Editörler : oto-danisman-expert

hülya toprakk
Yasaklı
15 Ekim 2018 20:28

dava kaç ay sürdü

showo
Aday Memur
15 Ekim 2018 22:30

arkadaşlar bugün bir avukat ile görüştüm bana bu davanın kazanılamayacağını atamamız gerçekleşmediğinden kazanılmış hakkımızın olmadığını ve herhangi bir neden bulup işin içinden çıkarlar dedi moralimi bozdu biraz. bir de aklıma şu takıldı dava süreci devam ederken bizim yedeklerimiz işe başlamış olacak kazandığımız takdirde durum nasıl olur? onları işten mi çıkaracaklar yoksa bize başka kadrolar mı verecekler? teşekkürler Allah sabır versin hepimize

Salih Yılmazz
Yasaklı
15 Ekim 2018 22:41

Kardeş muvazzaf subaylıkta elendim ve geri döndüm.Yerime kimse almadılar.Alsa ne olacak ben davayı kazanmışım.30 gün içinde babalar gibi uyguladılar.Sen bu akılla çok yaşamazsın.

showo, 6 yıl önce

arkadaşlar bugün bir avukat ile görüştüm bana bu davanın kazanılamayacağını atamamız gerçekleşmediğinden kazanılmış hakkımızın olmadığını ve herhangi bir neden bulup işin içinden çıkarlar dedi moralimi bozdu biraz. bir de aklıma şu takıldı dava süreci devam ederken bizim yedeklerimiz işe başlamış olacak kazandığımız takdirde durum nasıl olur? onları işten mi çıkaracaklar yoksa bize başka kadrolar mı verecekler? teşekkürler Allah sabır versin hepimize

hülya toprakk
Yasaklı
15 Ekim 2018 22:50

davaniz kaç ay sürdü? özelden yazdim cevap vermedi̇ni̇z.

Salih Yılmazz, 6 yıl önce

Kardeş muvazzaf subaylıkta elendim ve geri döndüm.Yerime kimse almadılar.Alsa ne olacak ben davayı kazanmışım.30 gün içinde babalar gibi uyguladılar.Sen bu akılla çok yaşamazsın.

Salih Yılmazz
Yasaklı
17 Ekim 2018 17:25

Herkese cevap yazdım

kyılmaz06
Aday Memur
17 Ekim 2018 23:57

Bence daha detaylı konuyu araştırmalısın kardeş. benim dava olumlu sonuçlandı şimdi bekliyorum idarenin kararı yerine getirmesini. hemen moralini bozma.
showo, 6 yıl önce

Mehmet Taştan
Yasaklı
21 Ekim 2018 18:15

Çoğu avukat idari dava nedir bilmiyor.Uzmanını bulman gerekli.

Penguen52
Şef
24 Ekim 2018 13:02

selamün aleyküm, JANDARMA UZMAN ERBAŞ MEBS branşında tüm aşamaları geçerek sağlık raporu almaya geldim hastanede göz doktoru muayene kağıdına GÖRME TAM (+) MADDE 8 A1 YAZDI ARKADAŞLAR BU NEMEK OLUYOR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

Salih Yılmazz
Yasaklı
24 Ekim 2018 21:45

Tüm mesajlara cevap verildi.Şuan davada gelişmeler olmuyor.Normal sürecinde ilerliyor.

Salih Yılmazz
Yasaklı
25 Ekim 2018 12:32

Arkadaşlar özelden öyle gereksiz ve saçma sorular geliyor ki anlamakta zorluk çekiyorum

25 Ekim 2018 19:20

Kardeşimin uyuşturucudan tahdit kaydı bulunduğu için sorusturmam olumsuz yönde geldi.geri dönme ihtimalim var mı acaba?

hsyngndz93
Kapalı
26 Ekim 2018 08:23

Subay astsubay uzman hangisinde olumsuz oldu branş neydi senin bide özelden mesaj atsana konusalım seninle
Holoxo, 5 yıl önce

Kardeşimin uyuşturucudan tahdit kaydı bulunduğu için sorusturmam olumsuz yönde geldi.geri dönme ihtimalim var mı acaba?

Salih Yılmazz
Yasaklı
26 Ekim 2018 18:53

Onu ben bilmem kardeş

Holoxo, 5 yıl önce

hülya toprakk
Yasaklı
27 Ekim 2018 23:23

ABİYE BAKILIYOR MU SALİH?

Burakreyis
Aday Memur
28 Ekim 2018 23:17

Selamun aleykum bende elendim arkadaşlar dava açtım gerekcede yargıtayda devam eden uysuturucu dosyası 17 yaşında yakalalanmıstım bunun yüzüne elemişler beni idare mahkemesi red verdi bölge mahkemesine itiraz ettik bu konuyla alakalı bilgisi olan yazarsa sevinirim. Avukat diyorki ceza almamışın seni atamazlar diyor kazanırız diyor benzer durumda olan varmı yada bilgisi olan teşekkürler şimdiden???

Salih Yılmazz
Yasaklı
28 Ekim 2018 23:36

Ceza almışsın sadece kesinleşmemiş.Geçmiş olsun inşallah dönersin

Burakreyis, 5 yıl önce

Selamun aleykum bende elendim arkadaşlar dava açtım gerekcede yargıtayda devam eden uysuturucu dosyası 17 yaşında yakalalanmıstım bunun yüzüne elemişler beni idare mahkemesi red verdi bölge mahkemesine itiraz ettik bu konuyla alakalı bilgisi olan yazarsa sevinirim. Avukat diyorki ceza almamışın seni atamazlar diyor kazanırız diyor benzer durumda olan varmı yada bilgisi olan teşekkürler şimdiden???

Burakreyis
Aday Memur
28 Ekim 2018 23:40

Kardesim sicilim sabikam temiz gbt de bile çıkmiyor başıma bela oldu bu iş ya sence dönermiyim.

Salih Yılmazz, 5 yıl önce

Ceza almışsın sadece kesinleşmemiş.Geçmiş olsun inşallah dönersin

EliotNess
Aday Memur
30 Ekim 2018 14:53

Güvenlik soruşturmalarında kuzenden yani 3.derece akrabadan sorumlu muyuz?

30 Ekim 2018 23:17

geçmiş olsun

Ast.adayıSelcuk
Aday Memur
02 Kasım 2018 16:31

2017 muvazzaf astsubaylıgı kazanıp on asamaları gecmıstım daha sonra okula gırecekken yonetmelık adı altında eledıler bende sebebı ogrenmek ıcın dava actım. İdare mahkemesi bakanlıktan sebep ıstedı savunması 1 ayda geldı ıstıhbarı olarak benımde beklemedıgım bır sebepdı saglık ıle ılgılı ara karar dahı vermeden bakanlık savunmasına gore karar verıp ret verdı buna ıstaneden bolge ıdareye ıtıraz ettım lakın adlı tatıle denk geldı ıdare kararını bozmadı ret verdı.

Benım sorumsa su hıc arastırma dahı yapmadan ara karar vermeden 2 ret aldım ustelık benle aynı sebep olan kısıler yd aldılar yonetmelıkte bu madde yok cunku elenır dıye bahsı gecmıyor. Simdi esas karar bekliyorum haksız yere verdıklerı arastırmadıkları bu durumu esasta da hakkım yenır mı sonuc ne olur?

Toplam 262 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi