Editörler : F16 Gökçen
01 Ağustos 2018 16:37

Neden evli değilsiniz?

Bu ankete 30 günde, 74 kişi oy kullandı ve 31/08/2018 16:37 tarihinde sona erdi.

maraton27
Aday Memur
10 Ağustos 2018 21:40

doğru insan bence cevap

elifsucelik
Aday Memur
12 Ağustos 2018 22:00

doğru ınsan muhabbetını soyleyenler bence becerıksızlıgınden kabullenemıyorlar...asıl olay ısguc

sebepsiz28
Şef
14 Ağustos 2018 20:08

merak ettim hangi konuda beceriksiz olduğumu öğrenebilir miyim acaba

elifsucelik, 6 yıl önce

doğru ınsan muhabbetını soyleyenler bence becerıksızlıgınden kabullenemıyorlar...asıl olay ısguc

MFKNMFK
Kapalı
23 Ağustos 2018 20:50

evlilik erkek için de kadın için de tercih meselesidir!!!huyunu-suyunu beğenmediğin bi tiple evlenmemek gayet doğal bi hareket aksi takdirde senin söylediğin şekilde olursa sırf evlenmek için evlenmek olur ki bu da en hafif tabiriyle budalalıktır! ;)

elifsucelik, 6 yıl önce

cancoci
Aday Memur
27 Ağustos 2018 17:39

Tam 54 gün sonra düğünüm var ve çevremdeki bütün evli insanlar sadece moral bozuyor. Cidden o kadar mı kötü ya

wildtiger
Kapalı
28 Ağustos 2018 21:31

bizim millette genel olarak bi çekememezlik vardır, kendi bir şeye sahip olamayınca sizin de sahip olmamanızı isteyebilir bazıları. size tavsiyem eğer sevip anlaşabileceğinizi düşündüğünüz birini bulmuşsanız sizi korkutanlara içinizden s.ktir lan demeniz. bırakın zırlasınlar.

cancoci, 6 yıl önce
Tam 54 gün sonra düğünüm var ve çevremdeki bütün evli insanlar sadece moral bozuyor. Cidden o kadar mı kötü ya

cancoci
Aday Memur
01 Eylül 2018 03:28

İyi moral oldu :)
wildtiger, 6 yıl önce

bizim millette genel olarak bi çekememezlik vardır, kendi bir şeye sahip olamayınca sizin de sahip olmamanızı isteyebilir bazıları. size tavsiyem eğer sevip anlaşabileceğinizi düşündüğünüz birini bulmuşsanız sizi korkutanlara içinizden s.ktir lan demeniz. bırakın zırlasınlar.

ahmetzeki
Şube Müdürü
20 Eylül 2018 14:30

iş gücü derken :)

elifsucelik, 6 yıl önce

Simla1234
Aday Memur
19 Ekim 2018 21:52

Issizim cunkuuuuuuuuu

hayallerrparis
Aday Memur
03 Kasım 2018 18:54

yanlis kiside dogrulari aramktan baglanmaktan ve özgürlüğmün elimdn alinmasindn korkuorum evlenmiorm

mali-müsavir
Aday Memur
04 Kasım 2018 16:32

Aşık olup evlenmek istediğim için...

Gözde0707
Aday Memur
11 Kasım 2018 01:10

Düzgün insan kalmadığı için olabilir
11 Kasım 2018 01:59

Beni tavlayip nikah masasina oturtacak kadar becerikli kız çıkmadığı için :-)))

11 Kasım 2018 02:06

Özgürlüğün kısıtlanması yersiz bir korku bence.

Sonuçta sorumluluklarını yerine getiren bir erkeğin bile özgürlüğü kisitlaniyor. Eşine olan sorumluluklarını bilen o sorumlulukların esiridir. Aman banane diyemez. Çocuk hasta baş ucunda günlerce bekler .

Yani sorumlulukları ni bilen erkek olsun kadın olsun ister istemez ozgurlugu kisitlanir. Bunu eşi değil , kendi sorumlulukları gereği kendi kendine kisitlar özgürlüğünü.

Kadın hasta yatıyor. Erkek aman banane diyebilirmi.

Gelip erkenden eve yemegide yapar evide temizler. Gerekirse eliyle esinide besler.

o1cayto
Kapalı
11 Kasım 2018 02:14

denk gelmiyor

MFKNMFK
Kapalı
11 Kasım 2018 11:29

sen şu genelde haberlere çıkan düğün gecesi altınları aldı kaçtı hatunlardansın herhalde... kız bu kadar paracı olma bi gün seni de haberlerde izlemeyelim sonra... doğru insana rastladıktan sonra para pul zenginliğin hiç bir kiymeti harbiyesi olmuyor canım... tabi aşk-sevgi sen gibiler için paradan ibaret ;)

elifsucelik, 6 yıl önce

Baysevgilicanavar
Aday Memur
11 Kasım 2018 14:15

Kadınlara iyilik yapmayın nankördür.

niyetiiyi
Aday Memur
11 Kasım 2018 15:16

aşık oldum reddedildim. yeterli mi

yeniyim38
Kapalı
11 Kasım 2018 17:38

ilk aşkım çok yakın bir akrabam idi ama başkasına aşıktı hatta onunla evlenmeyi düşünüyordu daha sonra kimseye aşık olmadım ama çok etkilendiğim biri pisliğin teki çıktı ondan sonra karar verdim ne evlenilir bu devirde ne kimseye aşık olunulur

faith10
Aday Memur
11 Kasım 2018 17:52

Bir erkek hamamböceği gibidir. dümdüz ilerlerken aniden durur ve yön değiştirir. bir kadın kedi gibidir. her gün sevginizi göstermeniz gerekir. bir gün önce gösterginiz yeterli değildir. sebebleri bilirseniz evlenebilirsiniz.

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi