Editörler :
04 Ağustos 2018 23:36   

thy teknik maaslar

Merhaba abilerim kardeslerim..1 ay sonra THY teknikte ise baslicam..maasim ve pozisyonum ne olur bilgi verebilirseniz sevinirim..

------------

Editör; konu başlıklarını büyük harfle yazmamaya dikkat edelim lütfen!

05 Ağustos 2018 00:19

Bstan
Memur

1 ay sonra işe başlayacaksan bu bilgilerin sana verilmiş olması lazım zaten??

05 Ağustos 2018 11:40

Falcon x3
Memur

1 ay sonra işe başlayacaksan bu bilgilerin sana verilmiş olması lazım zaten??

Bstan, 1 yıl önce - Alıntıya git
yok verilmedi iste yoksa neden sorayim..:)
05 Ağustos 2018 14:41

slm08
Daire Başkanı

nasıl verilmedi sokaktan geçerken mi işe aldılar kardeşim bu nasıl iş ya hiç mi görüşme yapmadın

sen nasıl girdin oraya anlamadım

05 Ağustos 2018 15:13

Bstan
Memur
yok verilmedi iste yoksa neden sorayim..:)
Falcon x3, 1 yıl önce - Alıntıya git

maaşı öğrenmeden imza mı attın? tuhaf değil mi?

05 Ağustos 2018 16:07

Falcon x3
Memur

nasıl verilmedi sokaktan geçerken mi işe aldılar kardeşim bu nasıl iş ya hiç mi görüşme yapmadın

sen nasıl girdin oraya anlamadım

slm08, 1 yıl önce - Alıntıya git
fazla detay veremicem kusura bakmayin..biliyorsaniz maas konusunu soylerseniz sevinirim..
05 Ağustos 2018 16:41

Bstan
Memur
fazla detay veremicem kusura bakmayin..biliyorsaniz maas konusunu soylerseniz sevinirim..

eminim birçok kişinin kafasında zaten durum şekillendi. detay vermenize pek gerek yok.

05 Ağustos 2018 21:18

Falcon x3
Memur

eminim birçok kişinin kafasında zaten durum şekillendi. detay vermenize pek gerek yok.

Bstan, 1 yıl önce - Alıntıya git
benim sordugum soru acik ve net biliyorsaniz cevaplarsiniz bilmiyorsaniz cvp vermezsiniz imali imali cvplariniz size kalsin lutfen..
05 Ağustos 2018 23:49

nuglo34
Daire Başkanı

Merhaba

Ad soyadını özelde iletirsen maaşını iletebilirim.

06 Ağustos 2018 16:21

Falcon x3
Memur

Merhaba

Ad soyadını özelde iletirsen maaşını iletebilirim.

nuglo34, 1 yıl önce - Alıntıya git
msj atamiyorum size ozelden..bu arada isim istemenizide anlamadim ama..
07 Ağustos 2018 16:41

figlidelsole
Aday Memur

Buram buram torpil kokusu pardon referans kokusu alıyorum. Ay hapşuracam galiba.

07 Ağustos 2018 16:42

menefreghista
Aday Memur

Buram buram troll kokusu bence. Torpili olan adam buraya mı yazacak başka işi yok. Boş adamın teki

07 Ağustos 2018 16:53

Falcon x3
Memur

Buram buram troll kokusu bence. Torpili olan adam buraya mı yazacak başka işi yok. Boş adamın teki

menefreghista, 1 yıl önce - Alıntıya git
karsindakini tanimadan ne kadar da kolay hakaret edebiliyorsun ya aciz zavalli seni.. soru belli biliyorsan yazarsin bilmiyorsan susarsin bu formun bi zekisi sensin dimi..
07 Ağustos 2018 16:54

menefreghista
Aday Memur
karsindakini tanimadan ne kadar da kolay hakaret edebiliyorsun ya aciz zavalli seni.. soru belli biliyorsan yazarsin bilmiyorsan susarsin bu formun bi zekisi sensin dimi..

hadi abi hadi uğraştırma bizi...

07 Ağustos 2018 16:56

Falcon x3
Memur

Buram buram torpil kokusu pardon referans kokusu alıyorum. Ay hapşuracam galiba.

figlidelsole, 1 yıl önce - Alıntıya git
onyargi bu olsa gerek..bence bi kbb ye gorunun zira burunlarinizda cok ciddi problem var..
Toplam 14 mesaj

ANKET
Öğrencilerin, Atatürk posteri önünde secdeye vardığı görüntülerden rahatsız oldunuz mu?