Editörler : Kubil ay
11 Ağustos 2018 21:21

Namelessa
Aday Memur
Yani kanunda madde belli güzel kardeşim Suç işleyen bütün memuriyetlerden men edilir 18 yaşının altında suç işleyenlere bu madde uygulanmaz her türlü pokis olursun diğer şartları taşı yeterli başına geldiği icin tereddütlü olman doğaldır bir sıkıntı olmayacak için rahat olsun egm kanunu eze eze elinden hakkını alamaz
11 Ağustos 2018 22:22

byoqan
Aday Memur
Cok detayına girmeyeceğim fakat Emniyet Genel Müdürlüğü okuldan atılma durumu yaşarsan idare mahkemesine dava açacaksın kanun madde belli zaten hakim dosyana çocuk olarak not düşüyor ona göre gözüküyor kayıtlarda bir sıkıntı Olmaz daha önce hakkınızda dava açıldı mı hayır dedim ben bir sorun teşkil etseydi 18 yaşınınn altındaki suçlar kanunda Yok hükmünde olduğu icin hayırı seçtim diye söylerdim
Namelessa, 4 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkür ederim bende öyle düşünmüştüm

ancak insanın içi rahat etmiyor

Kazanıp okula girsem bile

O Sevinci heyecanı yaşayamıycam maalesef

Askerlikte vb güvenlik soruşturması tamamlanmadan almıyorlar

Ancak pa okuldayken bile adam eliyor güvenlikten

Aşmadıkları ayrı

Bu beni fiilen çalıştığım işten de eder geri de dönenen sürünürüz mahkeme va

İade edecek ama o arada piyasa belli işsiz kalıcaz

11 Ağustos 2018 23:18

Namelessa
Aday Memur

Teşekkür ederim bende öyle düşünmüştüm

ancak insanın içi rahat etmiyor

Kazanıp okula girsem bile

O Sevinci heyecanı yaşayamıycam maalesef

Askerlikte vb güvenlik soruşturması tamamlanmadan almıyorlar

Ancak pa okuldayken bile adam eliyor güvenlikten

Aşmadıkları ayrı

Bu beni fiilen çalıştığım işten de eder geri de dönenen sürünürüz mahkeme va

İade edecek ama o arada piyasa belli işsiz kalıcaz

byoqan, 4 yıl önce - Alıntıya git
Çokta takılma o güvenlik soruşturması boyutuna en kötüsü idare mahkemesi ile yüzde 100 döneceksin zaten iş o boyuta da kalmaz tahminimce terör ve fetö bağlantısına bakarlar diye düşünüyorum bu söylediğim en kötü ihtimalidir icini rahat tut ha üç ay ha beş ay önemli olan kazanmaktır millet beşinci altıncıda kazanıyor sen kazan ds idare mahkemesi kısmı basit iş
11 Ağustos 2018 23:50

byoqan
Aday Memur
Çokta takılma o güvenlik soruşturması boyutuna en kötüsü idare mahkemesi ile yüzde 100 döneceksin zaten iş o boyuta da kalmaz tahminimce terör ve fetö bağlantısına bakarlar diye düşünüyorum bu söylediğim en kötü ihtimalidir icini rahat tut ha üç ay ha beş ay önemli olan kazanmaktır millet beşinci altıncıda kazanıyor sen kazan ds idare mahkemesi kısmı basit iş
Namelessa, 4 yıl önce - Alıntıya git

Bu tip olaydan çok dönen var

Bu eleme yapan komisyon

Çok fena hak ve vebal yiyor

İşin daha kötüsü İdm ile dönenlere atanana kadarki tarihe tazminat ödüyorlar

Devlet için ağır yük

12 Ağustos 2018 10:55

Namelessa
Aday Memur

Bu tip olaydan çok dönen var

Bu eleme yapan komisyon

Çok fena hak ve vebal yiyor

İşin daha kötüsü İdm ile dönenlere atanana kadarki tarihe tazminat ödüyorlar

Devlet için ağır yük

byoqan, 4 yıl önce - Alıntıya git
Aynen daha önce güvenlik soruşturması 18 yaş altını kapsamaz maddesi vardı o maddeyi kaldırdılar şimdi böyle uğraşıyorlar bu hatayı düzeltmek bu kadar mı zor orası muamma dediğim gibi bende senin gibi uğraştım zamanında hatta haksız yere başımıza geldi olay dedim aha hayat bitti Benin icin ama sonra Allah'ın adaleti şaşmıyor şükür kardeşim şükür
12 Ağustos 2018 11:15

Smyrna155
Daire Başkanı
Yazma boşver :)))
Toplam 26 mesaj