Editörler : Doğuş.
11 Şubat 2019 19:56

eren_tml
Aday Memur

Arkadaşlar 19 aralıkta ön çapraz bağ ameliyatı oldum.16 şubat cumartesi raporumun son günü.Ameliyat olduğum doktor raporu uzatacağını söyledi.Fakat pazartesi günü iş başı yapmam gerekiyor.rapor süresi bitmeden de raporu uzatamıyorlar.Pazartesi kontrole gidip rapor alsam da iş yeri kabul etmeyeceğini söylüyor pazartesi burda iş başı yapman gerekiyor diyor.Bu durumda ne yapmam lazım.Bu arada memuriyetim sakarya da ameliyatı istanbul da oldum.

11 Şubat 2019 20:25

mustafakoçak
Daire Başkanı
Rapor üzerine rapor olmuyordu. Daireyi ara. Benim sorduğumda rapor üzerine rapor olur. Sağlık kurulu al işini garanti yap. Geçmiş olsun. Eğer İdari büron sistem izin vermez derse inanma. Yeni sistem herşeye izin veriyor. İsterse başlama yapsın tekrar aynı izin yazsın ardına rapor yazsın. Sorun olmaz. Daha olmadı bana özelden yaz
11 Şubat 2019 20:33

hakkaripolisi34
Şef

Arkadaşlar 19 aralıkta ön çapraz bağ ameliyatı oldum.16 şubat cumartesi raporumun son günü.Ameliyat olduğum doktor raporu uzatacağını söyledi.Fakat pazartesi günü iş başı yapmam gerekiyor.rapor süresi bitmeden de raporu uzatamıyorlar.Pazartesi kontrole gidip rapor alsam da iş yeri kabul etmeyeceğini söylüyor pazartesi burda iş başı yapman gerekiyor diyor.Bu durumda ne yapmam lazım.Bu arada memuriyetim sakarya da ameliyatı istanbul da oldum.

eren_tml, 2 ay önce - Alıntıya git

rapor bittiği gün heyet raporu iste doktorundan sıkıntı olmaz o zaman

11 Şubat 2019 20:46

itfaiyeci05
Şube Müdürü

Bunun çözümünün şöyle olduğunu söylüyorlar; Raporunun son günü gece 00:00'dan sonra kontrole gideceğin hastanenin aciline giderek yatışını yaptırıyorsun.Sabah direkt doktorun yanına giderek uygun görürse raporunu uzatabiliyorsun.

Ama raporda 'konrol' ibaresi yoksa aynı şeyler geçerli mi bilemiyorum..

11 Şubat 2019 23:09

eren_tml
Aday Memur

rapor bittiği gün heyet raporu iste doktorundan sıkıntı olmaz o zaman

hakkaripolisi34, 2 ay önce - Alıntıya git

Doktor zaten heyet raporu verecek ama raporun son günüde veremem diyor.Ancak pazartesi verebilirim diyor.İş yeride pazartesi burda iş başı yapman lazım diyor.

12 Şubat 2019 04:59

hakkaripolisi34
Şef

Doktor zaten heyet raporu verecek ama raporun son günüde veremem diyor.Ancak pazartesi verebilirim diyor.İş yeride pazartesi burda iş başı yapman lazım diyor.

başlama yapacağın gün heyet raporu ve acilden alınan raporlar kabul edilir.Sıkıntı olmaz.

Ama tek hekim raporu kabul edilmez il dışından bilgi olsun

12 Şubat 2019 23:48

eren_tml
Aday Memur

başlama yapacağın gün heyet raporu ve acilden alınan raporlar kabul edilir.Sıkıntı olmaz.

Ama tek hekim raporu kabul edilmez il dışından bilgi olsun

hakkaripolisi34, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet başlayacağım gün heyet raporu alacağım.

13 Şubat 2019 00:27

ajev devgan
Aday Memur

Ben almıştım il dışından kontrolden sonra

13 Şubat 2019 14:19

eren_tml
Aday Memur

Ben almıştım il dışından kontrolden sonra

ajev devgan, 2 ay önce - Alıntıya git

Nasıl bir yol izlemiştiniz hocam.

Toplam 29 mesaj

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?