Editörler : supporters.
«376377378379380381382383384385386387»

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 16:13

Ekim 2023 başvuru

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 16:15

Ekim 2023 başvurum

31.12.2023 sistem etiğe döndü

12.01.2024 fen etik toplantı tarihi (evrakta yazıyor)

25.01.2024 imza tarihi (evrakta yazıyor)

05.02.2024 bana ptt teslim etti

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 16:40

GÖNDERİCİ : ÜN*********** AR***

GÖNDERİCİ ADRES : ÜN*********** MA******

KABUL TARİHİ : 01/02/2024

Dr.Ilbilge, 2 ay önce
Hocam gönderici adı nedir? Az önce PTT kargoyu aradım adıma kargo var mı diye bulamadılar. Hepimizinkini görüşmüşler midir ki acaba yoksa peyderpey mi gelecek? Çok heyecanlandım. Hakkımızda hayırlısı olsun inşaallah.

Dr.Ilbilge
Şef
05 Şubat 2024 17:21

Teşekkür ederim hocam. Zahmet oldu, kusura bakmayın.
KhanD, 2 ay önce

doçentadayı23
Aday Memur
05 Şubat 2024 17:32

Hocam geçmiş olsun, umarım bir an evvel aklanırsınız ve süreciniz kaldığı yerden devam eder. Sebebi görebildiniz mi? Erken görünüm makale ile bi ilgisi bulunuyor mu acaba?

KhanD, 2 ay önce

Dr.Ilbilge
Şef
05 Şubat 2024 18:09

Hocam aklın yolu bir. Ben de erken erişim ile ilgili bir problem var mı diye soracaktım. Çok soru sorunca çekindim doğrusu.
doçentadayı23, 2 ay önce

Hocam geçmiş olsun, umarım bir an evvel aklanırsınız ve süreciniz kaldığı yerden devam eder. Sebebi görebildiniz mi? Erken görünüm makale ile bi ilgisi bulunuyor mu acaba?

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 19:51

Erken görünüm değil hocam.

Sebep 1 juri üyesinin Fresenius Environmental Bulletin yağmacı/şaibeli dergi kategorisindedir demesi.

Bu arada gelen evrakta jurinin asil/yedek bilgisi de yer almıyor.

Günlerdir o kadar farklı senaryo düşündükten sonra, bunu görmek oldukça şaşırttı. Açıkçası hiç dosyaya baktığını düşünmüyorum.

Dr.Ilbilge, 2 ay önce
Hocam aklın yolu bir. Ben de erken erişim ile ilgili bir problem var mı diye soracaktım. Çok soru sorunca çekindim doğrusu.

Dr.Ilbilge
Şef
05 Şubat 2024 20:00

Hocam bu dergideki yayını beyannamede kullandınız mı? Bir de sizi etiğe veren jüri üyesinin adı görünüyor mu?
KhanD, 2 ay önce

Sebep 1 juri üyesinin Fresenius Environmental Bulletin yağmacı/şaibeli dergi kategorisindedir demesi.

Günlerdir o kadar farklı senaryo düşündükten sonra, bunu görmek oldukça şaşırttı. Açıkçası hiç dosyaya baktığını düşünmüyorum.

ozcan3415
Aday Memur
05 Şubat 2024 20:07

Q değeri kaç hocam ? Bir de open access mi bu dergi

KhanD, 2 ay önce

KhanD
Yasaklı
05 Şubat 2024 20:08

Juri bilgileri yer almıyor hocam. Beyannamede yer alıyor. Geçtiğimiz dönem tek isim makalesi FEB?de olan tanıdığım başarılı oldu. Bakalım hayırlısı..

Dr.Ilbilge, 2 ay önce
Hocam bu dergideki yayını beyannamede kullandınız mı? Bir de sizi etiğe veren jüri üyesinin adı görünüyor mu?

Paeez
Aday Memur
05 Şubat 2024 20:22

Hocam geçen ay mahkeme kararı çıktı söylediğiniz dergi şaibeli dergi değil diye, araştırırsanız kararı bulursunuz, bu jüriler nasıl Allaha cevap verecekler

KhanD, 2 ay önce

05 Şubat 2024 23:27

Sayın Hocalarım, Sosyal Etik bu ay ne zaman bilgi alan oldu mu hiç?

Akhilleus42
Aday Memur
06 Şubat 2024 01:01

Peki hocam, ikisinden birden doçent olunca öncekini kullanabiliyor mu. Sonuç olarak hangisini kullandı. Geçmiş kayıba karşı bir durum oluşabiliyor mu

Ahmad Mahmoud, 2 ay önce

Hocam çok geçmiş olsun. Keşke niteliği ve puanları dikkate alsalardı. Niyet halis olmayınca jüriye bahane çok olur. Benim tanıdığım biri de hem mahkeme sürecini başlattı hem de tekrar başvurdu. Mahkemeyi de kazandı ikinci başvurusunda doçentliğide aldı. İki kanaldan da yürümenizi öneririm ben. Çifte doçent olmuş oldu günün sonunda :)

Educawmn
Aday Memur
06 Şubat 2024 01:11

Merhabalar hocalarım, benim hala açıklanmadı. Savunma cevabı yok ortada. 207. Gün oldu etik süreç.

toplam 17+88+207 gündür beklemekteyim Mart 2023 başvuruluyum. Acaba Fen etik komisyonu toplantısı ne zaman yapılır. Sonuç açıklanmazsa ne yapılır. Önerisi olan var mıdır? Teşekkürler.

Educawmn
Aday Memur
06 Şubat 2024 01:17

Çok geçmiş olsun hocam. 379 gün sürdü ve sonuçta etik çıktı ise benimde uzadı görünüyor. Sanki etik çıktı gibi hissediyorum. İnşallah yanılıyorumdur. Benim o kadar komik bir durum ki, etik jürilerı eğer vicdansız olmazsa zaten aklanır ama nerde... Sabır taşı bitti artık gelse sobuçta hayırlısı ile baksak ne yapıyorum önümü görmüyorum.

Akhilleus42, 2 ay önce

Hocalarım merhabalar. İki hafta önce maalesef etik karari çıktı şahsıma. Mahkemeye vermeyi düşünüyorum. Elektronik Karar elimde lakin şahsıma posta ile tebligat gelmedi. Avukat hemen başlatalım süreci diye bahsedince ben elime tebligat gelmesini bekliyorum dedim. Acaba bir tebligat gelir mi yoksa mailime gelen karardan mı ibaret durum. Bir bilginiz varmı bu konuda.

ekim2022doc, 1 hafta önce

06 Şubat 2024 02:09

Hocam inşaallah marta kadar süreç biter diye ümitvarım ben.

Aynı durumdayım sizin gibi: 21+105+200.

Artık bu kadar bekledikten sonra duam hayırlısı ile sonuca ermesidir. Bu bekleyiş sonucunda etik çıkma ihtimalini hiç düşünmüyorum.

Educawmn, 2 ay önce

Merhabalar hocalarım, benim hala açıklanmadı. Savunma cevabı yok ortada. 207. Gün oldu etik süreç.

toplam 17+88+207 gündür beklemekteyim Mart 2023 başvuruluyum. Acaba Fen etik komisyonu toplantısı ne zaman yapılır. Sonuç açıklanmazsa ne yapılır. Önerisi olan var mıdır? Teşekkürler.

06 Şubat 2024 02:14

Ne vahim komiklikler ve durumlar var. Ama elimiz mahkum. Yaşadığımız bu acı süreci ancak biz biliriz. Bunu bize yapanların yanına da kar kalıyor maalesef.

Educawmn, 2 ay önce

Çok geçmiş olsun hocam. 379 gün sürdü ve sonuçta etik çıktı ise benimde uzadı görünüyor. Sanki etik çıktı gibi hissediyorum. İnşallah yanılıyorumdur. Benim o kadar komik bir durum ki, etik jürilerı eğer vicdansız olmazsa zaten aklanır ama nerde... Sabır taşı bitti artık gelse sobuçta hayırlısı ile baksak ne yapıyorum önümü görmüyorum.

06 Şubat 2024 02:15

Hocam o kadar detaya vakıf değilim maalesef.

Akhilleus42, 2 ay önce

Peki hocam, ikisinden birden doçent olunca öncekini kullanabiliyor mu. Sonuç olarak hangisini kullandı. Geçmiş kayıba karşı bir durum oluşabiliyor mu

Akhilleus42
Aday Memur
06 Şubat 2024 08:23

Gecmis olsun hocam. Bunda da vardır bir durum diyelim hocam. Uzun sürdüğüne mi yanayım etik çıktığına mı. Neyle sınandığımizı da anlayamadık. En azından hem mahkeme hem bir daha başvuru yapıp iki süreci birden GÖTÜRECEZ. Bu da bir umut.

Educawmn, 2 ay önce

ahmettdemr
Şef
06 Şubat 2024 19:30

hocalarım bugün ben de pttye gidip tebligatımı aldım. aslında daha önce gelmişler ama beni bulamamışlar. tekrar dağıtıma çıkana kadar gidip kendim aldım. tebligat bekleyenler mutlaka takip numarasını talep etsin.

erken erişim yayınım olduğu için etik komisyona sevk edilmişim. jüri isimleri görünmüyor. savunma yapmam isteniyor. 15 gün süre vermişler umarım savunmam kabul olur. hakkımızda hayırlısı.

Toplam 8072 mesaj
«376377378379380381382383384385386387»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi