Editörler :
22 Temmuz 2018 23:07   

2018 kpss giren inşaat mühendisleri

Herkeze geçmiş olsun sınav ve netleri yazarsanız sevınırım kolay diyor herkez sizce nasıldı ?

22 Temmuz 2018 23:13

Ndgn21
Garipti
22 Temmuz 2018 23:20

yalcinsaat
Memur
Garipti
Ndgn21, 11 ay önce - Alıntıya git

kısa ve net olmuş cevap:)herkez kolay dıyor ama ben 90 üstü yapıyodum mat 23 zor yaptım

23 Temmuz 2018 06:42

elifdaireci
Aday Memur
Ben :) 3. Girişim inaşallah son olur :)
23 Temmuz 2018 10:07

Mhndisss
Aday Memur
Herşey bir yana da olasılık sorusunun cevabı neydi?
23 Temmuz 2018 10:26

civilenngineer
Memur

Kesinlikle kolay diyebileceğimiz bir sınav değildi ama hakkını vermek lazım temiz ve kararında sormuşlar.Kendi adıma iki şık arasında çok kaldım ve dikkat hatalarım çok çıktı hayırlısı olsun.Atamaların nasıl olacağı konusunda fikri olan ? :)

23 Temmuz 2018 10:29

elifdaireci
Aday Memur
Mhndisss, 11 ay önce - Alıntıya git
Olasılık sorusu nasıl bir şeydi ki artık açıklansa da şu sorular cevaplarına baksak
23 Temmuz 2018 11:13

Civilengineer03
Aday Memur
Mhndisss, 11 ay önce - Alıntıya git
36
23 Temmuz 2018 11:14

Civilengineer03
Aday Memur

Kesinlikle kolay diyebileceğimiz bir sınav değildi ama hakkını vermek lazım temiz ve kararında sormuşlar.Kendi adıma iki şık arasında çok kaldım ve dikkat hatalarım çok çıktı hayırlısı olsun.Atamaların nasıl olacağı konusunda fikri olan ? :)

civilenngineer, 11 ay önce - Alıntıya git
Ben sizinle aynı düşünmüyorum ben mesela 7 ay boyunca çalıştım ama orta derece çalışan biri de yapmıştır soruları hep zor bekliyorduk daha kolay geldi
23 Temmuz 2018 14:32

elifdaireci
Aday Memur
Ben sizinle aynı düşünmüyorum ben mesela 7 ay boyunca çalıştım ama orta derece çalışan biri de yapmıştır soruları hep zor bekliyorduk daha kolay geldi
Civilengineer03, 11 ay önce - Alıntıya git
Ben de 7 ay çalıştım bu sınava orta derece çalışan birinin 85 puandan fazla alacağını sanmam benim fikrim
23 Temmuz 2018 14:59

Civilengineer03
Aday Memur
Ben de 7 ay çalıştım bu sınava orta derece çalışan birinin 85 puandan fazla alacağını sanmam benim fikrim
elifdaireci, 11 ay önce - Alıntıya git
Alacaktır arkadaşım kesinlikle matematik zor değildi g.k. Deseniz o da zor değildi Türkçe de zor değildi ama inşallah herkes hakettiğni alır
23 Temmuz 2018 16:52

elifdaireci
Aday Memur
Alacaktır arkadaşım kesinlikle matematik zor değildi g.k. Deseniz o da zor değildi Türkçe de zor değildi ama inşallah herkes hakettiğni alır
Dediğim gibi benim fikrim açıklanınca görürüz
24 Temmuz 2018 10:00

Civilengineer03
Aday Memur
Dediğim gibi benim fikrim açıklanınca görürüz
Inşallah sizin dediğiniz gibi olur tabi herkes emeğinin karşılığını alsın
24 Temmuz 2018 10:53

Nsinem
Aday Memur

Bir talihsizlik yaşanmadığı sürece çalışanların yapabileceği,ama kolaymış gibi görünen sorularda bile genelde ikilemde bırakan eleyici bir sınav olmuş bence .Yani sorularla değil de cevaplarda elenecek bence çoğu ,umarım emek veren karşılığını alır.

24 Temmuz 2018 11:10

Mhndisss
Aday Memur
Sorular neden açıklanmıyor?
24 Temmuz 2018 12:32

elifdaireci
Aday Memur

Bir talihsizlik yaşanmadığı sürece çalışanların yapabileceği,ama kolaymış gibi görünen sorularda bile genelde ikilemde bırakan eleyici bir sınav olmuş bence .Yani sorularla değil de cevaplarda elenecek bence çoğu ,umarım emek veren karşılığını alır.

Nsinem, 11 ay önce - Alıntıya git
Aynen katılıyorum sınavdan çıktıktan sonra iyi geçtiğini düşünmüştüm ama bir sürü beklemediğim yanlışlarım çıktı. Hayırlısı olsun bakalım
24 Temmuz 2018 12:55

memur olsam yeter
Daire Başkanı
Aynen katılıyorum sınavdan çıktıktan sonra iyi geçtiğini düşünmüştüm ama bir sürü beklemediğim yanlışlarım çıktı. Hayırlısı olsun bakalım

Ben de sınavdan çıktıktan sonra ne kadar kötü olabilir ki en aşağı yine 87-88 alıp ilerleyen senelerdeki atamalarda bir şans elde edebilirim diye düşündüm.

Sonra bir sürü yanlışım çıktı. Bir de GK ortalaması daha az olacak herhalde matematik netleri de bir işe yaramayacak.

85 alıp işsizliğe veya yapı denetimde çalışmaya devam edeceğim maalesef.

24 Temmuz 2018 13:01

Civilengineer03
Aday Memur
85 çalışmayan biri için az bi puan mı ben 2016 da yine çalışıp girdim sınavda zordu 85 aldım ama bunda çok çalışmayan da 85 alacak
24 Temmuz 2018 13:07

memur olsam yeter
Daire Başkanı
85 çalışmayan biri için az bi puan mı ben 2016 da yine çalışıp girdim sınavda zordu 85 aldım ama bunda çok çalışmayan da 85 alacak

Ne fark eder ki? 85 puan ile atanabilen var mı?

24 Temmuz 2018 13:50

elifdaireci
Aday Memur

Ben de sınavdan çıktıktan sonra ne kadar kötü olabilir ki en aşağı yine 87-88 alıp ilerleyen senelerdeki atamalarda bir şans elde edebilirim diye düşündüm.

Sonra bir sürü yanlışım çıktı. Bir de GK ortalaması daha az olacak herhalde matematik netleri de bir işe yaramayacak.

85 alıp işsizliğe veya yapı denetimde çalışmaya devam edeceğim maalesef.

memur olsam yeter, 11 ay önce - Alıntıya git
Yapı denetim demişken ben de 8 ay önce yapı denetimden istifa edip KPSS çalışmaya başlamıştım. Bilmiyorum belki olur belki olmaz ama pişman değilim asıl denemezsem çok pişman olurdum.
24 Temmuz 2018 13:57

Civilengineer03
Aday Memur

Ne fark eder ki? 85 puan ile atanabilen var mı?

memur olsam yeter, 11 ay önce - Alıntıya git
Illaki vardır hocam bi sürü mülakata giriyor insanlar puanlarından dolayı
Toplam 1382 mesaj
12345678910111213»