Editörler : Pangaea

Es.r.a1
Memur
09 Ağustos 2018 13:50

Cevabını veremeyeceginiz cümleler kurmamanız ümidiyle..
adnan3977, 6 yıl önce

sen sor diye.

okul ve öncesi
Aday Memur
09 Ağustos 2018 13:50

Halihazırda yapacağımız, henüz göreve başlamamış 20.000 öğretmen alımını kastettik derseler hiç şaşırmam.

oserhatzayim, 6 yıl önce
Herkes ekmek peşinde , kaygılı, sinirli anlıyorum ancak lisans mezunu öğretmenler olarak sizlere yakışmıyor bu sohbetler arkadaşlar, herkes kendi penceresinden kendi durumuna göre , senaryolar yazıyor, atama yılını, kontenjanları her şeyi kendi durumuna göre senaryo ediyor, sonra da aksini iddia edene de hakarete varacak düzeyde saldırıyor, geçen sene bu zamanlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan 10 bin öğretmen alınacağını söylemişti heyecan ile takviminin açıklanmasını beklemiştik sonuç olarak iki hafta önce atandım , yani MEB bu her an her şey olabilir, çok plan kurmayın. İnsanlar plan yaparmış, Tanrı gülermiş.

okul ve öncesi
Aday Memur
09 Ağustos 2018 13:52

Herkes rızkını yer arkadaşlar. Birbirimizi kırmayalım. Hakkımızda hayırlısı olsun. Konu başlığını açarken bu kadar tartışma olacağını tahmin etmemiştim. Kusura bakmayın.

Dogu cephesi
Memur
09 Ağustos 2018 13:56

2017 KPSS ve 2018 KPSS'yle atama bekleyenlere eşit mesafedeyim. Çünkü ikisine de girmedim. Burada sadece geçmiş tecrübelerime dayanarak yorum yaptım.

hayatzor06, 6 yıl önce
Sıkışık takvimde 2018 ile yapılır demi, yeni sınavın süreci daha kısa olur çünkü. Çelişki mi totoloji mi bu:P yazdıklarınızı bi okuyun artık 2018 sevdalıları, 2018 bencilleri, 2018 sabırsızları, 2018 hak yiyicileri.

EDEBİYATÇI1923
Genel Müdür
09 Ağustos 2018 14:38

hiç boşuna kafa yorup da yorum yapmayın boşuna:)

atama anında maximum 3 kişinin canı ne isterse o olur, malum artık sistem değişti, ister atamayı 2018 ile yaparlar isterlerse bir gecede tak khk ile bir değişiklik alın size 2017 ile atama kimse de tek laf edemez, artık her konuda milyonlarca kişinin kaderi birkaç kişinin elinde, gerçi yıllardır böyle halk da bunu istediğine göre her şey yolunda demektir:):):)

Toplam 105 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi