Editörler :
19 Temmuz 2018 18:30   

Harita Mühendisliği için Formasyon Açan Üniversite var mı?

Pek denk gelmedim nerdeyse yok denecek kadar az.Bide daha mezun olamayanlarda formasyondan yararlanabiliyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim.

20 Temmuz 2018 00:39

harita94
Daire Başkanı

Son sınıfa geçtiysen başvurabilirsin.Ben geçen sene uludağa başvurdum,kabul edildim.sonra vazgeçtim ve kayıt yaptırmadım.8 kişi falan almışlardı lisans ortalamana göre sıraya diziyorlar.

20 Temmuz 2018 10:56

Haritacı0661
Aday Memur

Son sınıfa geçtiysen başvurabilirsin.Ben geçen sene uludağa başvurdum,kabul edildim.sonra vazgeçtim ve kayıt yaptırmadım.8 kişi falan almışlardı lisans ortalamana göre sıraya diziyorlar.

harita94, 12 ay önce - Alıntıya git

Mezuna kaldım yine alabiliyormuyum? bide bu sene baktım uludağda bizim bölümü göremedim siz başvurduğunuzda harita teknikleri diye mi açılmıştı?

20 Temmuz 2018 15:56

harita94
Daire Başkanı

Mezuna kaldım yine alabiliyormuyum? bide bu sene baktım uludağda bizim bölümü göremedim siz başvurduğunuzda harita teknikleri diye mi açılmıştı?

Haritacı0661, 12 ay önce - Alıntıya git

uludağ üniversitesi bölüm ayrımı yapmaz.4 senelik hangi bölümü okursan oku kontenjan dahilinde alıyorlar.yalnız başvuru tarihi geçmiş olabilir geçen sene haziranda başlıyordu.

20 Temmuz 2018 17:49

sevemem1985
Müsteşar Yardımcısı

makine muhendisligi için yokmu peki

20 Temmuz 2018 18:00

Haritacı0661
Aday Memur

uludağ üniversitesi bölüm ayrımı yapmaz.4 senelik hangi bölümü okursan oku kontenjan dahilinde alıyorlar.yalnız başvuru tarihi geçmiş olabilir geçen sene haziranda başlıyordu.

harita94, 12 ay önce - Alıntıya git

evet onun tarihi geçmiş ama Gazi ya da Ankara Üniversitesi alır aynı şekilde alıyor mu bilginiz var mı?

20 Temmuz 2018 23:33

harita94
Daire Başkanı

Bursada yaşadığım için başka üniversite hakkında bilgim yok maalesef.Bir de KTÜ alıyordu yanlış hatırlamıyorsam

Toplam 6 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?