Editörler : E.Kayı Han

serendaz2
Memur
25 Ağustos 2018 20:12

Hayırlı olsun arkadaşlar bize nasip değilmiş olmadı bu defada

EL-MUHADRAMUN
Aday Memur
28 Ağustos 2018 11:04

Türki cumhuriyetler için sınava girrcek olan varmı

arkadaşlar

30 Ağustos 2018 11:31

Arkadaşlar ben ilahiyat önlisans mezunu hafızım göreve başlayalı 6 yıl oldu yurt dışın da avrupa ülkelerine gitme imkanım var mı mbsts yı yükseltebilmek için hangi kaynaklara nasıl çalışmalıyız tesekkürler

abiyotikim
Aday Memur
30 Ağustos 2018 16:21

Hocam malesef hepimiz aynı hataya düşüyoruz sonunda da kendimiz yakınıyoruz ve sınav sistemlerine bahane buluyoruz.

Diyanetin belirttiği ana kaynaklar var bu kitapları alıp teker teker özet çıkararak not ede ede ilerlemeliyz. bu çalışma bir program dahilinde bir yıl içinde çok rahat bitebilir. Ondan sonra HAC, YURTDIŞI, UMRE, UZMANLIK, GÖREVDE YÜKSELME vs. hangisi olursa olsun Allahın izniyle çok rahat girersiniz endişe etmeden.

Biraz meşakkatli yol ama artık diyanetin sınavlarına 2 ay çalışıpta başarı sağlamak oldukça zor hocam.:) çok şükür 26 yaşında uzun süreli yurt dışı nasip oldu. bende 7 yıldır görevdeyim :)

02 Eylül 2018 18:15

Hayırlı olsun hocam benim yaş 31 biz biraz geç atandık lisans mezunumuzunuz ve hangi ülkeye kaç puanla gittiniz

abiyotikim, 6 yıl önce

Hocam malesef hepimiz aynı hataya düşüyoruz sonunda da kendimiz yakınıyoruz ve sınav sistemlerine bahane buluyoruz.

Diyanetin belirttiği ana kaynaklar var bu kitapları alıp teker teker özet çıkararak not ede ede ilerlemeliyz. bu çalışma bir program dahilinde bir yıl içinde çok rahat bitebilir. Ondan sonra HAC, YURTDIŞI, UMRE, UZMANLIK, GÖREVDE YÜKSELME vs. hangisi olursa olsun Allahın izniyle çok rahat girersiniz endişe etmeden.

Biraz meşakkatli yol ama artık diyanetin sınavlarına 2 ay çalışıpta başarı sağlamak oldukça zor hocam.:) çok şükür 26 yaşında uzun süreli yurt dışı nasip oldu. bende 7 yıldır görevdeyim :)

abiyotikim
Aday Memur
02 Eylül 2018 18:34

hocam özelden yazdım özele gelin :)

la-edrii
Aday Memur
22 Eylül 2018 21:59

sınav sonuçları yani sözlü sonuçları ne zaman acıklanır..

Toplam 47 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi