Editörler :
09 Ağustos 2018 17:02

alpgirayhan
Memur

Puan konusunda bir şey diyemem fakat DHMİ dışında kalan diğer kitler arasında en iyisi diyebilirim. servis yemekhane lokal misafirhane gibi imkanları var. her ilde teşkilatı olmaması sebebiyle tayin konusunda belki sıkıntı çekebilirsiniz. sene sonunda satınalmalarda biraz yoğunluk yaşanırken diğer zamanlarda normal bir iş yoğunluğu olmaktadır.

torabora85, 12 ay önce - Alıntıya git
cok iyiymis. belediyelerle ve diger duz memurluklarla kiyaslandiginda cok önde duruyor. zabitalik bilet kontrolorlugu ya da baska duz memurlarin puani buna yeterken digerlerini secmesi aklima takildi. sehirlerde onemli rol oynuyor sanirim tercihte.
12 Ağustos 2018 22:25

thedestroyerr
Daire Başkanı

Teknik Uzmanın, eş yardımı, çocuk yardımı ve yabancı dil tazminatı hariç Temmuz ayında 5500 üzerinde maaş aldım. Yemek dahil. Bu ay ikinci kez vergi dilimine gireceğimiz için 5150 TL'ye düşecek. Yıl sonuna kadar alacağım maaş bu olacak.

Sinansabah, 12 ay önce - Alıntıya git

Selamlar hocam son skala ayarlamasında teknik uzmanlara zam verildi mi? Mühendis maaşı ile arasında ne kadar fark var? Bir önceki toplu sözleşmede mühendise verilen ek ödeme teknik uzmana verilmediğinden mühendislikten teknik uzmanlığa geçişte maaş düşüyordu.

13 Ağustos 2018 10:46

Sinansabah
Memur

Selamlar hocam son skala ayarlamasında teknik uzmanlara zam verildi mi? Mühendis maaşı ile arasında ne kadar fark var? Bir önceki toplu sözleşmede mühendise verilen ek ödeme teknik uzmana verilmediğinden mühendislikten teknik uzmanlığa geçişte maaş düşüyordu.

thedestroyerr, 12 ay önce - Alıntıya git

Aleyküm Selam. Hocam biz teknik uzmanlar birinci grupta olduğumuz için yapılmadı yani grubumuz değişmediği için. Son toplu sözleşmede ek ödememiz mühendislerle eşitlendi. Evet şuan mühendislerden yüksek alıyoruz. Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanları ve Bölge Müdürlerinden sonra en yüksek maaşı teknik uzmanlar alıyor.

07 Aralık 2018 19:13

hakyemez58
Aday Memur
Dmo elektrik teknikeri alıyor mu. Alıyor ise maaş lojman durumu nasıldır. Yardımcı olabilirmisiniz
09 Aralık 2018 00:51

Nurzhan
Şef

Dmo ya şef ünvanı ile baska bir Kit kurumunda calışan 399 lu personeiin geciş imkanı var mıdır. En azından bir örnegi var mıdır şef olarak mı satınalma uzmanı vb. Olarak mı gecilebilir..Dmo calışanı arkadaslarımızdan bilgi beklerim. Bilgileriniz için tesekkurler

10 Aralık 2018 11:35

Sinansabah
Memur

DMO'ya başka bir KİT'te çalışma şartı ile geçmek mümkün. Kadronuz Şef ise Şef olarak geçebilirsiniz. Ama bunun için iyi bir referans bulmalısın. Hangi kurumdan geçmeyi düşünüyorsunuz?

11 Aralık 2018 00:23

hakyemez58
Aday Memur

Teknik Uzmanın, eş yardımı, çocuk yardımı ve yabancı dil tazminatı hariç Temmuz ayında 5500 üzerinde maaş aldım. Yemek dahil. Bu ay ikinci kez vergi dilimine gireceğimiz için 5150 TL'ye düşecek. Yıl sonuna kadar alacağım maaş bu olacak.

Sinansabah, 12 ay önce - Alıntıya git
Hocam DMO elektrik teknikeri vergiye girmemiş maaşı ne kadar
11 Aralık 2018 10:03

Sinansabah
Memur
Hocam DMO elektrik teknikeri vergiye girmemiş maaşı ne kadar
hakyemez58, 8 ay önce - Alıntıya git

Hocam bilmiyorum ama tahminen vergiye girmemiş tekniker maaşı 5200 TL civarında olmalı.

27 Mayıs 2019 01:13

mustafa-0806
Aday Memur

Hocam bilmiyorum ama tahminen vergiye girmemiş tekniker maaşı 5200 TL civarında olmalı.

Sinansabah, 8 ay önce - Alıntıya git

hocam kurumunuzda ambar memurluğu var mı

09 Haziran 2019 15:57

Sinansabah
Memur

Hayır Hocam

10 Haziran 2019 12:24

Nurzhan
Şef

Bir kitten Şef ünvanı ile DMO ya geçiş olur mu. Teşekkürler

12 Haziran 2019 11:59

mustafa-0806
Aday Memur

Hayır Hocam

Sinansabah, 2 ay önce - Alıntıya git

ben bir kitte ambar memuru olarak çalışıyorum dilekçemde belirtsem memur olarak geçiş yapmak istediğimi sorun olur mu acaba bilginiz var mı

17 Haziran 2019 15:49

Sinansabah
Memur

DMO İnsan Kaynakları ile görüşünüz

Toplam 33 mesaj

ANKET
Okullarda cep telefonu yasaklanmalı mı?