam alınacak parayı 36 aya bölüp 8 ay eksik yatırdı.Yani 28 aylık promosyon ödedi. Ama peşini bırakmayacağım o 8 aylık kaybı da alacağım neticede geriye dönük maaşlar ödeniyorsa geriye dönük promosyonunda alınması gerekiyor.

09 Ekim 2018 04:00

heyy gidi hey.bizim emniyet mutemedine gidecende bankaya yazı yazacak . dostum sen bize kendimiz nasıl yaparız onu söyle de biz ufak ufak yolumuza bakalım
mirzayonca, 6 yıl önce

Banka promosyonu çok zor bişey değil sadece bağlı bulunduğunuz mutemetlik servisinin bankaya yazı yazması yetiyor gelgelelim bize geriye dönükleri vermedi. 3 yıllık sözleşme yapıldı sözleşme yapıldıktan 8 ay sonra iade olundu. Banka toplam alınacak parayı 36 aya bölüp 8 ay eksik yatırdı.Yani 28 aylık promosyon ödedi. Ama peşini bırakmayacağım o 8 aylık kaybı da alacağım neticede geriye dönük maaşlar ödeniyorsa geriye dönük promosyonunda alınması gerekiyor.

09 Ekim 2018 04:02

dostum bir özelden yazar mısın bana promosyon için bekliyorum
mirzayonca, 6 yıl önce

kara00_06
Aday Memur
09 Ekim 2018 23:01

ohal kabul ettikten kaç gün sonra atama yapılır ? yardımcı olabilecek?

AGSU
Aday Memur
09 Ekim 2018 23:26

DPB kuruma bildirdikten sonra kurum 30 gün içinde atama yapar.
kara00_06, 6 yıl önce
ohal kabul ettikten kaç gün sonra atama yapılır ? yardımcı olabilecek?

kara00_06
Aday Memur
10 Ekim 2018 10:12

ohal kabul tarihinden 50 gün geçti hala bekliyorum. sizin söylediğinizi biliyorum ama maddeler uygulanmıyor
AGSU, 6 yıl önce
DPB kuruma bildirdikten sonra kurum 30 gün içinde atama yapar.

Turanca44
Aday Memur
10 Ekim 2018 10:22

selam arkadaşlar ben de geriye dönük mali haklarımı alamadım şuana kadar. bütçeye sormaktan başka bişey de yapmadım açıkçası. ne yapmamız gerekir bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

H.MEYDAN
Aday Memur
15 Ekim 2018 15:22

OHAL Komisyon Kararıyla Temmuz 2018 görevime başladım Yani temmuz ayında İL Sağlık Müdürlüğü eski çalıştığım hastane değilde ŞEHİR HASTANESİNE görevlendirdi. Geriye dönük mali haklarımı şehir hast.ben veremem diyor eski kurumum( hastanen) versin diyor .eski çalıştığım hastanede ben de çalışmıyorsun şehir hastanesi versin diyor.3 aydır durum böyle bu konuda ne yapmalıyım..yardım lütfen

Ragnarfloki
Kapalı
15 Ekim 2018 17:04

Geçen haftalarda dbp bin görüşü vardı.öğretim üyeleri başka üniversite ye atandıkları için alacaklar konusu sıkıntı oluyormuş bununla ilgili görüşü vardı.yani şu andaki çalıştığın yer vermek zorunda dbp nin açıklamasına göre
H.MEYDAN, 6 yıl önce

OHAL Komisyon Kararıyla Temmuz 2018 görevime başladım Yani temmuz ayında İL Sağlık Müdürlüğü eski çalıştığım hastane değilde ŞEHİR HASTANESİNE görevlendirdi. Geriye dönük mali haklarımı şehir hast.ben veremem diyor eski kurumum( hastanen) versin diyor .eski çalıştığım hastanede ben de çalışmıyorsun şehir hastanesi versin diyor.3 aydır durum böyle bu konuda ne yapmalıyım..yardım lütfen

15 Ekim 2018 21:47

bak ben geriye dönük aldım . bizim kurumda ne dediler biliyor musun. ohal komisyonu ile nereye atandı isen orası öder .ben başka ile gittim ama komisyon ile atandığım il ödedi parayı ,seninki de bence komisyon ile atandigin ilin ödemesi lazım ,iade olduğun kurum yani
H.MEYDAN, 6 yıl önce

Ervam2016
Memur
15 Ekim 2018 21:47

Arkadaşlar ben görevime iade olalı ve beraat alalı yaklaşık 4 ay oldu.1 yıl cezaevinde yattım ve sonunda morbeyinden istinaf mahkemesinde beraat aldım.Evime polis geldi kimlik istediler vs. talimat geldiğini fetö suçundan yatıpta cezaevinden çıkanlar nerede çalışıyor ev kiramı eşiniz çalışıyormu vs. araştırma yapılıyor dendi.Talimat cumhuriyet başsavcılığından gizli belge olduğu için belgeyi göstermediler.Ancak siz iade olup göreve başlamışsınız size gelmememiz gerekiyordu dendi.Muhtemelen düşüm olmadı vs dendi.Sizede böyle bir uygulama oldumu ? Varsa arkadaşlar paylaşırmısınız

16 Ekim 2018 13:13

senin başına gelen ,pişmiş tavuğun başına gelmedi ,galiba ilk sensin
Ervam2016, 6 yıl önce

Arkadaşlar ben görevime iade olalı ve beraat alalı yaklaşık 4 ay oldu.1 yıl cezaevinde yattım ve sonunda morbeyinden istinaf mahkemesinde beraat aldım.Evime polis geldi kimlik istediler vs. talimat geldiğini fetö suçundan yatıpta cezaevinden çıkanlar nerede çalışıyor ev kiramı eşiniz çalışıyormu vs. araştırma yapılıyor dendi.Talimat cumhuriyet başsavcılığından gizli belge olduğu için belgeyi göstermediler.Ancak siz iade olup göreve başlamışsınız size gelmememiz gerekiyordu dendi.Muhtemelen düşüm olmadı vs dendi.Sizede böyle bir uygulama oldumu ? Varsa arkadaşlar paylaşırmısınız

17 Ekim 2018 20:04

arkadaşlar birşey soracağım ,bu alamadığımız fazla mesai ,yasal faiz ,terör parası vs. için bizim dava açma süremiz ne kadardır ,kimi 1 ay ,kimi 2 ay kimi 5 yıl diyor
Toplam 402 mesaj
«9101112131415161718192021

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi