Editörler : crops35

alpgirayhan
Memur
09 Ağustos 2018 17:02

cok iyiymis. belediyelerle ve diger duz memurluklarla kiyaslandiginda cok önde duruyor. zabitalik bilet kontrolorlugu ya da baska duz memurlarin puani buna yeterken digerlerini secmesi aklima takildi. sehirlerde onemli rol oynuyor sanirim tercihte.
torabora85, 6 yıl önce

Puan konusunda bir şey diyemem fakat DHMİ dışında kalan diğer kitler arasında en iyisi diyebilirim. servis yemekhane lokal misafirhane gibi imkanları var. her ilde teşkilatı olmaması sebebiyle tayin konusunda belki sıkıntı çekebilirsiniz. sene sonunda satınalmalarda biraz yoğunluk yaşanırken diğer zamanlarda normal bir iş yoğunluğu olmaktadır.

thedestroyerr
Daire Başkanı
12 Ağustos 2018 22:25

Selamlar hocam son skala ayarlamasında teknik uzmanlara zam verildi mi? Mühendis maaşı ile arasında ne kadar fark var? Bir önceki toplu sözleşmede mühendise verilen ek ödeme teknik uzmana verilmediğinden mühendislikten teknik uzmanlığa geçişte maaş düşüyordu.

Sinansabah, 6 yıl önce

Teknik Uzmanın, eş yardımı, çocuk yardımı ve yabancı dil tazminatı hariç Temmuz ayında 5500 üzerinde maaş aldım. Yemek dahil. Bu ay ikinci kez vergi dilimine gireceğimiz için 5150 TL'ye düşecek. Yıl sonuna kadar alacağım maaş bu olacak.

Sinansabah
Kapalı
13 Ağustos 2018 10:46

Aleyküm Selam. Hocam biz teknik uzmanlar birinci grupta olduğumuz için yapılmadı yani grubumuz değişmediği için. Son toplu sözleşmede ek ödememiz mühendislerle eşitlendi. Evet şuan mühendislerden yüksek alıyoruz. Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanları ve Bölge Müdürlerinden sonra en yüksek maaşı teknik uzmanlar alıyor.

thedestroyerr, 6 yıl önce

Selamlar hocam son skala ayarlamasında teknik uzmanlara zam verildi mi? Mühendis maaşı ile arasında ne kadar fark var? Bir önceki toplu sözleşmede mühendise verilen ek ödeme teknik uzmana verilmediğinden mühendislikten teknik uzmanlığa geçişte maaş düşüyordu.

hakyemez58
Aday Memur
07 Aralık 2018 19:13

Dmo elektrik teknikeri alıyor mu. Alıyor ise maaş lojman durumu nasıldır. Yardımcı olabilirmisiniz

Nurzhan
Şef
09 Aralık 2018 00:51

Dmo ya şef ünvanı ile baska bir Kit kurumunda calışan 399 lu personeiin geciş imkanı var mıdır. En azından bir örnegi var mıdır şef olarak mı satınalma uzmanı vb. Olarak mı gecilebilir..Dmo calışanı arkadaslarımızdan bilgi beklerim. Bilgileriniz için tesekkurler

Sinansabah
Kapalı
10 Aralık 2018 11:35

DMO'ya başka bir KİT'te çalışma şartı ile geçmek mümkün. Kadronuz Şef ise Şef olarak geçebilirsiniz. Ama bunun için iyi bir referans bulmalısın. Hangi kurumdan geçmeyi düşünüyorsunuz?

hakyemez58
Aday Memur
11 Aralık 2018 00:23

Hocam DMO elektrik teknikeri vergiye girmemiş maaşı ne kadar
Sinansabah, 6 yıl önce

Teknik Uzmanın, eş yardımı, çocuk yardımı ve yabancı dil tazminatı hariç Temmuz ayında 5500 üzerinde maaş aldım. Yemek dahil. Bu ay ikinci kez vergi dilimine gireceğimiz için 5150 TL'ye düşecek. Yıl sonuna kadar alacağım maaş bu olacak.

Sinansabah
Kapalı
11 Aralık 2018 10:03

Hocam bilmiyorum ama tahminen vergiye girmemiş tekniker maaşı 5200 TL civarında olmalı.

hakyemez58, 5 yıl önce
Hocam DMO elektrik teknikeri vergiye girmemiş maaşı ne kadar

mustafa-0806
Aday Memur
27 Mayıs 2019 01:13

hocam kurumunuzda ambar memurluğu var mı

Sinansabah, 5 yıl önce

Hocam bilmiyorum ama tahminen vergiye girmemiş tekniker maaşı 5200 TL civarında olmalı.

Sinansabah
Kapalı
09 Haziran 2019 15:57

Hayır Hocam

Nurzhan
Şef
10 Haziran 2019 12:24

Bir kitten Şef ünvanı ile DMO ya geçiş olur mu. Teşekkürler

mustafa-0806
Aday Memur
12 Haziran 2019 11:59

ben bir kitte ambar memuru olarak çalışıyorum dilekçemde belirtsem memur olarak geçiş yapmak istediğimi sorun olur mu acaba bilginiz var mı

Sinansabah, 5 yıl önce

Hayır Hocam

Sinansabah
Kapalı
17 Haziran 2019 15:49

DMO İnsan Kaynakları ile görüşünüz

Karşıyakalı1912
Aday Memur
02 Ağustos 2020 19:32

Arkadaşlar merhaba. Satın alma uzman yrd. kadrosunun güncel maaş ve olanakları ile kurumun genel yapısı hakkında bilgi verebilir misiniz?

ya.hayyy
Kapalı
30 Aralık 2020 15:14

Konu hakkında bilgi verebilecek var mı nasıldır kurum memnun musunuz

Brkctn
Aday Memur
30 Aralık 2020 16:32

Dmo da mühendis maaşı, çalışma koşulları nasıl ?

MÜhBilge
Kapalı
30 Aralık 2020 20:17

+

Brkctn, 3 yıl önce
Dmo da mühendis maaşı, çalışma koşulları nasıl ?

MgPPg
Aday Memur
31 Aralık 2020 13:57

+

Who is Powerful
Yasaklı
04 Mart 2021 22:40

+

heisenbergww
Aday Memur
24 Kasım 2022 17:29

+