İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Editörler : supporters.
«375376377378379380381382383384385386»

Paeez
Aday Memur
30 Ocak 2024 11:45

Çok teşekkür ederim hocam

ahmettdemr, 2 ay önce

süreler çok değişken hocam. iki ay bekleyen de duyduk, üç ay bekleyen de duyduk. sistemde bir ay içerisinde haber verilecektir diyor ancak o tarihlerin hepsi tahmini.

önce üak etik komisyonuna girecek dosyanız. orada değerlendirme yapılacak. üak iddiaları onaylarsa tarafınıza posta ile bildirilecek. bu süreçte postayla elinize ulaşana kadar iddianın ne olduğunu öğrenemiyorsunuz.

Akhilleus42
Aday Memur
02 Şubat 2024 22:58

Hocam merhabalar. İki hafta önce maalesef etik karari çıktı şahsıma. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Elektronik Karar elimde lakin şahsıma posta ile tebligat gelmedi. Avukat hemen başlatalım süreci diye bahsedince ben elime tebligat gelmesini bekliyorum dedim. Acaba bir tebligat gelir mi yoksa mailime gelen karardan mı ibaret durum. Bir bilginiz varmıydı Hocam bu konuda.

ekim2022doc, 3 ay önce
her seyin bir zamani var bence. sabretcez.

Dr.Ilbilge
Şef
02 Şubat 2024 23:04

Hocam gerekçe geldi mi? Sizden savunma istemeleri lazım. Ya da siz bu aşamayı geçtiniz mi? Yani avukatın söylediği tuhaf geldi bana. Benim bildiğim ilk önce tarafınıza size yapılan etik isnadıyla ilgili bir evrak gelecek ve sizden savunma istenecek. Savunmada ya EK jüriye katılıp etik ihlalinizi onaylayacak ya da dosyanızı bilirkişiye gönderecek. Siz bu aşamalardan hangisindesiniz?
Akhilleus42, 2 ay önce

Hocam merhabalar. İki hafta önce maalesef etik karari çıktı şahsıma. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Elektronik Karar elimde lakin şahsıma posta ile tebligat gelmedi. Avukat hemen başlatalım süreci diye bahsedince ben elime tebligat gelmesini bekliyorum dedim. Acaba bir tebligat gelir mi yoksa mailime gelen karardan mı ibaret durum. Bir bilginiz varmıydı Hocam bu konuda.

Dr.Ilbilge
Şef
02 Şubat 2024 23:09

Hocam mesajınızı tekrar okuduğumda sizin bilirkişi sürecinizi tamamladığınızı düşündüm. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben de yakın zamanda etik ihlali isnadıyla karşılaştım. Etik komisyonda dosya bilir kişiye gitmeden iddia reddedilebiliyor diye biliyorum. Bu ihtimal nedir sizce? Bu konuda bilginiz var mı?
Akhilleus42, 2 ay önce

Akhilleus42
Aday Memur
03 Şubat 2024 14:31

Merhabalar hocam. Benim süreç bitti. Etik çıktı. Sizin dediğiniz duruma gelirsek genelde komisyon bilirkişi ataması yapıyor. Sorumluluk almaktan çekiniyor. Ama az da olsa bilirkişiye gitmeden kendi kararlarını verdiği de oluyor tabi.

Dr.Ilbilge, 2 ay önce
Hocam mesajınızı tekrar okuduğumda sizin bilirkişi sürecinizi tamamladığınızı düşündüm. Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben de yakın zamanda etik ihlali isnadıyla karşılaştım. Etik komisyonda dosya bilir kişiye gitmeden iddia reddedilebiliyor diye biliyorum. Bu ihtimal nedir sizce? Bu konuda bilginiz var mı?

Akhilleus42
Aday Memur
03 Şubat 2024 14:33

Hocam size bir mesaj attım , bilginiz varsa beni bilgilendirirseniz sevinirim.

ekim2022doc, 3 ay önce
her seyin bir zamani var bence. sabretcez.

Dr.Ilbilge
Şef
03 Şubat 2024 15:52

Hocam başvuru tarihi itibariyle süreciniz ne kadar sürdü?
Akhilleus42, 2 ay önce

Merhabalar hocam. Benim süreç bitti. Etik çıktı. Sizin dediğiniz duruma gelirsek genelde komisyon bilirkişi ataması yapıyor. Sorumluluk almaktan çekiniyor. Ama az da olsa bilirkişiye gitmeden kendi kararlarını verdiği de oluyor tabi.

Akhilleus42
Aday Memur
03 Şubat 2024 16:07

Etik sürecim 379 gün sürdü. 2022 ekim de başvuru tarihim.

Dr.Ilbilge, 2 ay önce
Hocam başvuru tarihi itibariyle süreciniz ne kadar sürdü?

Akhilleus42
Aday Memur
03 Şubat 2024 16:08

Hocalarım merhabalar. İki hafta önce maalesef etik karari çıktı şahsıma. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Elektronik Karar elimde lakin şahsıma posta ile tebligat gelmedi. Avukat hemen başlatalım süreci diye bahsedince ben elime tebligat gelmesini bekliyorum dedim. Acaba bir tebligat gelir mi yoksa mailime gelen karardan mı ibaret durum. Bir bilginiz varmı bu konuda.

ekim2022doc, 1 hafta önce

Dr.Ilbilge
Şef
03 Şubat 2024 16:21

Hocam alanınız neydi? Paylaşmak isterseniz tabi.
Akhilleus42, 2 ay önce

Hocalarım merhabalar. İki hafta önce maalesef etik karari çıktı şahsıma. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Elektronik Karar elimde lakin şahsıma posta ile tebligat gelmedi. Avukat hemen başlatalım süreci diye bahsedince ben elime tebligat gelmesini bekliyorum dedim. Acaba bir tebligat gelir mi yoksa mailime gelen karardan mı ibaret durum. Bir bilginiz varmı bu konuda.

Akhilleus42
Aday Memur
03 Şubat 2024 18:56

Sosyal bilimler hocam

Dr.Ilbilge, 2 ay önce
Hocam alanınız neydi? Paylaşmak isterseniz tabi.

serasker61
Aday Memur
03 Şubat 2024 21:49

Size kararı içeren bir tebligat gelecek. Kararın tamamı tebligatta yer alır. Tebliğ alış tarihinden sonra 60 gün içinde dava açabilirsiniz. Dava açmadan önce bilirkişi raporlarını dilekçe ile uaktan isteyebilirsiniz.

Akhilleus42, 2 ay önce

Akhilleus42
Aday Memur
04 Şubat 2024 21:29

Değerli bilginiz için teşekkür ederim. Avukat vekalet verirseniz en kısa zamanda dilekçeyle önce bilirkişi raporları talep edecez dedi. Ben de elime tebligat yazılı olarak geldikten sonra sizlere dönüş yapacam dedim. Bakalım hakkımda hayırlısı. Sadece indeks durumundan dolayı etik yedim. 179 puanla düştüğüm durum maalesef.

serasker61, 2 ay önce

Size kararı içeren bir tebligat gelecek. Kararın tamamı tebligatta yer alır. Tebliğ alış tarihinden sonra 60 gün içinde dava açabilirsiniz. Dava açmadan önce bilirkişi raporlarını dilekçe ile uaktan isteyebilirsiniz.

Akhilleus42
Aday Memur
05 Şubat 2024 09:34

Bu arada arkadaşlar yeni birşey öğrendim. Hem mahkemeye verip hem de aynı anda tekrar doçentliğe başvurulabiliniyormuş. Benim 3. Dönem gelmiş bulunmakta zaten. Bakalım yine hayırlısı diyelim.

05 Şubat 2024 13:46

Hocam çok geçmiş olsun. Keşke niteliği ve puanları dikkate alsalardı. Niyet halis olmayınca jüriye bahane çok olur. Benim tanıdığım biri de hem mahkeme sürecini başlattı hem de tekrar başvurdu. Mahkemeyi de kazandı ikinci başvurusunda doçentliğide aldı. İki kanaldan da yürümenizi öneririm ben. Çifte doçent olmuş oldu günün sonunda :)

Akhilleus42, 2 ay önce

Değerli bilginiz için teşekkür ederim. Avukat vekalet verirseniz en kısa zamanda dilekçeyle önce bilirkişi raporları talep edecez dedi. Ben de elime tebligat yazılı olarak geldikten sonra sizlere dönüş yapacam dedim. Bakalım hakkımda hayırlısı. Sadece indeks durumundan dolayı etik yedim. 179 puanla düştüğüm durum maalesef.

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 14:49

Arkadaşlar, Ekim 2023 başvurusuyum. Sistemde 31 aralıkta etik ihlal yazısı belirmişti.

Fen ve Mühendislik etik komisyonu 12 ocakta toplanmış ve bugün tebligat geldi.

Dr.Ilbilge
Şef
05 Şubat 2024 14:56

Hocam Ekim 2023 mü başvurunuz? Bende de 31.12.23 te etiğe dönmüştü. Halen beklemekteyim. Alanım Fen. Umarım benim gerekçem de bu hafta gelir.
KhanD, 2 ay önce

Arkadaşlar, Ekim 2023 başvurusuyum. Sistemde 31 aralıkta etik ihlal yazısı belirmişti.

Dr.Ilbilge
Şef
05 Şubat 2024 15:08

Hocam tebligat derken gerekçe mi?
KhanD, 2 ay önce

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 15:57

Evet gerekçe hocam savunma isteniyor

Dr.Ilbilge
Şef
05 Şubat 2024 16:03

Hocam gönderici adı nedir? Az önce PTT kargoyu aradım adıma kargo var mı diye bulamadılar. Hepimizinkini görüşmüşler midir ki acaba yoksa peyderpey mi gelecek? Çok heyecanlandım. Hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah.
KhanD, 2 ay önce

Evet gerekçe hocam savunma isteniyor

Toplam 8067 mesaj
«375376377378379380381382383384385386»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi