Editörler : nayzen
29 Temmuz 2018 13:16   

M.E.B. Eğitime Hazırlık Ödeneği

Arkadaşlar.

Eğitime Hazırlık ödeneğinin bu yıl bütün meb personeline ödenmesi için çalışma başlatabilir miyiz? Yeni milli eğitim bakanına nasıl ulaşabiliriz? Özellikle yönetici arkadaşlardan yardım bekliyorum.

30 Temmuz 2018 13:10

***TÜRKÇECİ-32***
Şube Müdürü

bizim ulaşmamızla değil sendikaların bastırmasıyla olur o iş ancak...

07 Ağustos 2018 01:10

mozenalp
Şube Müdürü
Arkadaşlar. Ben şahsen cimere yazdım ve talebimi ilettim. Karıncanın ateşe taşıdığı su misali de olsa elimden geleni yaptım. Sizden ricam, eğer bu konuyu siz de en az benim kadar önemsiyorsanız, lütfen iki dakikanızı ayırıp talebinizi iletin. Şahsi fikrim şu ki eğer bu hakkı bu sene elde edemezsek bir daha elde etmemiz zor. Katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
07 Ağustos 2018 11:52

dekstrokardi
Memur
Arkadaşlar. Ben şahsen cimere yazdım ve talebimi ilettim. Karıncanın ateşe taşıdığı su misali de olsa elimden geleni yaptım. Sizden ricam, eğer bu konuyu siz de en az benim kadar önemsiyorsanız, lütfen iki dakikanızı ayırıp talebinizi iletin. Şahsi fikrim şu ki eğer bu hakkı bu sene elde edemezsek bir daha elde etmemiz zor. Katılımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
mozenalp, 1 yıl önce - Alıntıya git

Kardeş bir sendikaya üye misin bilmiyorum ama Teç-Sen sendikasının bu konu hakkında meclise verdiği kanun teklifi bile var. Hatta sanırım mart nisan ayında dilekçe vermek isteyen üyelerinden ve üye olmayan eğitim çalışanlarından dilekçeler toplayarak ilgili daire başkanlığına ve mecise sunduklarını biliyorum. Cimere de yazalım elbet. Ama değil karınca misali ateşe su taşımak, baştakiler adım atmadığı sürece sen ateşe okyanus olsan da fayda yok.Saygılar...

07 Ağustos 2018 14:59

chef3537
Aday Memur

Adı üstünde Eğitime Hazırlık Ödeneği ise Eğitime hazırlama işi kurum ve okullarda Şef memur hizmetli tarafından yapılmaktadır.

Yazışmalarını Öğretmen atama vb. işleri Şef ve memurlar, temizlik kırık dökük tamiri vb. gibi işleri hizmetli yaparak okul ve kurumları eğitime hazırlamaktadırlar. o zaman eğitime hazırlık ödeneği bu arkadaşların hakkıdır diye düşünüyorum.

29 Ağustos 2018 13:33

dosdoğrucu
Aday Memur

MEB genel idare hizmetler sınıfında değil çoğunlukla, özellikle de öğretmenler...

29 Ağustos 2018 13:34

dosdoğrucu
Aday Memur

MEB genel idare hizmetler sınıfında değil çoğunlukla, özellikle de öğretmenler...

dosdoğrucu, 12 ay önce - Alıntıya git

Bu nedenle, eğitim-öğretim ödeneği konusunun burada yeri yoktur. Amacınız nedir?

17 Temmuz 2019 14:30

coderfree
Aday Memur

Bu konunun toplu sözleşmelerde gündeme gelmesi lazım arkadaşlar. Dilekçe örneği;

http://tec-sen.org/haberdetay.aspx?hid=919

Toplam 7 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?