Editörler : metin_alkan
«919293949596979899100101102103
27 Şubat 2021 23:40

Aday-doçent
Aday Memur

Hangi Etik Kurul Toplandi Hocam bilginiz var mi?

Muhendislik Fen grubu mu yoksa saglik sosyal mi?

Bu 3 grup farkli zamanlarda toplaniyor biliyorsunuz.

Iyi calismalar

DocentDoktorAday, 12 saat önce - Alıntıya git

Hocam vallahi ben de bilmiyorum. Ekim forumunda önce yapılacak dendi eşzamanlı olarak farklı alanlar, başka bir hoca yapılmadı dedi. Benimki sosyal 2. Tanıdığım kimse yok. Keşke yeteyit edebilecek bir hoca olsa. Forumlardan duyduklarımız var sadece. Sabırlar herkese.

27 Şubat 2021 23:55

fizyoterapist 1984
Aday Memur

Selamlar arkadaşlar,

Üzgünüm ancak belki faydalanırsınız diye düşündüm. 2020 Ağustosta etiğe düştüm. Kasımda savunma yaptım. Ocakta bilirkişiye gönderildi savunmam. 3 bilirkişi atanmış.

Bilirkişiler raporlarını sunmuşlar. (Bilirkişiler/uzmanlar en geç iki hafta içerisinde rapor tanzim

etmek zorundadır. ÜNİVERSİTELERARASI KURUL BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN ETİĞİ YÖNERGESİ 9. Madde 3. Bent)

3/2 ile etik ihlal yapmış kabul edildim. Şimdi üniversite soruşturma açacakmış. Oradan bir şey çıkmayabilir. Mahkemeye vermeyi düşünmüyorum.

En erken ise 3 dönem sonra başvuracağım. Bahsedilen makaleyi çıkarınca da yayın şartını sağlayamıyorum.

Hayırlısı bakalım.

28 Şubat 2021 00:11

bahtsizdocadayi
Aday Memur

Arkadaslar merhaba,

2019 Ekim doneminde etik ihlal nedeniyle basvurum iptal edilmisti. Subat 2021 doneminde tkrar basvurdum. Ilk defa basvuran ya da onceden basvurup (etik/asgari almadan basarisiz olan) yeni basvurulardan farkli olarak bizim icin surec nasil isleyecek? Onceki raporlarin yeni juri uyelerine acik olmasi disinda bir bilgim yok.Orn juriler herkesle ayni anda mi aciklanir, omcesinde farkli bir inceleme olur mu vs? Tecrubeli ve bilgilo arkadaslarimiz paylasimda bulunursa cok sevinirim. Tesekkurler.

28 Şubat 2021 05:33

dcaday
Aday Memur

Sağlık Bilimleri etik komisyon toplantısı yapıldı mı, bilgisi olan var mı acaba

28 Şubat 2021 06:20

Fırtına11
Aday Memur

Selamlar arkadaşlar,

Üzgünüm ancak belki faydalanırsınız diye düşündüm. 2020 Ağustosta etiğe düştüm. Kasımda savunma yaptım. Ocakta bilirkişiye gönderildi savunmam. 3 bilirkişi atanmış.

Bilirkişiler raporlarını sunmuşlar. (Bilirkişiler/uzmanlar en geç iki hafta içerisinde rapor tanzim

etmek zorundadır. ÜNİVERSİTELERARASI KURUL BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN ETİĞİ YÖNERGESİ 9. Madde 3. Bent)

3/2 ile etik ihlal yapmış kabul edildim. Şimdi üniversite soruşturma açacakmış. Oradan bir şey çıkmayabilir. Mahkemeye vermeyi düşünmüyorum.

En erken ise 3 dönem sonra başvuracağım. Bahsedilen makaleyi çıkarınca da yayın şartını sağlayamıyorum.

Hayırlısı bakalım.

fizyoterapist 1984, 11 saat önce - Alıntıya git

Hocam,bilirkişi raporından sonra ilk başvuru sistem kapanıyor mu? Yeniden başvuru iiçin ilk başvurunızın sistemden kpanmış olması lazım.Yoksa üniversiteden çıkacak karar sonrası mı başvuru içim sistem açılacak?

Toplam 2045 mesaj
«919293949596979899100101102103