Editörler : AJANS
01 Ağustos 2018 16:37   

Neden evli değilsiniz?

Bu ankete 30 günde, 74 kişi oy kullandı ve 31/08/2018 16:37 tarihinde sona erdi.

10 Ağustos 2018 21:40

maraton27
Aday Memur

doğru insan bence cevap

12 Ağustos 2018 22:00

elifsucelik

doğru ınsan muhabbetını soyleyenler bence becerıksızlıgınden kabullenemıyorlar...asıl olay ısguc

14 Ağustos 2018 20:08

sebepsiz28
Şef

doğru ınsan muhabbetını soyleyenler bence becerıksızlıgınden kabullenemıyorlar...asıl olay ısguc

elifsucelik, 3 ay önce - Alıntıya git

merak ettim hangi konuda beceriksiz olduğumu öğrenebilir miyim acaba

23 Ağustos 2018 20:50

MFKNMFK
Aday Memur

evlilik erkek için de kadın için de tercih meselesidir!!!huyunu-suyunu beğenmediğin bi tiple evlenmemek gayet doğal bi hareket aksi takdirde senin söylediğin şekilde olursa sırf evlenmek için evlenmek olur ki bu da en hafif tabiriyle budalalıktır! ;)

27 Ağustos 2018 17:39

cancoci
Tam 54 gün sonra düğünüm var ve çevremdeki bütün evli insanlar sadece moral bozuyor. Cidden o kadar mı kötü ya
28 Ağustos 2018 21:31

wildtiger
Kapalı
Tam 54 gün sonra düğünüm var ve çevremdeki bütün evli insanlar sadece moral bozuyor. Cidden o kadar mı kötü ya
cancoci, 3 ay önce - Alıntıya git

bizim millette genel olarak bi çekememezlik vardır, kendi bir şeye sahip olamayınca sizin de sahip olmamanızı isteyebilir bazıları. size tavsiyem eğer sevip anlaşabileceğinizi düşündüğünüz birini bulmuşsanız sizi korkutanlara içinizden s.ktir lan demeniz. bırakın zırlasınlar.

01 Eylül 2018 03:28

cancoci

bizim millette genel olarak bi çekememezlik vardır, kendi bir şeye sahip olamayınca sizin de sahip olmamanızı isteyebilir bazıları. size tavsiyem eğer sevip anlaşabileceğinizi düşündüğünüz birini bulmuşsanız sizi korkutanlara içinizden s.ktir lan demeniz. bırakın zırlasınlar.

wildtiger, 3 ay önce - Alıntıya git
İyi moral oldu :)
20 Eylül 2018 14:30

ahmetzeki
Şef

iş gücü derken :)

19 Ekim 2018 21:52

Simla1234
Aday Memur
Issizim cunkuuuuuuuuu
03 Kasım 2018 18:54

hayallerrparis
Aday Memur

yanlis kiside dogrulari aramktan baglanmaktan ve özgürlüğmün elimdn alinmasindn korkuorum evlenmiorm

04 Kasım 2018 16:32

mali-müsavir
Aday Memur

Aşık olup evlenmek istediğim için...

11 Kasım 2018 01:10

Gözde0707
Aday Memur
Düzgün insan kalmadığı için olabilir
11 Kasım 2018 01:59

Muhsinler ÖLMEZ4
Aday Memur

Beni tavlayip nikah masasina oturtacak kadar becerikli kız çıkmadığı için :-)))

11 Kasım 2018 02:06

Muhsinler ÖLMEZ4
Aday Memur

Özgürlüğün kısıtlanması yersiz bir korku bence.

Sonuçta sorumluluklarını yerine getiren bir erkeğin bile özgürlüğü kisitlaniyor. Eşine olan sorumluluklarını bilen o sorumlulukların esiridir. Aman banane diyemez. Çocuk hasta baş ucunda günlerce bekler .

Yani sorumlulukları ni bilen erkek olsun kadın olsun ister istemez ozgurlugu kisitlanir. Bunu eşi değil , kendi sorumlulukları gereği kendi kendine kisitlar özgürlüğünü.

Kadın hasta yatıyor. Erkek aman banane diyebilirmi.

Gelip erkenden eve yemegide yapar evide temizler. Gerekirse eliyle esinide besler.

11 Kasım 2018 02:14

o1cayto
Aday Memur

denk gelmiyor

11 Kasım 2018 11:29

MFKNMFK
Aday Memur

sen şu genelde haberlere çıkan düğün gecesi altınları aldı kaçtı hatunlardansın herhalde... kız bu kadar paracı olma bi gün seni de haberlerde izlemeyelim sonra... doğru insana rastladıktan sonra para pul zenginliğin hiç bir kiymeti harbiyesi olmuyor canım... tabi aşk-sevgi sen gibiler için paradan ibaret ;)

11 Kasım 2018 14:15

Baysevgilicanavar
Aday Memur

Kadınlara iyilik yapmayın nankördür.

11 Kasım 2018 15:16

niyetiiyi
Aday Memur

aşık oldum reddedildim. yeterli mi

11 Kasım 2018 17:38

yeniyim38
Şef

ilk aşkım çok yakın bir akrabam idi ama başkasına aşıktı hatta onunla evlenmeyi düşünüyordu daha sonra kimseye aşık olmadım ama çok etkilendiğim biri pisliğin teki çıktı ondan sonra karar verdim ne evlenilir bu devirde ne kimseye aşık olunulur

11 Kasım 2018 17:52

faith10
Aday Memur

Bir erkek hamamböceği gibidir. dümdüz ilerlerken aniden durur ve yön değiştirir. bir kadın kedi gibidir. her gün sevginizi göstermeniz gerekir. bir gün önce gösterginiz yeterli değildir. sebebleri bilirseniz evlenebilirsiniz.

Toplam 39 mesaj