Editörler :
29 Temmuz 2018 12:12

engineer0
Genel Müdür

şaniyelerde çalışan bütün arkadaşlara sesleniyorum eğer ki kafanızı birisi bozuyor huzurunuzu bozuyorlarsa derhal terkedin o şantiyeyi. ben 13 yıl dayandım en sonunda adli sicilim oldu rahatladım çalışmamam için de sebebim oldu. daha da ben bu devletin kapısından geçer miyim sizce? devlet özel aman aman uzak olsunlar benden. güya okul okuttular bize diploma verdiler verdikleri diploma yerlerde sürünüyor. odtü yü boğaziçiyi okumayacaksanız babanızın çevresi geniş değilse piyasada kendinizi ezdrmeyin. açık bi dükkan işiniize bakın.bakkal dükkanı açmak şanityede mühendislik yapmaktan bin kat iyidir. bakkalda patronda sensin çünkü. küçük de olsa keni işin olacak onun bunun işinde çalışmayacan. üniversite okul vs bunlar hep global para patronlarının gençlere oynadığı en büyük para tuzağı. bana ingilterede diyorlar 800 sterline tertemz peogut 207 var al bin. ben katrilyoner olsam araba alıp da sürmem. alacaksam şöförlü araç alırımç ingiltere de otobüsler kalabalık değil rahat ne diye araba alayım. konforlu bi de. kimse otobüs kulanmıyor çünkü. bence de gerek yok. rahat rahat gidiyorsun. bi de işim yok direksiyon mu sallayacam. sallayan sallıyor zaten.

29 Temmuz 2018 12:14

engineer0
Genel Müdür

şirketler arıyor sürücü belgeniz yok kabul edemeyiz. bi de şirketinizin şöförlüğünü mü yapacam. yol paramı verin ben kendim giderim diyorum yok diyorlar. illa şöförlük yaptıacaklar mühendise. ben de enayiydim zaten senin şirketinin şöförlünü yapacak kadar.

29 Temmuz 2018 12:16

engineer0
Genel Müdür

almışlar trilyonluk ihaleleri mühendise 3 kuruş para veriyorlar bi de şöförlük yaptırıyorlar. sabah akşam direksiyon salla. şirket şöförlüğünü de sana yaptırıyorlar

Toplam 23 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;