Editörler : metin_alkan
«111112113114115116117118119120121122123
07 Mayıs 2021 11:38

nur811
Aday Memur

Merhaba Sayın Hocalarım ne yazık ki dün öğrendim etik inceleme olarak değişmiş durumum. Mühendislik etik komisyonu ne zaman toplanır bilginiz var mı.

07 Mayıs 2021 12:42

Fayolizm
Aday Memur

Dün sosyal etik kurulu yapılmış arkadaşlar. Az önce öğrendik.

hamush, 2 gün önce - Alıntıya git

Hocam ben de sordum ama toplantı olmadığı söylendi, 6 aydır bilirkişi raporunun düzenlenmesini bekliyorum, dün yapılan toplantıda acaba sadece jürilerden gelen etik ihlal iddiaları mı görüşüldü? ve sisteme işlendi. Bilirkişi raporuna göre sonucu netleşen oldu mu dünkü toplantıdan sonra?

07 Mayıs 2021 12:58

nur811
Aday Memur

Teşekkür ederim Hocam sabırla bekleyeceğiz artık

07 Mayıs 2021 13:40

Doçentadayıhappy
Aday Memur

Arkadaşlar dün sosyal etik yapılmamış ne zaman yapılacağı da belli değilmiş..

07 Mayıs 2021 16:21

deepintoteeth
Aday Memur

hocalarım merhabalar, size bir şey danışmak istiyorum, bildiri ile ilişkilendirdiğim makalenin sadece özetini puanladım, makaleyi de özgeçmişte belirttim diğer tüm eserler gibi fakat yanlışlıkla tam metin yerine ikinci defa indeks-deditör bilgilerini içeren pdfi yüklemişim dosyada altlı üstlü idi iki bölümde de indeks ve editör bilgileri var pdf olarak tam metin yok ama özgeçmişte var ve ben sadece makale ile ilişkili olan özet bildiriyi puanladım bununla ilgili sorun yaşar mıyım?

saygılarımla

07 Mayıs 2021 16:36

Aday-doçent
Memur

Doçentadayıhappy hocam nereden öğrendiniz? Herkes yapıldı diyor. Bilgi verebilir misiniz?

07 Mayıs 2021 16:38

Aday-doçent
Memur

Teşekkür ederim Hocam sabırla bekleyeceğiz artık

nur811, Dün - Alıntıya git

Hocam çok geçmiş olsun. Umarım basit bir sorundur. İçinizi ferah tutun.

07 Mayıs 2021 16:40

Aday-doçent
Memur

Hocam ben de sordum ama toplantı olmadığı söylendi, 6 aydır bilirkişi raporunun düzenlenmesini bekliyorum, dün yapılan toplantıda acaba sadece jürilerden gelen etik ihlal iddiaları mı görüşüldü? ve sisteme işlendi. Bilirkişi raporuna göre sonucu netleşen oldu mu dünkü toplantıdan sonra?

Fayolizm, Dün - Alıntıya git

Hocam ne zaman gitmişti bilirkişilere? Çok uzamış görünüyor. Yoksa hep böyle mi? Normalde 15 gün süre verilmesi gerekiyor. Alanınız neydi hocam. Ben de mail attım hala bilirkişilerdeymiş Nisan başında gitti. Geçmiş olsun.

07 Mayıs 2021 17:06

nur811
Aday Memur

Hocam çok geçmiş olsun. Umarım basit bir sorundur. İçinizi ferah tutun.

Aday-doçent, Dün - Alıntıya git

Çok teşekkür ederim Hocam yaşayacağımız bir imtihan varmış.

07 Mayıs 2021 17:27

Unutkanderviş
Memur

Arkadaşlar dün sosyal etik yapılmamış ne zaman yapılacağı da belli değilmiş..

Doçentadayıhappy, Dün - Alıntıya git
Etik memuru aradıysanız normaldir böyle demesi. Yapılan toplantıya bile hayır yapılmadı diyorlar. Bir arkadaşa gelen savunma yazısında forumda verilen tarih vardı, ancak o tarihlerde toplantı olmadığını söylemiş memur ısrarla.. Yani etik toplantılarını sır gibi saklıyorlar.. Memura çok itimat etmemek gerek..
07 Mayıs 2021 18:13

Fayolizm
Aday Memur

Hocam ne zaman gitmişti bilirkişilere? Çok uzamış görünüyor. Yoksa hep böyle mi? Normalde 15 gün süre verilmesi gerekiyor. Alanınız neydi hocam. Ben de mail attım hala bilirkişilerdeymiş Nisan başında gitti. Geçmiş olsun.

Aday-doçent, Dün - Alıntıya git

Ocak 2021'de bilirkişiye gitmişti hala raporlar tamamlanmadı.

İddia da tez danışmanının olmaması, savunmamda danışman hocamın dilekçesi de var ama

yine de bilirkişiye gönderdiler, bence de normalin üzerinde uzadı süreç, sabırla bekliyorum.

07 Mayıs 2021 19:49

Aday-doçent
Memur

Ocak 2021'de bilirkişiye gitmişti hala raporlar tamamlanmadı.

İddia da tez danışmanının olmaması, savunmamda danışman hocamın dilekçesi de var ama

yine de bilirkişiye gönderdiler, bence de normalin üzerinde uzadı süreç, sabırla bekliyorum.

Fayolizm, Dün - Alıntıya git

Hocam sizinki bilirkişiye bile gitmemeliymiş. Olacak şey değil. Geçmiş olsun hocam.

07 Mayıs 2021 22:14

judgelaw
Aday Memur

Hocalarım merhabalar

Mayıs döneminde doçentlik başvurusunda bulunacağım. Bir tane kongreye özet göndermiştimssağlık sorunlarım sebebi ile katılamadığım için katılım belgem yok fakat web sitesinde özet kitapta bildiri özetim bulunmakta. Jüri üyesi internetten bu özete rahatlıkla erişip eser sakladığımı düşünebilir. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz mevcut tebliğlerden birinin ekinde bu duruma yer verip açıklamam uygun olur mu? Yoksa tebliğlere ekleyip puanlamayıp katılım belgesi kısmına açıklama içeren belgemi yüklemeliyim ne dersiniz?

08 Mayıs 2021 12:07

Aday-doçent
Memur

Hocalarım merhabalar

Mayıs döneminde doçentlik başvurusunda bulunacağım. Bir tane kongreye özet göndermiştimssağlık sorunlarım sebebi ile katılamadığım için katılım belgem yok fakat web sitesinde özet kitapta bildiri özetim bulunmakta. Jüri üyesi internetten bu özete rahatlıkla erişip eser sakladığımı düşünebilir. Bu konuda ne yapmamı önerirsiniz mevcut tebliğlerden birinin ekinde bu duruma yer verip açıklamam uygun olur mu? Yoksa tebliğlere ekleyip puanlamayıp katılım belgesi kısmına açıklama içeren belgemi yüklemeliyim ne dersiniz?

judgelaw, Dün - Alıntıya git

Hocam beyannameye koymadan yani puanlamaya eklemeden özgeçmişte gösterebilirsiniz bence. Ancak sunuş yapılmadığını özet kitabında basıldığını not düşebilirsiniz. Bu şekilde yapan arkadaşlar olmuştu.

08 Mayıs 2021 12:17

nur811
Aday Memur

Üak etik sanırım yoğunluğundan ötürü maileme cevap veremiyor ne yazık ki Mühendislik Bilimleri etik komisyonu ne zaman toplanıcak öğrenemedim. Umarım en kısa zamanda toplanır. Bu konuda bilgisi olan var mı gerçi olsa yazarsınız ama insan yine de sorma ihtiyacı hissediyor. Kadir geceniz mübarek olsun Sayın Hocalarım.

08 Mayıs 2021 13:24

Aday-doçent
Memur

Üak etik sanırım yoğunluğundan ötürü maileme cevap veremiyor ne yazık ki Mühendislik Bilimleri etik komisyonu ne zaman toplanıcak öğrenemedim. Umarım en kısa zamanda toplanır. Bu konuda bilgisi olan var mı gerçi olsa yazarsınız ama insan yine de sorma ihtiyacı hissediyor. Kadir geceniz mübarek olsun Sayın Hocalarım.

nur811, 10 saat önce - Alıntıya git

Hocam toplantı tarihlerini söylemiyorlar. Gizli tutuluyor. Önümüzdeki hafta tümden resmi tatil muhtemelen cevap vermezler. İnşallah en azından bayram sonrası yaparlar. Mühendislik en son ne zaman toplantı yağmıştı? İki aya yakın oluyor iki toplantı arası ama bazen daha kısa sürede de yapabiliyorlar. Bu arada geçen hafta sosyal bilimler etik toplantısı olmuştu sonucu açıklanan oldu mu arkadaşlar? Beklemek yorucu gerçekten. Sabırlar dilerim herkese.

08 Mayıs 2021 13:54

nur811
Aday Memur

Hocam toplantı tarihlerini söylemiyorlar. Gizli tutuluyor. Önümüzdeki hafta tümden resmi tatil muhtemelen cevap vermezler. İnşallah en azından bayram sonrası yaparlar. Mühendislik en son ne zaman toplantı yağmıştı? İki aya yakın oluyor iki toplantı arası ama bazen daha kısa sürede de yapabiliyorlar. Bu arada geçen hafta sosyal bilimler etik toplantısı olmuştu sonucu açıklanan oldu mu arkadaşlar? Beklemek yorucu gerçekten. Sabırlar dilerim herkese.

Aday-doçent, 9 saat önce - Alıntıya git

Sağolun Hocam

Toplam 2457 mesaj
«111112113114115116117118119120121122123