Editörler : F16 Gökçen

damlaberen57
Yasaklı
03 Mayıs 2019 21:02

Bu dönem Kuzey'de çalışmlarını sürdüren arkadaşlarımın deneme netlerini öğrendim matematikten 45 üstü türkçe'den 53 net üstü çıkardıklarını söylediler,bence bu netleri sınavda da çıkarırlarsa başarı ve yerleşme puanı rahat gelir.

kirazefranurkiraz, 5 yıl önce

Matematikten en az 35 üstü net Türkçeden de 30 net kesinlikle bırakmalısınız diye biliyorum...Çalışmalarınızı ve hedefinizi 45 net üstü hedefleyerek yaparsanız daha sağlıklı olur....

damlaberen57
Yasaklı
03 Mayıs 2019 21:13

Hem hemşirelik hem de diğer bölümlerede kUey Akademiye ve istediği dershaneye erken kayıt olan arkadaşlara bu zorlu süreçte başarılar dilerim..Herkese hayırlı olsun:)

nilceylin34, 5 yıl önce

Hafta sonu 2 arkadaşım Hemşirelik grubu oluşturabilen Kuzey Akademiye kayıtlarını yaptırmışlar,İnşallah sizlerde onlarda önümüzdeki dönemi en iyi netlerle atlatırsınız.

karacauzmez
Yasaklı
04 Mayıs 2019 21:54

Bu netler dediğiniz gibi sınavda gelirse istediği bölümü yerleşir diye düşünüyorum...

damlaberen57, 5 yıl önce

Bu dönem Kuzey'de çalışmlarını sürdüren arkadaşlarımın deneme netlerini öğrendim matematikten 45 üstü türkçe'den 53 net üstü çıkardıklarını söylediler,bence bu netleri sınavda da çıkarırlarsa başarı ve yerleşme puanı rahat gelir.

hasyaren.6
Yasaklı
05 Mayıs 2019 21:13

Mühendislik için benim ihtiyacım olan netler yanılmıyorsam Matematik 50 ve üstü Türkçeden 40 net ve üstü,daha bilgili ve doğrusunu bilen dostalarımız varsa yardımcı olabilirler.

damlaberen57, 5 yıl önce

poyrazadaliii
Yasaklı
05 Mayıs 2019 21:23

Bence yazdığınız netleri herçek sınavda çıkarın istediğiniz ünv.yerleşebilirsiniz.Kuzey Akademiye erken kayıt olmanız çok doğru bir tercih olmuş,dershaneye adaptasyon sürecinizi bozmassanız netleriniz daha da artabilir.

hasyaren.6, 5 yıl önce

Mühendislik için benim ihtiyacım olan netler yanılmıyorsam Matematik 50 ve üstü Türkçeden 40 net ve üstü,daha bilgili ve doğrusunu bilen dostalarımız varsa yardımcı olabilirler.

karacauzmez
Yasaklı
07 Mayıs 2019 21:42

Hadi bakalım güzel insanlar DGS için yolunuz bahtınız açık olsun.....

poyrazadaliii, 5 yıl önce

Bence yazdığınız netleri herçek sınavda çıkarın istediğiniz ünv.yerleşebilirsiniz.Kuzey Akademiye erken kayıt olmanız çok doğru bir tercih olmuş,dershaneye adaptasyon sürecinizi bozmassanız netleriniz daha da artabilir.

karacauzmez
Yasaklı
07 Mayıs 2019 21:46

2017 deKuzeykademi denemelerinde bu netleri yakalıyordum sınavda da çalışmalarımın meyvesini şükür aldım...

hasyaren.6, 5 yıl önce

nilceylin34
Yasaklı
08 Mayıs 2019 21:35

Hafta sonunda birkaç arkadaşım hemşirelik sınıflarına erken kayıt olacak,ğumarım hepimiz çok güzel bir dönem geçiririz:)

damlaberen57, 5 yıl önce

Hem hemşirelik hem de diğer bölümlerede kUey Akademiye ve istediği dershaneye erken kayıt olan arkadaşlara bu zorlu süreçte başarılar dilerim..Herkese hayırlı olsun:)

09 Mayıs 2019 21:40

Bizde bu dönem erken kaydımızı yaptırdık,inşallah sizler gibi başarılı olur ,güzel netler çıkarırız.

karacauzmez, 5 yıl önce

2017 deKuzeykademi denemelerinde bu netleri yakalıyordum sınavda da çalışmalarımın meyvesini şükür aldım...

09 Mayıs 2019 21:43

Hedefim bu güzel netler ve daha fazlası olacak inşallah...DGS çalışmalarında ve dershane arayışında bulunan tüm arkadaşlarıma başarılar.

damlaberen57, 5 yıl önce

mesuttkt06
Yasaklı
10 Mayıs 2019 21:51

Kuzey Akademi başarıyı inşallah yakalayacaksınız,ama kendi çalışmalarınızı asla bırakmayın ve öğrenci takip sistemi uygulayan bir sistemle netleriniz artacaktır,diye düşünüyorum.

Hedefim bu güzel netler ve daha fazlası olacak inşallah...DGS çalışmalarında ve dershane arayışında bulunan tüm arkadaşlarıma başarılar.

mesuttkt06
Yasaklı
11 Mayıs 2019 22:51

Ankara'da hemşirelik özel sınıf oluşturan tek dershane benim bildiğim ve duyumum Kuzey Akademi.

damlaberen57, 5 yıl önce

11 Mayıs 2019 22:55

Benim bu güzel gruplar için birçok arkadaşım erken kayıtlarını fırsat buldukça olmaya başladılar.İnşallah hepimiz önümüzdeki dönem DGS sürecini çok güzel geçirirriz.

damlaberen57, 5 yıl önce

zelihaeren7771
Yasaklı
12 Mayıs 2019 21:04

Yanılmıyorsam sizde Kuzey Akademiye kayıt olmuşsunuz.İnşallah sizde Hemşirelik mezunu olarak istediğiniz yerleştirirsiniz.

Benim bu güzel gruplar için birçok arkadaşım erken kayıtlarını fırsat buldukça olmaya başladılar.İnşallah hepimiz önümüzdeki dönem DGS sürecini çok güzel geçirirriz.

zelihaeren7771
Yasaklı
12 Mayıs 2019 21:10

Bende bu sene erken kaydımı oldum,dönem sonu Gazi ünv.mezun olacağım. Eyül ayı gibi grup seçimi olursa hafta içi seçeceğim ...

mesuttkt06, 5 yıl önce

Kuzey Akademi başarıyı inşallah yakalayacaksınız,ama kendi çalışmalarınızı asla bırakmayın ve öğrenci takip sistemi uygulayan bir sistemle netleriniz artacaktır,diye düşünüyorum.

nilceylin34
Yasaklı
13 Mayıs 2019 22:43

Herkese hangi bölüm olursa olsun kayıt ve dershanedeki çalışma süreçlerinde zihin açıklığı dilerim.

nilceylin34, 5 yıl önce

Hafta sonu 2 arkadaşım Hemşirelik grubu oluşturabilen Kuzey Akademiye kayıtlarını yaptırmışlar,İnşallah sizlerde onlarda önümüzdeki dönemi en iyi netlerle atlatırsınız.

poyrazadaliii
Yasaklı
14 Mayıs 2019 21:50

Okulunuz bu dönem bitiyor yanılmıyorsam,yıksa hafta içi gruplarını seçemezdiniz.Kuzey Akademinin çalışma salonu ve etüt Hocalarını doğru takip edip çalışırsanız dönem sonu başarı sizinle olur inşallah.

zelihaeren7771, 5 yıl önce

Bende bu sene erken kaydımı oldum,dönem sonu Gazi ünv.mezun olacağım. Eyül ayı gibi grup seçimi olursa hafta içi seçeceğim ...

poyrazadaliii
Yasaklı
14 Mayıs 2019 21:54

DGS için kardeşimi geçen dönem Kuzey Akademiye kayıt ettirmiştik ve şimdi ODTÜ mühendislikte.Mayıs,Haziran ayları erken kaydını bizzat kendim yaptırmıştım ve yazın ön hazırlık yapmıştı.Dershane sistemi ile mutlu sona ulaşmıştı.

14 Mayıs 2019 22:15

Ne mutlu size ve kardeşinize,inşallah 2020 yılında ben ve benim gibi birçok DGS arkadaşımıza olsun.

DGS için kardeşimi geçen dönem Kuzey Akademiye kayıt ettirmiştik ve şimdi ODTÜ mühendislikte.Mayıs,Haziran ayları erken kaydını bizzat kendim yaptırmıştım ve yazın ön hazırlık yapmıştı.Dershane sistemi ile mutlu sona ulaşmıştı.

14 Mayıs 2019 22:24

Gazi ünv. bu dönem bitireceğim inşallah şimdiden mezuniyet töreni hazırlıklarımı yaptım ama hedefim İST. istediğim ünv. yerleşmek ve orada da kepimi mavinin boğazın güzelliğinde atmak.Kuzey Akademi ile 2020 yılında DGS çalışmalarımı tam motivasyon sürdüreceğim.

Okulunuz bu dönem bitiyor yanılmıyorsam,yıksa hafta içi gruplarını seçemezdiniz.Kuzey Akademinin çalışma salonu ve etüt Hocalarını doğru takip edip çalışırsanız dönem sonu başarı sizinle olur inşallah.

Toplam 110 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi