Editörler :
09 Kasım 2018 11:13

Çılgın bediş25
Kapalı

İzinli değil de görevlisiniz ancak adliyede yahut tapuda nerede işimiz varsa bittiğinde tekrar daireye dönüyoruz. Mesai saati tüm memurlar gibi 8-5. Ancak bu sürenin tamamını işyerinde geçirmiyorsunuz dışarda da işleriniz olduğu için. Yani özetle işiniz bittiğinde mesai saati içerisinde iseniz daireye dönmek zorundasınız o gün izinli olduğunuz sayıldığınız söylentisi doğru değil.

Jussticee, 4 ay önce - Alıntıya git

anladım tesekkürler

09 Kasım 2018 11:14

Çılgın bediş25
Kapalı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında 2 yıl evvel bir akdeniz ilinde çalışıp yıllık ancak 2 bin TL vekalet ücreti alabilen arkadaşım vardı kurum değiştirdi bu yüzden. Ancak aynı bakanlığın başka bir bölgesinde yahut ilinde dosya yoğunluğu nispeten daha fazladır ve kendiniz yaptığınız tahsilatlarla doldura da bilirsiniz. Vekalet konusu tercihleriniz için önemli bir kriter olsun.

Jussticee, 4 ay önce - Alıntıya git

anladım yanı vekalet ücreti almıyo gıbı bırseymıs tabı tercıhlerde vekaletı dolan kurumlar oncelik olucak

09 Kasım 2018 23:48

trust.111
Şef

anladım yanı vekalet ücreti almıyo gıbı bırseymıs tabı tercıhlerde vekaletı dolan kurumlar oncelik olucak

Çılgın bediş25, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynen neticede bu da bir nevi özlük hakkı

16 Kasım 2018 17:53

avvukatzynp
Aday Memur
.
20 Aralık 2018 11:51

blacknightshade
Aday Memur

şu an hukuk 3.sınıf öğrencisiyim,5 yıldır da milli eğitimde memur olarak görev yapmaktayım,üniversiteyi bitirdiğimde unvan değişikliği sınavını beklemeden dilekçe ile kurum içinde avukat olarak çalışma imkanım var mı ? bilen arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim

20 Aralık 2018 13:17

trust.111
Şef

şu an hukuk 3.sınıf öğrencisiyim,5 yıldır da milli eğitimde memur olarak görev yapmaktayım,üniversiteyi bitirdiğimde unvan değişikliği sınavını beklemeden dilekçe ile kurum içinde avukat olarak çalışma imkanım var mı ? bilen arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim

blacknightshade, 3 ay önce - Alıntıya git

Yok. Öyle birşey olsaydı unvan değişikliği sınavı diye bir sınav olmazdı.

Toplam 66 mesaj

ANKET
Yeni Zelanda'daki teröriste, 'Hristiyan terörist' denmesini doğru buluyor musunuz?