Editörler : E.Kayı Han
30 Temmuz 2018 13:32

Becayiş 4/B K.K.Ö (Van/Özalp verilir; Amasya, Samsun, Çorum alınır)

Selamun aleyküm hocalarım, Diyanetin son yaptığı atamada Kur'an Kursu öğreticisi olarak Van Özalp ilçesine atandım. Memleketimin Samsun olması nedeniyle bir sene sonra benimle aynı pozisyonda çalışan biri varsa becayiş yapmak isterim..

30 Temmuz 2018 18:57

Maşaallah ne kadar hızlısınız 1 sene sonra yaşayacağınıza dair garantiniz mi var

Biz yıllardır şehir şehir geziyoruz görevimiz için siz daha başlamadan memleket istiyorsunuz

Kur'ân hizmeti din hizmeti fedakarlık ister her şey dört dörtlük olacak diye bir şey mi var

4 sene doğuda görev yaptım biraz da sizler kalın oralardaki insanların daha çok ihtiyacı var

1tuba
Aday Memur
31 Temmuz 2018 21:48

Size bunları soran olmadı hanımefendi.. İşin iç yüzünü bilmeden konuşmak haddinize değil.. Biz de hizmet dedik ve geldik. Ancak evli olup eşiniz yanınızda olmayınca siz de ne yapardınız merak ediyorum doğrusu!!!

01 Ağustos 2018 00:55

Hem evliydim hem yeni doğmuş bebeğim vardı hem de eşim kendi görev yaptığı yerde kalmak zorunda kaldı eş durumu tayini diye bir hak o zaman olmadigi icin uzun süre ne zahmetler çektiğimi bir ben bilirim bir de Rabbim

Zahmetsiz rahmet olmaz vesselam

abiyotikim
Aday Memur
01 Ağustos 2018 01:23

:))))) iyi cevap verdi hakkını vermek lazım :)

Mahzun_
Müsteşar
01 Ağustos 2018 07:59

Çift maaşlı olmak nasıl bir duygu acaba.

yavuz-medine
Aday Memur
02 Ağustos 2018 00:48

Devlet ve diyanetimiz bir hak tanımış, bu hakkı burada kullanmak isteyen bir din kardeşinize verdiğiniz cevaplara bakın. Nerde kaldı "sevdiriniz, nefret ettirmeyiniz" hafis-i şerifi. Burada her şeye olumsuz cvp veriyosunuz. Yaptığınız hareketler değil din gorevlisine insanlığa dahi sığmaz.

KUR'AN ve Din Hizmeti Fedakarlık İSTER DİYEN KARDEŞİM. ŞEHİR ŞEHİR GEZIYOSUN DA BABANIN HAYRINA MI GEZIYOSUN BI YOLLUGUNU YAPMASALAR KIYAMET KOPARIRSIN. Y apmacik olmayin. GERÇEK VE Dürüst OLUN. ORTALIGI FALAN KARISTIRMAK İÇİNDE Üye Olmadım. SADECE HAKKANIYETLI OLUN VE SIZI İlgilendirmeyen ISLERLE ILGILENMEYIN. Timurtaş HOCANIN 40 YIL AYET ILE KONUŞAN KADIN OLAYINI BI KEZ IZLEYIN

yavuz-medine
Aday Memur
02 Ağustos 2018 01:06

Hakkında kesin bilgi sahibi olmadığın şeyin peşine düşme. Çünkü kulak, göz ve kalp, bunların hepsi ondan sorumludur.

Bu ayetin üstüne bana cevap verecek yüzsüzlüğü sergileye bilecek misin merak ediyorum.

Ne biliyosun burada ifşa edemeyeceği gizli bir durumu vardır.Belki annesi yatalaktır. Yahut bilgi veremeyeceği başka bir neden vardır, işiniz gücünüz fesat olmuş. Etiyopyalı lider BAE kralına İSLAMI biz size öğreteceğiz dedi. Size de biz mi öğreteceğiz.

02 Ağustos 2018 04:22

Bence Yavuz sağlam cvp vermiş :))

abiyotikim, 6 yıl önce

:))))) iyi cevap verdi hakkını vermek lazım :)

02 Ağustos 2018 04:23

Hocam o duyguyu biz yurtdışı görevinde yaşadık. Tavsiye ederim :)

Mahzun_, 6 yıl önce
Çift maaşlı olmak nasıl bir duygu acaba.
Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi