Editörler : cihan27E.Kayı Han
30 Temmuz 2018 21:38

Harcırahsız-yolluksuz geçici görev

şanlıurfa merkez den akçakale ilçesine geçici bir süre ile harcırahsız ve yolluksuz olarak görevlendirildim. bildiğim kadarıyla harcırah ve yolluk almam lazım ama bir arkadaş alamazsın dedi bana. net bilgisi olan var mı ve son yıllarda verilen bir emsal karar örneği gönderme imkanınız var mı idare mahkemenisine dava açarken sunabilmem için. teşekkürler şimdiden

31 Temmuz 2018 15:56

maliyenin görüşü var,alabilirsin

genc_ustat
Memur
31 Temmuz 2018 17:00

link verebilir misiniz. adım atarken sağlam atayım diyorum

cokanmeşekalkan, 6 yıl önce

maliyenin görüşü var,alabilirsin

31 Temmuz 2018 17:12

https://www.memurlar.net/haber/217076/yolluksuz-gecici-gorevlendirme-mumkun-mu.html

genc_ustat
Memur
01 Ağustos 2018 09:05

teşekkürler, o tarihten bu yana bir değişiklik olmamıştır değil mi? (yani harcırah kanunun 14. maddesine istinaden halen alınabiliyor?)

https://www.memurlar.net/haber/217076/yolluksuz-gecici-gorevlendirme-mumkun-mu.html

01 Ağustos 2018 10:59

ben halen o yazıyı ilgi tutup görüş veriyorum rahat ol

genc_ustat
Memur
03 Ağustos 2018 09:06

dilekçeyi gönderdim bakalım ne cevap verecekler.

Allah razı olsun

ben halen o yazıyı ilgi tutup görüş veriyorum rahat ol

03 Ağustos 2018 09:42

senden de razı olsun inşallah lehine sonuçlanır

genc_ustat
Memur
03 Ağustos 2018 10:17

inş. lehime olmazsa güncel son 1-2 yıla ait bir karar bulup dava açarım peşini bırakmam

zaten hakkım olanı vermedikleri için hakkıma girdiler. amir olup düzgün karar veremedikten sonra sadece para için görevde yükselmek de boş

senden de razı olsun inşallah lehine sonuçlanır

03 Ağustos 2018 13:44

haklısın kardeşim

ozgurtrk
Aday Memur
08 Ağustos 2018 08:23

eğer yanlış bilmiyorsam zaten harcırahsız ve yolluksuz görevlendirme yasak olması lazım...

alperenumutt
Aday Memur
23 Ağustos 2018 09:12

İyi Günler.

Ben Yozgat Cezaevi İKM kazandım. Cezaevi açılmadığı için açılana kadar geçici görev ile İstanbul'a gönderdiler. Bize ek ücret falan verilir mi? Maaş yatarken verilmedi normal yattı maaş. Eğer geçici görev yolluğu veriliyorsa bunun için ne yapabiliriz?

Teşekkürler.

YASİN580
Aday Memur
20 Eylül 2018 16:50

merhaba arkadaşlar.İçişleri bakanlığında programcıyım. Kendi isteğimle İstanbul dan Balıkesir Edremit e geçici görevle geldim.Bakanlık olurunda geçici görevlendirme ile ilgilli süre yok . harcırahla ilgili de herhangi bir ibare yok.bu durumda geçici görev yolluğu alabilir miyim alırsam kaç ay üzerinden hesaplanır ve ne zaman alabilirim ?

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi