Editörler : cihan27
08 Ağustos 2018 08:22   

Harcırah Büyükşehir

Köprabaşı İlçesinde Köprübaşı belediyesinde görevli iken 6360 sayılı yasa ile özlük dosyası Manisa ili merkezinde bulunan Manisa büyüksehir belediyesine geçen bir memur daha sonra yine 6360 sayılı yasa ile İFP belirlenerek Manisa il merkezinde bulunan başka bir kuruma naklen tayin olmuştur ve bu atama ile yaklasık olarak 125 km yer değiştirmek zorunda kalmıştır. Nüfus Müdürlüğünden alınan adres beyanında da bu mevcuttur. Ayrıca Büyükşehir belediyesindende yazılı olarak evrak aldım personel köprübaşı itfaiye birimindeki görevinden şu tarihte ayrılmıştır diye... Naklen atamaya tabi olan personel zorunlu adres değişikliğinden dolayı yolluk alabilir mi ? (Köprübaşı ilçesi ile Manisa ili merkezi bütün değildir 125 km mesafe vardır ve arada 3 adet daha ilçe vardır. Atama olurunuza baktığımızda Manisa ili merkezinden Manisa ili merkezine tayin olduğunuz için hakkınız yoktur diye cevap aldım. Ama bu atama ile yer değişikliği yapmak zorunda kaldım.)

07 Eylül 2018 16:14

genc_ustat
Memur

köprübaşı ndan manisa ya ilk gittiğinde ücret almış olman lazım. yani belediyeye geçerken vermiş olmaları lazım ama belediyeden manisa merkezindeki diğer kuruma geçerken verilmemesi lazım zaten,

diye biliyorum.

Toplam 1 mesaj

ANKET
Üniversiteye girişte, bazı bölümler için 'başarı sırası' çıtası getirilmesini;