Editörler : Pangaea

nalburant
Memur
11 Ağustos 2018 21:49

şu twitter mış imzaymış geçin bu işleri yoksa vakti zamanında gezi eylemleri sırasında twitter üzerinde ülkeyi ele geçirecekti eylemciler :-) onlara göre öyleydi istediğin kadar yaz çiz vaktine yazık isterseniz aya çıkıp orda birleşin değişmez bu twitter ne zaman işe yaradı biliyonmu alex fb den ayrıldığı zaman dovu mu smaed ? diyaloğında çok işe yaradı çok gülmüştüm artık bi espirisi kalmadı vazgeçin bu sevdalardan

besyocu444
Şube Müdürü
11 Ağustos 2018 21:53

Forum forumluktan çıktı. Hangi başlığa baksak o başlık konusu dışında her şey konuşuluyor. Bu da benden olsun.

ekonomi.çoh.eyi
Yasaklı
11 Ağustos 2018 21:58

Yandaş olmayan ekonomistler en az 10 yıl sürecek ekonomik buhrandan bahsediyorken ücretli öğretmenliği kaldırmayı bırak 1-2 sene sonra sadece ücretli öğretmen alımı yaparlarsa şaşırmam.

Ayrıca yukarıdaki yazımdan dine laf söylediğimi çıkarıyorsan sen zaten okuduğunu anlamayan biri olarak öğretmenliği haketmemişsindir demektir.Ben dine karşı değilim,dinbazlığa,dini kötüye kullanmaya,dine şekilci olarak yaklaşan cehalete karşıyım.

quneshlee, 6 yıl önce

En iyisi ücretli kaldırmak. Her fırsatta din adına yapılan işlere ve dine laf söylemeyi bıraksan iyi edersin.

adnan3977
Kapalı
11 Ağustos 2018 22:20

#20BinEkAtama2017Kpssİle

Son yılların en düşük öğretmen ataması 2017 KPSS ile yapıldı.

Bu mağduriyetleri gidermek adına 2017 KPSS puanlarıyla 20 bin ek atama duyurusu bir an önce gelmelidir.

Sn @RT_Erdogan

@ziyaselcuk @BeratAlbayrak @ikalin1 @hasandogan @safran1958 @tcmeb

2018cilere gücümüzü gösterelim.Şov zamanı.Sosyal medya yıkılıyor.

iflasedensorubankası
Şube Müdürü
11 Ağustos 2018 22:32

Çok geç kaldım çok.. yetişemedim a dostlar çok üzgünüm. Halbuki o kadar uyardım sizi sakin olun dedim olmadı işte sonunda kafayı yediniz.
adnan3977, 6 yıl önce

#20BinEkAtama2017Kpssİle

Son yılların en düşük öğretmen ataması 2017 KPSS ile yapıldı.

Bu mağduriyetleri gidermek adına 2017 KPSS puanlarıyla 20 bin ek atama duyurusu bir an önce gelmelidir.

Sn @RT_Erdogan

@ziyaselcuk @BeratAlbayrak @ikalin1 @hasandogan @safran1958 @tcmeb

2018cilere gücümüzü gösterelim.Şov zamanı.Sosyal medya yıkılıyor.

quneshlee
Memur
11 Ağustos 2018 22:44

Tek bu mevzuda değil bir kaç kere daha rastladım. Şimdi hayırdır noluyo ayağına yatmanıza gerek yok. Açıkcası devletimiz bu durumda atasın bizi, ücretliyi geçtim devletten durumu düzelene kadar maaş almamaya razıyım, hayatımı idame ettirebilmeme yetecek bir maaş yeterli olur. Siz bu durumda ne düşünüyorsunuz. Fedakarlıkta bulunur musunuz ?

ekonomi.çoh.eyi, 6 yıl önce

Yandaş olmayan ekonomistler en az 10 yıl sürecek ekonomik buhrandan bahsediyorken ücretli öğretmenliği kaldırmayı bırak 1-2 sene sonra sadece ücretli öğretmen alımı yaparlarsa şaşırmam.

Ayrıca yukarıdaki yazımdan dine laf söylediğimi çıkarıyorsan sen zaten okuduğunu anlamayan biri olarak öğretmenliği haketmemişsindir demektir.Ben dine karşı değilim,dinbazlığa,dini kötüye kullanmaya,dine şekilci olarak yaklaşan cehalete karşıyım.

Akrep233
Daire Başkanı
11 Ağustos 2018 22:46

Nasip arkadsslar kırmayalım birbirimizi
nalburant, 6 yıl önce

ekonomisi batık zanzibar cumhuriyetinin padişahı akepeli değilsin ve hükümetten atama talep ediyosun sen ne ayaksın . Ha şimdi diycen bunun ne alakası var ozaman burada parti ismi zikretmiycen neyse nasibimiz onu yeriz yoksa nasibin babanda olsa baştaki ne yazar

iflasedensorubankası
Şube Müdürü
13 Ağustos 2018 09:56

Kontenjan tahmini için açmıştım başka her şey konuşuldu
besyocu444, 6 yıl önce
Forum forumluktan çıktı. Hangi başlığa baksak o başlık konusu dışında her şey konuşuluyor. Bu da benden olsun.

GBdante
Aday Memur
13 Ağustos 2018 10:33

"2018lilere gücümüzü gösterelim, şov zamanı" Ya harbiden milletin akıl sağlığı bozulmuş.Cümleye bakın, biz de seneye 2019'lulara gücümüzü gösterelim falan mı diyelim napalım anlamadım ki.Bize gücünüzü gösterince size ek atama mı gelecek ? Biraz akıl, mantık artık ya
iflasedensorubankası, 6 yıl önce
Kontenjan tahmini için açmıştım başka her şey konuşuldu

iflasedensorubankası
Şube Müdürü
13 Ağustos 2018 11:33

Biz 2017 liler gibi olmayacağız hocam onlar gibi kimse olmaz. 2014 yılından beri buradayım böyle bencil bir topluluk görmedim. 20 bin kişi haklı geri kalan 380 bin kişi haksız. Sadece onlar emek harcadılar twet attılar biz ders çalıştık bu emek değil. 2018 lilere de sadece 20 bin atama olsa bile 2019 luların haklarını gasp etmek için çabalamayacağız. Asla. Allah bize bu zalimliği nasip etmesin.
GBdante, 6 yıl önce
"2018lilere gücümüzü gösterelim, şov zamanı" Ya harbiden milletin akıl sağlığı bozulmuş.Cümleye bakın, biz de seneye 2019'lulara gücümüzü gösterelim falan mı diyelim napalım anlamadım ki.Bize gücünüzü gösterince size ek atama mı gelecek ? Biraz akıl, mantık artık ya

GBdante
Aday Memur
13 Ağustos 2018 11:50

Amin hocam, her şeye rağmen mümkün olduğunca konuya sadık kalmaya çalışacağım.

Bakan değişti ama dağılımlar değişmez diye düşünüyorum, tabi keşke dağılımlar branş lehinde değişse ama zor.

iflasedensorubankası, 6 yıl önce
Biz 2017 liler gibi olmayacağız hocam onlar gibi kimse olmaz. 2014 yılından beri buradayım böyle bencil bir topluluk görmedim. 20 bin kişi haklı geri kalan 380 bin kişi haksız. Sadece onlar emek harcadılar twet attılar biz ders çalıştık bu emek değil. 2018 lilere de sadece 20 bin atama olsa bile 2019 luların haklarını gasp etmek için çabalamayacağız. Asla. Allah bize bu zalimliği nasip etmesin.

besyocu444
Şube Müdürü
13 Ağustos 2018 11:58

Beden eğitimi ve spor dersini de atanmış sınıf öğretmenleri yaptırmamalıdır.
quneshlee, 6 yıl önce

Sınıf öğretmenliği: asla ve asla ücretli olanlar yapmamalıdır. Altyapısı gelişmeyen bir birey ileride daha büyük sorunlara yok açar.

İngilizce: asla ücretli olanlar yapmamalıdır. Zaten durum ortada, ücretlilerle beraber durum dahada içinden çıkılmaz bir hal alır.

Din kültürü için zaten yorum yapmıyorum. Dini bilmeyen imam cemaati yoldan çıkarır misali.

Şubatta inşallah, hayırlı bol bol atamalar alırsınız. 2018 Kpssliler en büyük destekçiniz olacağım.

iflasedensorubankası
Şube Müdürü
13 Ağustos 2018 12:01

İhtiyaçlar değişmedikçe kontenjanlar değişemiyor maalesef. Benim bölümümün ders saati azaltıldı seçmelileri azaltıldı. Bunlar azaltıldıkça kontenjan nası artacak.
GBdante, 6 yıl önce

Amin hocam, her şeye rağmen mümkün olduğunca konuya sadık kalmaya çalışacağım.

Bakan değişti ama dağılımlar değişmez diye düşünüyorum, tabi keşke dağılımlar branş lehinde değişse ama zor.

lazybee
Memur
14 Ağustos 2018 15:02

Kontenjanda değişim olacak çünkü okul oncesi zorunluluk yılı bu yıl.20 bin öğretmene ihtiyaç var 5bin alım olabilir

okul ve öncesi
Aday Memur
14 Ağustos 2018 15:41

ağzınızdan bal damlıyor. 2019 yılı okul öncesi için milat olacak haklısınız.

lazybee, 6 yıl önce

Kontenjanda değişim olacak çünkü okul oncesi zorunluluk yılı bu yıl.20 bin öğretmene ihtiyaç var 5bin alım olabilir

19071994
Aday Memur
14 Ağustos 2018 21:36

Kesinlikle buna katılıyorum.. öğretmen arkadaş lojistik mezunu sınıf ögretmenligi yapıyor . işletme mezunu sınıf ögretmeni .. Sırf Formasyonları var diye böyle birşeyi asla kabul etmiyorum ve doğru bulmuyorum.
quneshlee, 6 yıl önce

Sınıf öğretmenliği: asla ve asla ücretli olanlar yapmamalıdır. Altyapısı gelişmeyen bir birey ileride daha büyük sorunlara yok açar.

İngilizce: asla ücretli olanlar yapmamalıdır. Zaten durum ortada, ücretlilerle beraber durum dahada içinden çıkılmaz bir hal alır.

Din kültürü için zaten yorum yapmıyorum. Dini bilmeyen imam cemaati yoldan çıkarır misali.

Şubatta inşallah, hayırlı bol bol atamalar alırsınız. 2018 Kpssliler en büyük destekçiniz olacağım.

El-Sadıka
Aday Memur
17 Ağustos 2018 07:24

Bu atamada metek öğretmenleri ön planda olsun. Zira Meslek liseleri bu ülkeyi ileri sanayiye taşıyabilecek tek eğitim öğretim kurumudur.

YinedeHEYHEY
Aday Memur
17 Ağustos 2018 10:51

En değerli derslerimiz Tarih,Sosyal Bilgiler,Coğrafya'dır. İngilizce sevdasından vazgeçilmelidir.

Toplam 38 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi