Editörler :
26 Temmuz 2018 16:34   

Müşteri danışmanı

Merhaba! Enpara.com müşteri danışmanı için mülakata davet edildim bu işte ne yapıyoruz bilgisi olan varsa lütfen yazabilir mi şimdiden teşekkürler...

28 Temmuz 2018 23:34

firtina35
Aday Memur
Merhaba, iş müşteri ziyareti işi günlük belirli müşteri listeniz olacak kişileri ziyaret edip hesaplarını açıp enpara kartlarını teslim edeceksiniz satış işi değil müşteri memnuniyeti işidir. Ulaşımınız toplu taşımayla olacak sahada çalışacaksınız kısaca anlatmak gerekirse.Şimdeden hayırlısı olsun bende teklifi kabul ettim sözleşme yaptım
01 Ağustos 2018 23:28

civicakan
Aday Memur
Merhaba, iş müşteri ziyareti işi günlük belirli müşteri listeniz olacak kişileri ziyaret edip hesaplarını açıp enpara kartlarını teslim edeceksiniz satış işi değil müşteri memnuniyeti işidir. Ulaşımınız toplu taşımayla olacak sahada çalışacaksınız kısaca anlatmak gerekirse.Şimdeden hayırlısı olsun bende teklifi kabul ettim sözleşme yaptım
firtina35, 1 yıl önce - Alıntıya git
Çok teşekkürler. Ben de mülakata gittim dönüş yapıcaklarını söylediler 3 hafta içinde maaşı hakkında bilginiz var mı?
Toplam 2 mesaj

ANKET
1928 tarihindeki Harf Devriminin, Türk milletinin geleneğiyle olan bağını kopardığı yönündeki görüşe;